Auction 56. Postal stationery

34135

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
20 PLN
34136

1938 całostka z sygnaturą IX-1938 z hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
20 PLN
34137

Fi.Cp81
10 PLN
34138

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O.

Fi.Cp81
10 PLN
34139

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym S.

Fi.Cp81
15 PLN
34140

1938 całostka z hasłem propagandowym S i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
20 PLN
34141

1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
20 PLN
34142

1938 całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
20 PLN
34143

1938 całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
20 PLN
34144

Fi.Cp81
25 PLN
34145

1938 całostka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp83
40 PLN
34146

Fi.Cp83
60 PLN
34147

1938 całostka z sygnaturą X-1938.

Fi.Cp83
35 PLN
34148

Fi.Cp84
40 PLN
34149

Fi.Cp84
35 PLN
34150

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50.

Fi.Cp86
35 PLN
34151

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51.

Fi.Cp86
35 PLN
34152

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47.

Fi.Cp86
35 PLN
34153

Fi.Cp86
40 PLN
34154

Fi.Cp86
30 PLN
34155

Fi.Cp86
60 PLN
34156

Fi.Cp86
140 PLN
34157

Fi.Cp86
60 PLN
34158

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej.

Fi.Cp86
60 PLN
34159

Fi.Cp86
30 PLN
34160

Fi.Cp86
30 PLN
34161

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26 - Michał Kleofas Ogiński.

Fi.Cp86
60 PLN
34162

Fi.Cp86
150 PLN
34163

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus.

Fi.Cp86
60 PLN
34164

Fi.Cp86
60 PLN
34165

Fi.Cp86
30 PLN
34166

Fi.Cp86
30 PLN
34167

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22.

Fi.Cp86
50 PLN
34168

Fi.Cp86
30 PLN
34169

Fi.Cp86
30 PLN
34170

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32, przebarwienia.

Fi.Cp86
30 PLN
34171

Fi.Cp86
30 PLN
34172

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia).

Fi.Cp86
60 PLN
34173

Fi.Cp86
30 PLN
34174

Fi.Cp86
30 PLN