Auction 56. Postal stationery

34296

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp133
10 PLN
34297

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 21b.

Fi.Cp131
10 PLN
34298

Fi.Cp132
30 PLN
34299

Fi.Cp132
30 PLN
34300

Fi.Cp132
30 PLN
34301

Fi.Cp132
30 PLN
34302

Fi.Cp132
30 PLN
34303

Fi.Cp132
40 PLN
34304

Fi.Cp132
40 PLN
34305

Fi.Cp132
30 PLN
34306

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp133
10 PLN
34307

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 19.

Fi.Cp133
10 PLN
34308

Fi.Cp133
10 PLN
34309

Fi.Cp133
10 PLN
34310

1952 kartka z okazji Kongresu Obrońców Pokoju w Wiedniu.

Fi.Cp134
20 PLN
34311

Fi.Cp134
15 PLN
34312

1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe G; dobry stan zachowania (na odwrocie niewielkie ślady podlepek).

Fi.Ck16I
100 PLN
34313

1953 koperta lotnicza (samolot nad portem w Gdyni) o sygnaturze V-1953 z niedodrukowanym fragmentem obramowania strony adresowej i "nalepki" lotniczej; niepowtarzalny walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja i opis.

Fi.Ck17a
500 PLN
34314

1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
34315

1953 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
34316

1953 całostka z hasłem propagandowym 18b i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
34317

1953 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
34318

1953 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
34319

1953 całostka z hasłem propagandowym 21c i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
34320

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 18b, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
25 PLN
34321

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
25 PLN
34322

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp135
12 PLN
34323

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp135
10 PLN
34324

Fi.Cp135-137
320 PLN
34325

1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą VII.53.

Fi.Cp136
15 PLN
34326

1954 koperta z omyłkowym nadrukiem stempelka gumowego typu 6 "CENA 75 GR", ostro zakończona klapa, napis "CENA 95 GR" antykwą, hasło propagandowe G; dobry stan zachowania.

Fi.Ck18IIIa
150 PLN
34327

Fi.Cp132B
65 PLN
34328

Fi.Cp132
40 PLN
34329

1955 V Światowy Festiwal Młodzieży i Studentów w Warszawie.

Fi.Cp139-40
15 PLN
34330

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

Fi.Cp141
10 PLN
34331

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-144
80 PLN
34332

1956 Festiwal Sztuki Dni Krakowa.

Fi.Cp143b
10 PLN
34333

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
30 PLN
34334

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą VI.56.

Fi.Cp144
10 PLN
34335

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka cześć na odpowiedź z sygnaturą IX.56.

Fi.Cp144b
10 PLN