The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 56. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
34054

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
75 PLN
SOLD
34055

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
50 PLN
34056

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
50 PLN
34057

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 - Gniezno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
200 PLN
34058

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
SOLD
34059

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
200 PLN
34060

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
SOLD
34061

1931 Henryk Sienkiewicz, karta z ilustracją nr 2 - Płock, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; dofrankowana i wysłana 3.II.1932 z Tarnowskich Gór.

Fi.Cp50IIc
40 PLN
SOLD
34062

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry.

Fi.Cp50IIc
110 PLN
34063

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIc
75 PLN
SOLD
34064

1931 Henryk Sienkiewicz, komplet całostek z ilustracjami 1-32, wszystkie kartki z drugiego nakład z sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, idealny stan zachowania, w takim stanie bardzo rzadko oferowane.

Fi.Cp50IIc il.1-32
5 000 PLN
34065

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 28b, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry.

Fi.Cp50IIIc
120 PLN
34066

1932 kartka z Gniezna do Berlina, sygnatura I-1932, hasło propagandowe F.

Fi.Cp48I
10 PLN
34067

1932 całostka z sygnaturą I-1932.

Fi.Cp48I
10 PLN
34068

1932 druk w sprawach żywnościowych z sygnaturą VII-1932.

Fi.Cp53
10 PLN
34069

1932 kartka w sprawach żywnościowych z sygnaturą VII-1932.

Fi.Cp53
30 PLN
34070

1932 druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura (VII-1932).

Fi.Cp53
50 PLN
34071

1932 druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura (X-1938).

Fi.Cp53
80 PLN
34072

1932 druk w sprawach żywnościowych, sygnatura (VII-1932), wysłany 11.X.33 z Łodzi, z oryginalnego obiegu bardzo rzadko spotykany, doskonały stan zachowania.

Fi.Cp53
500 PLN
34073

1932 kartka w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp54
30 PLN
34074

1932 druk w sprawach żywnościowych, lekkie złamanie w dolnym lewym rogu.

Fi.Cp54
20 PLN
34075

1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka).

Fi.Cp54
60 PLN
34076

1932 kartka w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp 54
40 PLN
34077

1933 kartka z miejscowości Gądki do Niemiec, sygnatura III-1933 i hasło propagandowe F.

Fi.Cp51
10 PLN
34078

1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 9.

Fi.Cp55
20 PLN
SOLD
34079

1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 13.

Fi.Cp55
20 PLN
SOLD
34080

1933 kartka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp58
80 PLN
34081

1933 wydanie prowizoryczne, kartka ze Lwowa kasowana wirnikiem propagandowym poczty do Austrii.

Fi.Cp58
35 PLN
34083

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą III-1934 i hasłem propagandowym I.

Fi.Cp59
20 PLN
34084

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, rzadka karta podwójna 10+10/20+20 gr; dobry stan zachowania (na odwrocie karty na odpowiedź, na całej długości w pasie szerokości ok 1 cm punktowe ślady kleju od wklejenia na stronę albumową).

Fi.Cp60
150 PLN
34085

1934 pięć kartek kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: VIII-1935 I, VIII-1935 J, VIII-1934 J, VIII-1934 H, XI-1932 F, jedna kartka - pierwsza widoczna na ilustracji nieznacznie uszkodzona z lewej strony.

Fi.Cp64
40 PLN
34086

1934 kartka z Torunia z sygnaturą XII-1934 i hasłem propagandowym K.

Fi.Cp65A
40 PLN
34087

1934 całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą IX-1934.

Fi.Cp66
70 PLN
34088

1934 całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą IX-1934.

Fi.Cp67
50 PLN
34089

1934 całostka z sygnaturą IX-1934 z obiegu pocztowego z Katowic 26.II.37 do Niemiec.

Fi.Cp 67
50 PLN
34090

1935 całostki; z Wąbrzeźna do Książek, hasło propagandowe F i sygnatura XI-1932 i z Sarnowa do Wąbrzeźna z hasłem propagandowym I i sygnaturą III-1934, słabsze stany zachowania.

Fi.Cp51
10 PLN
34091

1935 kartka (na odpowiedź) z Grodna 1.7.35 do Warszawy.

Fi.Cp65B
50 PLN
34092

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 16.

Fi.Cp68
25 PLN
SOLD
34093

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 19.

Fi.Cp68
25 PLN
34094

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 21.

Fi.Cp68
25 PLN
SOLD