Auction 56. Postal stationery

34216

1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka.

Fi.Cp102I
25 PLN
34217

1947 Ignacy Daszyński, karta z napisem z okazji Kongresu PPS.

Fi.Cp102II
50 PLN
34218

1947 całostka z sygnaturą VIII 47.

Fi.Cp103
30 PLN
34219

1947 całostka z hasłem propagandowym.

Fi.Cp96IIa
30 PLN
34220

1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim.

Fi.Cp96III
100 PLN
34221

1947 wydanie dla upamiętnienia ofiar obozu w Oświęcimiu.

Fi.Cp97
25 PLN
34222

Fi.Cp97
40 PLN
34223

Fi.Cp97
30 PLN
34224

1947 ofiary Oświęcimia, całostka.

Fi.Cp97
20 PLN
34225

1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 3 zł, dofrankowana i wysłana 23.9.1948 ze Słupska do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; bardzo dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza).

Fi.Cp97, 431B
40 PLN
34226

Fi.Cp97-98
80 PLN
34227

Fi.Cp97-98
100 PLN
34228

Fi.Cp98
25 PLN
34229

Fi.Cp98
30 PLN
34230

1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu.

Fi.Cp98
30 PLN
34231

1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 6 zł, wysłana 10.4.1948 ze Sławna do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; bardzo dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza).

Fi.Cp98
60 PLN
34232

1947 karta ilustrowana Belweder.

Fi.Cp99
30 PLN
34233

1948 kartka z nakładu VIII.47 wysłana z Szczecinka do Poznania.

Fi.Cp103
10 PLN
34234

1948 karta ilustrowana zamek w Będzinie.

Fi.Cp104
35 PLN
34235

1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana.

Fi.Cp105
160 PLN
34236

1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart.

Fi.Cp106
1 500 PLN
34237

Fi.Cp106
100 PLN
34238

1948 całostka z ilustracją wielkanocną.

Fi.Cp107
60 PLN
34239

1948 kartka z Małogóry do Gdańska, dziury po archiwizacji.

Fi.Cp113
10 PLN
34240

1949 list z Tomaszowa Mazowieckiego do Poznania.

Fi.Ck11
20 PLN
34241

1949 kościół w Pniowie, całostka z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp103
30 PLN
34242

Fi.Cp109I
120 PLN
34243

Fi.Cp109II
150 PLN
34244

Fi.Cp110IAb
70 PLN
34245

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 4.

Fi.Cp115
100 PLN
34246

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4.

Fi.Cp115
100 PLN
34247

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 3.

Fi.Cp117
50 PLN
34248

Fi.Cp117
50 PLN
34249

1949 wydanie prowizoryczne, na odwrocie stempelek własnościowy.

Fi.Cp117
30 PLN
34250

Fi.Cp117
50 PLN
34251

Fi.Cp117
80 PLN
34252

Fi.Cp117
80 PLN
34253

1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
40 PLN
34254

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
35 PLN
34255

1949 wydanie prowizoryczne, gwarancja Walocha.

Fi.Cp118
600 PLN