Auction 56. Postal stationery

34256

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48.

Fi.Cp119
40 PLN
34257

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp119
40 PLN
34258

Fi.Cp119
40 PLN
34259

Fi.Cp119
40 PLN
34260

Fi.Cp119
40 PLN
34261

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
30 PLN
34262

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
34263

1949 wydanie prowizoryczna, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
35 PLN
34264

1949 wydanie prowizoryczne, karta 104 z nadrukiem typu 10 wysłana 22.XI z Poznania do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp120
50 PLN
34265

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Leon Wyczółkowski) z nadrukiem typu 15, z obiegu.

Fi.Cp121
80 PLN
34266

Fi.Cp121
40 PLN
34267

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12, z obiegu.

Fi.Cp122
30 PLN
34268

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12.

Fi.Cp122
70 PLN
34269

1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
25 PLN
34270

1950 całostka z hasłem propagandowym 18a.

Fi.Cp124
10 PLN
34271

Fi.Cp124
10 PLN
34272

Fi.Cp124
30 PLN
34273

1951 całostka z sygnaturą XI.51 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp125
20 PLN
34274

1951 znaki opłaty wycięte z całostek (kart pocztowych), użyte do ofrankowania listu przesłanego miejscowo 6.9 w Warszawie; niespotykany walor sporządzony bez inspiracji filatelistycznej; dobry stan zachowania.

Fi.Cp125
500 PLN
34275

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych).

Fi.Cp125-130
180 PLN
34276

1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży.

Fi.Cp126
10 PLN
34277

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
34278

1951 całostka z życzeniami 1-majowymi.

Fi.Cp127
10 PLN
34279

1951 kartka z życzeniami z okazji 1-go Maja.

Fi.Cp127
10 PLN
34280

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
15 PLN
34281

1951kartka z okazji Światowego Festiwalu Młodzieży w Berlinie.

Fi.Cp128
10 PLN
34282

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
34283

1951 7 rocznica powstania Polski Ludowej.

Fi.Cp 129
10 PLN
34284

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
15 PLN
34285

1951 całostka błędem "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ".

Fi.Cp130 B1
30 PLN
34286

Fi.Cp130s
40 PLN
34287

1952 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe C.

Fi.Ck14xa
40 PLN
34288

Fi.Ck14ya
35 PLN
34289

Fi.Ck14ya
35 PLN
34290

1952 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą V.52.

Fi.Cp131
10 PLN
34291

1952 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą V.52.

Fi.Cp131
10 PLN
34292

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym nr 22.

Fi.Cp131
10 PLN
34293

Fi.Cp131
30 PLN
34294

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp131
10 PLN
34295

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp133
10 PLN