34796 |
1976 Polskie porty, seria z pustopolami nad znaczkami. | Fi.2328-35 Mi.2475-82 |
| 120 PLN | |
34797 |
1976 Polskie porty, znaczek za 1,50 zł z błędem "uszkodzone A w BAZA" na poz.32; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2330 B1 Mi.2477 |
| 50 PLN | |
34798 |
1976 "MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM. HENRYKA WIENIAWSKIEGO" Poznań, karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 17.XI; temat - MUZYKA. | Fi.Cp537 |
| 10 PLN | |
34799 |
1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, blok z przesuniętym drukiem barwy czerwonej. | Fi.bl.54 Mi.Bl.66 |
| 25 PLN | |
34800 |
1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, nowodruk bloku. | Fi.bl.54ND Mi.Bl.65SD |
| 35 PLN | |
34801 |
1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, czarnodruk bloku. | Fi.bl.98ND Mi.Bl.65SD |
| 40 PLN | |
34802 |
1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, znaczek z bloku czarnodruku z przekreślonym nominałem. | Fi.bl.98ND (54) Mi.Bl.65ND |
| 40 PLN | |
34803 |
1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, czarnodruk z przekreślonym nominałem. | Fi.bl.98ND (54) Mi.Bl.65ND |
| 50 PLN | |
34804 |
1976 list wojskowy z Warszawy do Poznania, stemple polskiej misji wojskowej ONZ na Bliskim Wschodzie. | |
| 30 PLN | |
34805 |
1976 list z polskiej jednostki wojskowej w ramach ONZ stacjonującej w Egipcie. | |
| 70 PLN | |
34806 |
1977 pośrednictwo pocztowe na statku szkolnym "Dar Pomorza" podporządkowane UPT Gdynia 1, list do Warszawy nadany 31-8 w pośrednictwie, dwa różne stempelki PAQUEBOT, oraz 6 dodatkowych niepocztowych stempli stosowanych w pośrednictwie z okazji rejsów zagranicznych m.in.: "DAR POMORZA ODESSA 1968", "OPERATION SAIL 76 DAR POMORZA GDYNIA NEW YORK", "s/s DAR POMORZA z różą wiatrów i datą 1977", dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.2254 Mi.2401 |
| 80 PLN | |
34807 |
1977 Polski Czerwony Krzyż, arkusz sprzedażny zagięty w połowie. | Fi.2336 ark. Mi.2483 |
| 100 PLN | |
34808 |
1977 rocznik znaczków czystych (Fi.102,50). | Fi.2336-92 Mi.2483-2539 |
| 90 PLN | |
34809 |
1977 rocznik kopert FDC (bez bl.101(57); Fi.84,90). | Fi.2336-92 Mi.2483-2539 |
| 150 PLN | |
34810 |
1977-83 lotnictwo współczesne, znaczek za 20 zł. typu II (bez lasu w tle), odmiana ta wykształciła się w końcowej fazie druku nowego nakładu - początkowo (w 1982) pojawiła się na kilku znaczkach w środku arkusza; sześć lat po nakładzie I także na znaczkach brzegowych; zdecydowanie niedoceniany znaczek, nie było go w abonamencie, a ze względu na inflację wzrosło zapotrzebowanie na wysokie nominały i znaczek w większości zużyto pocztowo, obok dla porównania znaczek z lasem w tle dodany gratis. | Fi.2337II Mi.2484 |
| 100 PLN | |
34811 |
1977 lotnictwo współczesne, czworoblok znaczka bez lasu w tle. | Fi.2337II Mi.2484 |
| 80 PLN | |
34812 |
1977 akcja "Stop dziecko na drodze", arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.2339 ark. Mi.2486 |
| 50 PLN | |
34813 |
1977 owoce leśne, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2340-7 ark. Mi.2487-94 |
| 800 PLN | |
34814 |
| 800 PLN | |
34815 |
1977 rocznica urodzin Petera Paula Rubensa, znaczek z silnie przesuniętym drukiem ramki. | Fi.2350MK Mi.2497 |
| 450 PLN | |
34816 |
1977 ochrona środowiska - ginące gatunki zwierząt, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2357-60 ark. Mi.2504-7 |
| 600 PLN | |
34817 |
1977 Ochrona środowiska - ginące zwierzęta (Pustułka), znaczek za 1,50 zł z powtarzalnym błędem na poz.6 "emblemat wyszczerbiony u góry"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2358 B Mi.2506 |
| 40 PLN | |
34818 |
1977 Ochrona środowiska - ginące zwierzęta, 1,50 zł - drop, lewa połówka arkusza sprzedażnego, z powtarzalnym błędem na poz.11 "kolorowa plamka u dołu emblematu"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczek z błędem gwarancja. | Fi.2359 B Mi.2506 |
| 50 PLN | |
34819 |
1977 polskie zwyczaje ludowe, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2362-7 ark. Mi.2509-14 |
| 400 PLN | |
34820 |
1977 Międzynarodowe Konkursy im. Henryka Wieniawskiego, znaczek na dekoracyjnej kopercie ostemplowany okolicznościowo 12.11I w Poznaniu; temat - MUZYKA. | Fi.2368 Mi.2515 |
| 20 PLN | |
34821 |
1977 motyle, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2369-74 ark. Mi.2516-21 |
| 1 000 PLN | |
34822 |
1977 Dzień Znaczka - monety polskie, miejscowy list polecony z Poznania. | Fi.2382 Mi.2529 |
| 10 PLN SOLD | |
34823 |
1977 20-lecie podboju kosmosu, arkusik sprzedażny z błędami "połowa środkowej anteny słabo zaznaczona" na dwóch pozycjach 1 i 5, gwarancja i opis Walocha. | Fi.2392 ark. (2x2392B2) Mi.2539KB |
| 40 PLN | |
34824 |
1977 historia kolejnictwa, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2396-403 ark. Mi.2543-50 |
| 1 000 PLN | |
34825 |
1977 20-lecie podboju kosmosu, arkusik z błędem na polu 1 (2 znaczek) "brak połowy środkowej anteny"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.Ark.2392 B1 Mi.2539 |
| 30 PLN | |
34826 |
1977 20-lecie podboju kosmosu, arkusik z błędem na polu 5 (4 znaczek) "brak połowy środkowej anteny"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.Ark.2392 B1 Mi.2539 |
| 40 PLN | |
34827 |
1977 20-lecie podboju kosmosu, arkusik z błędami na polach: 1 i 5 (2 i 4 znaczek) "brak połowy środkowej anteny"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.Ark.2392 B1 Mi.2539 |
| 100 PLN | |
34828 |
1977 400. rocznica urodzin Petera Paula Rubensa, blok z błędem "uszkodzone dolny szeryf litery R w URODZIN" na poz.11; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.bl.100 B1 Mi.Bl.67 |
| 30 PLN | |
34829 |
1977 400. rocznica urodzin Petera Paula Rubensa, czarnodruk bloku. | Fi.bl.100ND Mi.Bl.67SD |
| 10 PLN | |
34830 |
| 10 PLN | |
34831 |
1977 FDC - "60. rocznica Rewolucji Październikowej", bloczek na karcie skasowany 1.X stemplem okolicznościowym w Warszawie - w pierwszym dniu obiegu; walor brakujący w większości zbiorów - niedostępne w abonamencie; doskonały stan zachowania. | Fi.bl.101 (57) Mi.Bl.68 |
| 60 PLN | |
34832 |
1978 list lotniczy polecony z Krakowa do kanady, na odwrocie stemple odbiorcze. | Fi.1628, 2152, 2402 |
| 10 PLN | |
34833 |
1978 list lotniczy z Pleszewa do Stanów Zjednoczonych. | Fi.2153, 2326, 2401 |
| 10 PLN | |
34834 |
1978 list lotniczy z Gołuchowa do Stanów Zjednoczonych. | Fi.2225, 2332, 2401 |
| 10 PLN | |
34835 |
1978 rocznik kopert FDC (Fi.71,50). | Fi.2393-2454 Mi.2539-2601 |
| 80 PLN | |