35036 |
1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna Hiszpania 84 w Madrycie, znaczek z błędem "brak apostrofu i części cyfry 8". | Fi.2764B1 Mi.2912 |
| 20 PLN | |
35037 |
1984 "PRL - RFN BILATERALNA WYSTAWA FILATELISTYCZNA" Poznań 2, dekoracyjna koperta ostemplowana okolicznościowo 14.11. | Fi.2772 Mi.2920 |
| 10 PLN | |
35038 |
1984 Wisła w malarstwie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2773-6 ark. Mi.2921-4 |
| 200 PLN | |
35039 |
1984 głowy wawelskie (II) znaczki za 5 zł do automatów drukowane w postaci rolki, pasek pięciu sztuk w tym jeden z numerem na odwrocie wydrukowanym "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków często ulegało uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu. | Fi.2777 Mi.2925 |
| 50 PLN | |
35040 |
1984 głowy wawelskie (II), pasek znaczków do automatów drukowanych w postaci rolki, jeden znaczek z numerem odwrotnie wydrukowanym na stronie gumowanej. | Fi.2777 Mi.2925 |
| 30 PLN | |
35041 |
1984 40. rocznica Powstania Warszawskiego, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2782-5 ark. Mi.2930-3 |
| 100 PLN | |
35042 |
1984 pomnik Martyrologii Dzieci w Łodzi, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.2788 ark. Mi.2936 |
| 50 PLN | |
35043 |
1984 40-lecie MO i SB, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2789-90 ark. Mi.2937-8 |
| 100 PLN | |
35044 |
1984 40-lecie MO i SB, marginesowy czworoblok znaczków za 6 zł, lewy górny z błędem na poz.1 "5-ty punkt na zielonym polu"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha. | Fi.2790 B1 Mi.2938 |
| 50 PLN | |
35045 |
1984 40-lecie MO i SB, znaczek z błędem "piaty punkt na zielonym polu". | Fi.2790B1 Mi.2938 |
| 25 PLN | |
35046 |
1984 40-lecie MO i SB, lewy górny znaczek z błędem "piąty punkt na zielonym polu". | Fi.2790B1 Mi.2938 |
| 30 PLN | |
35047 |
1984 rozwój lotnictwa polskiego, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2791-7 ark. Mi.2939-45 |
| 500 PLN | |
35048 |
1984 Chronione zwierzęta futerkowe, 4 zł arkusz sprzedażny, z błędami na: poz.1,6,11,16,21,26,31,36,41,46 "pionowe kreski od zadu do ogona"; bardzo dobry stan zachowania (arkusz złożony poziomo); znaczki z błędami gwarancja. | Fi.2798 Mi.2946 |
| 100 PLN | |
35049 |
1984 chronione zwierzęta futerkowe, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2798-803 ark. Mi.2946-51 |
| 500 PLN | |
35050 |
1984 odnowa zabytków Krakowa, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.2804-5 ark. Mi.2952-3 |
| 200 PLN | |
35051 |
1984 architektura sakralna, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2806-11 ark. Mi.2954-9 |
| 300 PLN | |
35052 |
1984-5 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności. | |
| 30 PLN SOLD | |
35053 |
1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności. | |
| 15 PLN SOLD | |
35054 |
1984 wydawnictwo podziemnej Solidarności. | |
| 10 PLN SOLD | |
35055 |
| 25 PLN SOLD | |
35056 |
1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności Walczącej. | |
| 30 PLN SOLD | |
35057 |
| 25 PLN SOLD | |
35058 |
| 240 PLN | |
35059 |
| 70 PLN | |
35060 |
| 50 PLN | |
35061 |
1985 Rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek za 4 zł z błędem na poz.5 "kolec na prawym przednim kole"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha. | Fi.2813 B1 Mi.2961 |
| 40 PLN | |
35062 |
1985 Rozwój pojazdów pożarniczych, 4 zł połowa arkusza sprzedażnego, z błędami na: poz.5 "kolec na prawym przednim kole", poz.7 "uszkodzona szprycha dużego koła"; bardzo dobry stan zachowania; znaczki z błędami gwarancja. | Fi.2813 B1, B2 Mi.2961 |
| 80 PLN | |
35063 |
1985 rozwój pojazdów pożarniczych, górny znaczek z błędem "otwarte O w słowie DO", gwarancja Kalinowski. | Fi.2815B1 Mi.2963 |
| 30 PLN | |
35064 |
1985 rozwój pojazdów pożarniczych, dolne znaczki z błędami "wcięcia w cyfrze ) nominału", gwarancja Kalinowski. | Fi.2817B2, B3 Mi.2965 |
| 60 PLN | |
35065 |
1985 rozwój pojazdów pożarniczych, górny znaczek z błędem "uszkodzona litera G w słowie MAGIRUS", dolny znaczek z błędem "uszkodzone ZŁ", gwarancja Kalinowski. | Fi.2817B4, B5 Mi.2965 |
| 60 PLN | |
35066 |
1985 rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek z błędem "uszkodzone A". | Fi.2818B1 Mi.2966 |
| 25 PLN | |
35067 |
1985 rozwój pojazdów pożarniczych, dolny lewy znaczek z błędem "uszkodzona litera A w słowie SIKAWKA", gwarancja Kalinowski. | Fi.2818B1 Mi.2966 |
| 30 PLN | |
35068 |
1985 Panorama Racławicka, arkusz czysty, błędy na: poz.1 "litera O w POLSKA wyszczerbiona wewnątrz z lewej strony, "poz.26 "uszkodzone drugie a w Racławicka i przerwana ramka pod 27", poz.31 "skrócony lewy górny szeryf K w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania (arkusz poziomo zgięty). | Fi.2819 B1, B2, B Mi.2967 |
| 80 PLN | |
35069 |
1985 Panorama Racławicka, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.2819 ark. Mi.2967 |
| 50 PLN | |
35070 |
1985 Panorama Racławicka, znaczek z błędem "skośny lewy górny szeryf litery K w POLSKA". | Fi.2819B1 Mi.2967 |
| 10 PLN | |
35071 |
1985 Panorama Racławicka, znaczek z błędem "skośny lewy górny szeryf litery K w POLSKA", gwarancja i opis Walocha. | Fi.2819B1 Mi.2967 |
| 25 PLN | |
35072 |
1985 40. rocznica powrotu Ziem Zachodnich i Północnych do Macierzy, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.2822-4 ark. Mi.2970-2 |
| 200 PLN | |
35073 |
1985 karnet "40. ROCZNICA ZWYCIĘSTWA NAD FASZYZMEM" | Fi.2825 Mi.2973 |
| 40 PLN | |
35074 |
1985 dzikie zwierzęta chronione - wilk, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2827-30 ark. Mi.2975-8 |
| 1 000 PLN | |
35075 |
1985 polskie ludowe instrumenty muzyczne, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2831-6 ark. Mi.2979-84 |
| 300 PLN | |