34676 |
| 15 PLN | |
34677 |
1972 Zwierzęta z ogrodów zoologicznych - tygrys, czworoblok znaczków za 4,50 zł, prawy górny z rzadkim błędem na poz.10 w 1 sektorze "kreska pod g i r wyrazu tigris"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha. | Fi.2022 B1 Mi.2169 |
| 200 PLN | |
34678 |
1972 Zwierzęta z ogrodów zoologicznych - zebra, znaczek za 7 zł z błędem na poz.2 w 1 sektorze "wcięcie w Z w ZŁ"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2023 B1 Mi.2170 |
| 100 PLN | |
34679 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, znaczek za 3,40 zł z błędem na poz.13 w 3 sektorze "kropka przed 3"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha. | Fi.2046 B1 Mi.2185 |
| 80 PLN | |
34680 |
1972 zamek królewski w Warszawie, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.2055 ark. Mi.2202 |
| 50 PLN | |
34681 |
1972 Kongres Związków Zawodowych, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.2056 ark. Mi.2203 |
| 50 PLN | |
34682 |
1972 Turystyka - schroniska górskie, 40 gr arkusz sprzedażny, z błędami na: poz.4 "2 gwiazdki na niebie", poz.5 "kropka pod gr", poz.22 "gwiazdka na niebie", poz.29 "gwiazdka za górą", poz.34 "ukośna kreska przekreślająca litery LSK w POLSKA" (pokazane w powiększeniu); czyste w bardzo dobrym stanie zachowania (arkusz złożony poziomo); znaczki z błędami gwarancja. | Fi.2057 B Mi.2204 |
| 120 PLN | |
34683 |
1972 schroniska górskie, parka z pustopolem na dolnym marginesie. Rzadkie bez śladów zszywek na pustopolu. | Fi.2058 Mi.2205 |
| 10 PLN | |
34684 |
1972 Turystyka - schroniska górskie, 1,55 zł arkusz sprzedażny, z błędami na: poz.37 "ślady na śniegu" w A w POLSKA", poz.38 "ślady na śniegu" pod SK w POLSKA", poz.49 "plamka na zaśnieżonym dachu" (pokazane w powiększeniu); czyste w bardzo dobrym stanie zachowania (arkusz złożony poziomo); znaczki z błędami gwarancja. | Fi.2059 B Mi.2206 |
| 100 PLN | |
34685 |
1972 V Zjazd ZMS, znaczki za 60 gr w czworobloku, prawy dolny z błędem na poz.40 "plamka w literze M w ZMS i kółeczko na białym tle pod M"; gwarancja i oznaczenie Kalinowski. | Fi.2064 B1 Mi.2211 |
| 50 PLN | |
34686 |
1972 50-lecie ZSRR, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2065-6 ark. Mi.2212-3 |
| 100 PLN | |
34687 |
1972 Jazda polska X-XX w., znaczki za 40 gr w czworobloku narożnym z marginesami, prawy dolny z błędem "zniekształcone G w MACIĄG" na poz.9; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2076 B1 Mi.2223 |
| 60 PLN | |
34688 |
1972 "VI MIĘDZYNARODOWY KONKURS SKRZYPCOWY im. HENRYKA WIENIAWSKIEGO" karata pocztowa ostemplowana okolicznościowo 11.XI w Poznaniu; temat - MUZYKA. | Fi.Cp537 |
| 15 PLN | |
34689 |
1972 karnet - "25 LAT AKADEMII SZTABU GENERALNEGO". | Fi. Fi.1266 Mi.1414 |
| 30 PLN | |
34690 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, arkusz drukarski obejmujący dziesięć bloków. | Fi.bl.90 Mi.Bl.52 |
| 80 PLN | |
34691 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, arkusz bloków; czyste, bardzo dobry stan zachowania (arkusz nie zgięty, ani nie złamany). | Fi.bl.90 (45) Mi.Bl.52 |
| 100 PLN | |
34692 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, bloki w arkuszu sprzedażnym złożonym w połowie. | Fi.bl.90 ark. Mi.Bl.52 |
| 80 PLN | |
34693 |
| 40 PLN | |
34694 |
| 50 PLN | |
34695 |
1972 radiotelegram z Gdańska. | |
| 50 PLN | |
34696 |
1972 karnet okolicznościowy z okazji 25-lecia Akademii Sztabu Generalnego. | |
| 25 PLN | |
34697 |
1973 50. rocznica powstania ZSRR, karnet okolicznościowy wystawy filatelistycznej w Warszawie. | Fi.405 |
| 25 PLN | |
34698 |
1973 wydanie przedrukowe, fałszerstwo na szkodę poczty "białostockie" na firmowym liście poleconym nadanym w upt Białystok 1 3.04.73 do Zgierza. | Fi.2052Fpt Mi.2199PFä |
| 550 PLN | |
34699 |
1973 poczta harcerska Szubin z okazji wmurowania aktu erekcyjnego pod Centrum Zdrowia Dziecka; temat - HARCERSTWO. | Fi.2054 Mi.2201 |
| 20 PLN | |
34700 |
1973 poczta harcerska Szubin i "Wmurowanie aktu erekcyjnego pod pomnik dzieci w Międzylesiu", dekoracyjna całość; temat - HARCERSTWO. | Fi.2054, 1945 Mi.2201, 2092 |
| 20 PLN | |
34701 |
1973 Mikołaj Kopernik, wydawnictwo pamiątkowe - swoisty nowodruk - sporządzony z okazji Światowej Wystawy Filatelistycznej POLSKA 73, sporządzony przez Pocztę USA zawierający "znaczek" amerykański wykonany techniką wklęsłodrukową (staloryt) i dwa polskie znaczki obiegowe (2083-84) wydrukowane w NRD; temat - KOPERNIK. | Fi.2083-84 Mi.2230-31 |
| 60 PLN | |
34702 |
| 120 PLN | |
34703 |
1973 rocznik znaczków czystych (Fi.101.-). | Fi.2085-2147 Mi.2232-95 |
| 80 PLN | |
34704 |
1973 Arcydzieła sztuki polskiej, znaczek za 2,70 zł z błędem na poz.41 "kropka w D w wyrazie MODLITEWNIK"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha. | Fi.2095 B3 Mi.2242 |
| 50 PLN | |
34705 |
| 25 PLN | |
34706 |
1973 Arcydzieła sztuki polskiej, znaczek za 4,90 zł z błędem na poz.37 "trójkątna plama przy D w MADONNA"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha. | Fi.2096 B2 Mi.2243 |
| 50 PLN | |
34707 |
1973 Zwierzyna łowna, znaczek za 50 gr z błędem na poz.7 "zamiast pierwszego K w KONARSKI - grube X", czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2101 B1 Mi.2248 |
| 50 PLN | |
34708 |
1973 zwierzyna łowna, list lotniczy z Poznania do Niemiec. | Fi.2105 Mi.2252 |
| 10 PLN | |
34709 |
| 30 PLN | |
34710 |
1973 Badanie kosmosu Salut, Copernicus, komplet 4 arkusików - każda wartość w dwóch typach, różnice w rysunku (z fragmentami galaktyki lub bez) widoczne na krawędzi prawych marginesów zaznaczono strzałkami, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2108-09 Mi.2255-56 |
| 200 PLN | |
34711 |
| 80 PLN | |
34712 |
| 60 PLN | |
34713 |
1973 Ochrona środowiska, znaczek za 50 gr z rzadkim niekatalogowanym błędem "Ochrońa zamiast Ochrona", czysty w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja i opis błędu. | Fi.2117 B Mi.2265 |
| 70 PLN SOLD | |
34714 |
1973 ochrona środowiska, list polecony z Poznania do Niemiec, na odwrocie stempel tranzytowy z Warszawy. | Fi.2124 Mi.2272 |
| 25 PLN | |
34715 |
| 80 PLN | |