34356 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 ""kokardka" za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1365 B1, B2, B5 Mi.1513 |
| 100 PLN | |
34357 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1365 B1, B5, B Mi.1513 |
| 120 PLN | |
34358 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz sprzedażny. | Fi.1365 ark. Mi.1513 |
| 50 PLN | |
34359 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1365 ark. (1365 B1, B2, B5) Mi.1513 |
| 60 PLN | |
34360 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, dolny lewy znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE", gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.1365B5 |
| 20 PLN | |
34361 |
| 20 PLN | |
34362 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, znaczek bez druku barwy czerwonej, gwarancja i opis Walisch. | Fi.1368MK1 Mi.1516 |
| 750 PLN SOLD | |
34363 |
| 10 PLN | |
34364 |
1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, arkusz sprzedażny zagięty w połowie. | Fi.1378 ark. Mi.1526 |
| 50 PLN | |
34365 |
1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny. | Fi.1379 ark. Mi.1529 |
| 50 PLN | |
34366 |
1964 100. rocznica Pierwszej Międzynarodówki, arkusz sprzedażny zagięty przez dwie perforacje. | Fi.1381 ark. Mi.1529 |
| 50 PLN | |
34367 |
1964 FDC "Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I)", seria znaczków z przywieszkami. | Fi.1384-88Pw Mi.1533-37Zf |
| 30 PLN | |
34368 |
1964 walka i męczeństwo Narodu Polskiego, przywieszka z podwójnym moletowaniem litery W w słowie WALKA. | Fi.1387+Pw2B1 Mi.1536 |
| 15 PLN | |
34369 |
1964 walka i męczeństwo Narodu Polskiego, przywieszka z podwójnym moletowaniem litery W w słowie WALKA, gwarancja i oznaczenie. | Fi.1387+Pw2B1 Mi.1536 |
| 20 PLN | |
34370 |
1964 walka i męczeństwo Narodu Polskiego, znaczek z podwójnym moletowaniem W na przywieszce, gwarancja i opis Walocha. | Fi.1387+Pw2B1 |
| 25 PLN | |
34371 |
1964 kwiaty ogrodowe, seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie. | Fi.1392-403 ark. Mi.1541-52 |
| 540 PLN SOLD | |
34372 |
1964 badanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych zagiętych na dolnym rzędzie. | Fi.1404-11 ark. Mi.1553-60 |
| 500 PLN | |
34373 |
1964 badanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych wzdłuż ostatniego rzędu. | Fi.1404-11 ark. Mi.1553-60 |
| 650 PLN | |
34374 |
1964 badanie kosmosu, znaczek z błędem "PBOMIENIOWANIE" na kopercie pierwszego dnia obiegu, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.1409B1 Mi.1558 |
| 40 PLN | |
34375 |
1964 ilustrowana karta pocztowa wysłana 9.9 z Zakopanego do Warszawy, znak opłaty unieważniony stemplem okolicznościowym z szarotką; bardzo dobry stan zachowania; temat - KOLEJ ŻELAZNA; KWIATY. | Fi.Cp236a |
| 20 PLN | |
34376 |
1964 zeszycik znaczkowy. | Fi.ZzL5d |
| 400 PLN SOLD | |
34377 |
1964 karnet okolicznościowy z okazji 600. lat Skawiny. | Fi.` Mi.1337-41 |
| 30 PLN | |
34378 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 80 PLN | |
34379 |
| 35 PLN | |
34380 |
| 40 PLN | |
34381 |
| 80 PLN | |
34382 |
| 80 PLN | |
34383 |
1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok stemplowany. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 40 PLN | |
34384 |
| 90 PLN | |
34385 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Insbrucku, blok kasowany (Fi.80.-) | Fi.bl.41 (30) Mi.Bl.31 |
| 60 PLN | |
34386 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok, dodatkowo znaczki 1 i 4 napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 3 czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 (30) Mi.Bl.31 |
| 70 PLN | |
34387 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne, gwarancja. | Fi.bl.41 B (30) Mi.Bl.31 |
| 160 PLN | |
34388 |
| 120 PLN | |
34389 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.41 FDC Mi.Bl.32 |
| 110 PLN | |
34390 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 25 PLN | |
34391 |
| 80 PLN | |
34392 |
| 80 PLN | |
34393 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok stemplowany. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 30 PLN | |
34394 |
| 80 PLN | |
34395 |
| 40 PLN | |