34236 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, parka pozioma znaczków za 2,50 zł lewy z błędem "plama przy literze Ł w ZŁ"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1274 B Mi.1422 |
| 40 PLN | |
34237 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 2,50 zł z błędem "plama nad kciukiem"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1274 B Mi.1422 |
| 50 PLN | |
34238 |
| 50 PLN | |
34239 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, arkusz znaczka za 5,60 zł, w tym znaczek z błędem "uszkodzone O w EUROPY". | Fi.1275 ark. (1275B1) Mi.1423 |
| 100 PLN SOLD | |
34240 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 20 gr z rzadkim błędem "dodatkowa lotka w rakiecie"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha. | Fi.1277 B1 Mi.1425 |
| 100 PLN SOLD | |
34241 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr. | Fi.1278 ark. Mi.1426 |
| 80 PLN | |
34242 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięta barwa szara do góry powodująca powstanie efektu podwójnego samolotu, gwarancja eksperta PZF. | Fi.1279 Mi.1427 |
| 55 PLN | |
34243 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z klasycznym, rzadkim błędem na poz.20 "rozdwojony czub na głowie orła", bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1279 B1 Mi.1427 |
| 200 PLN | |
34244 |
1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "rozdwojony czub na głowie orła", gwarancja i opis Walocha. | Fi.1279B1 Mi.1427 |
| 100 PLN | |
34245 |
| 35 PLN | |
34246 |
| 30 PLN | |
34247 |
| 40 PLN | |
34248 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięcie barwy szarej w górę sprawiające wrażenie druku podwójnego, gwarancja eksperta PZF. | Fi.1279MK Mi.1427 |
| 50 PLN | |
34249 |
1963 XX-lecie LWP, znaczek za 1,35 zł. z klasycznym błędem na poz.4 "reflektor na czołgu"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1281 B1 Mi.1429 |
| 120 PLN | |
34250 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, makulatura znaczków za 1,55 zł. z obróconym kolorem czerwonym - napis POLSKA lekko skośnie idzie ku górze, a w cyfrach nominału kolor czerwony ucieka pozostawiając coraz więcej białego, gwarancja i oznaczenie. | Fi.1282 MK Mi.1430 |
| 400 PLN | |
34251 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z niekatalogowanym błędem "zniekształcone 2 w 2,50"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha. | Fi.1283 B Mi.1431 |
| 100 PLN | |
34252 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, kasowany makulaturowy znaczek za 2.50 zł. ze znacznym przesunięciem kolorów szaroczarnego i niebieskozielonego (napisu i wozu bojowego) w pionie, gwarancja i oznaczenie MK Walocha. | Fi.1283 MK Mi.1431 |
| 300 PLN | |
34253 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 3 zł. z niekatalogowanym błędem "owalna plama obok ZŁ", gwarancja i opis Walocha. | Fi.1284 B Mi.1432 |
| 80 PLN SOLD | |
34254 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku w lewo. | Fi.1286 Mi.1434 |
| 30 PLN | |
34255 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, seria czysta w parkach pionowych z pustopolami na górze. | Fi.1286-88 Mi.1434-36 |
| 180 PLN | |
34256 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów, komplet dwóch znaczków z podwójnym nadrukiem, bardzo rzadkie - arkusz zawierał tylko 20 znaczków, rzadko oferowane, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Więcław. | Fi.1286Np, 1287Np Mi.1434DD, 1435DD |
| 8 000 PLN | |
34257 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1287 B2 Mi.1435 |
| 40 PLN | |
34258 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1287 B2 Mi.1435 |
| 50 PLN | |
34259 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, prawy dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1287B1 Mi.1435 |
| 25 PLN | |
34260 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów, dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1287B1 Mi.1435 |
| 20 PLN | |
34261 |
| 15 PLN | |
34262 |
| 20 PLN | |
34263 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka z pustopolem na górnym marginesie. | Fi.1288 Mi.1436 |
| 20 PLN SOLD | |
34264 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka z pustopolami na górnym marginesie i nazwą wydania. | Fi.1288 Mi.1436 |
| 40 PLN | |
34265 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, narożnikowa parka pionowa znaczków za 6,50 zł, górny z błędem "plama pod rakietą" na poz.16; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha. | Fi.1288 B Mi.1433 |
| 200 PLN | |
34266 |
1963 zdobywanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych zagiętych w połowie. | Fi.1289-98 ark. Mi.1437-46 |
| 400 PLN | |
34267 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 30 gr na papierze żeberkowanym pionowo od strony gumy; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1289x Mi.1437 |
| 30 PLN SOLD | |
34268 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze żeberkowanym, gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.1290x1 |
| 30 PLN SOLD | |
34269 |
| 35 PLN SOLD | |
34270 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "dodatkowy luk na kopule" na kopercie pierwszego dnia obiegu, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.1294B1 Mi.1442 |
| 40 PLN | |
34271 |
| 40 PLN | |
34272 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "wklęsła kopuła". | Fi.1295B1 |
| 15 PLN | |
34273 |
| 25 PLN | |
34274 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem z poz.11 "ogonek przy 9" na kopercie FDC; gwarancja i opis. | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 50 PLN | |
34275 |
1963 zdobywanie kosmosu, górny znaczek z błędem "wypustka przy 9". | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 30 PLN | |