34196 |
| 100 PLN | |
34197 |
| 35 PLN | |
34198 |
1963 gady i płazy, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - m.in. podwójna głowa jaszczurki. | Fi.1245 Mi.1393 |
| 35 PLN | |
34199 |
1963 gady i płazy, narożny znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - m.in. podwójna głowa jaszczurki. | Fi.1245MK Mi.1393 |
| 40 PLN | |
34200 |
1963 Gady i płazy, narożny czworoblok znaczka za 60 gr., drukowany na papierze smugami pozbawionym kredy, rzadki błąd - pod światło wygląda jak papier ze znakiem wodnym, gwarancja Krawczyk. | Fi.1248 MK Mi.1396 |
| 500 PLN | |
34201 |
1963 Mistrzostwa Świata w szermierce, seria w arkuszach sprzedażnych w zagiętych w połowie. | Fi.1257-62 ark. Mi.1405-10 |
| 400 PLN | |
34202 |
| 35 PLN | |
34203 |
| 50 PLN | |
34204 |
1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek z błędem "fałda na udzie", gwarancja i opis Walocha. | Fi.1260B1 |
| 25 PLN | |
34205 |
1963 wielcy Polacy III Waryński, marginesowy znaczek za 60 gr. z błędem perforacji "wyłamana igła perforacji". | Fi.1263 Mi.1411 |
| 30 PLN | |
34206 |
| 65 PLN | |
34207 |
1963 wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych międzypolem. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 80 PLN | |
34208 |
| 100 PLN | |
34209 |
| 40 PLN | |
34210 |
| 30 PLN | |
34211 |
| 60 PLN | |
34212 |
1963 Maria Skłodowska Curie, znaczek z dużą plamą na lewej ramce koło mikroskopu. | Fi.1265MK Mi.1413 |
| 90 PLN SOLD | |
34213 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, arkusz z pustopolami na górnym marginesie, w arkuszu znaczki z błędami B1 i B2. | Fi.1267 ark. (B1, B2) Mi.1415 |
| 150 PLN | |
34214 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.1267-9 ark. Mi.1415-7 |
| 200 PLN | |
34215 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, narożny pasek z pustopolami na górnym marginesie. | Fi.1268 Mi.1416 |
| 40 PLN SOLD | |
34216 |
| 40 PLN SOLD | |
34217 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" z poz.7; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1268 B1 Mi.1416 |
| 30 PLN | |
34218 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem na poz.7 "trzy gwiazdki", gwarancja. | Fi.1268 B1 Mi.1416 |
| 30 PLN | |
34219 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1268 B2 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
34220 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, parka znaczków za 60 gr, lewy z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1268 B2 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
34221 |
| 50 PLN SOLD | |
34222 |
| 40 PLN SOLD | |
34223 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, narożny czworoblok znaczków za 60 gr. z pustopolami na górze, prawy górny z błędem "kropka w S", gwarancja i oznaczenie. | Fi.1268 Pw B3 Mi.1416 |
| 200 PLN | |
34224 |
| 15 PLN | |
34225 |
| 10 PLN | |
34226 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, dolny znaczek z błędem "KOMOSIŁ". | Fi.1268B2 Mi.1416 |
| 20 PLN | |
34227 |
| 25 PLN | |
34228 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 6,50 zł z błędami "uszkodzone A w POLSKA" i plamki "czarna pod 16" i "biała przed VI"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1269 B Mi.1417 |
| 50 PLN | |
34229 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr z błędem "plama na ręce i nad literą S w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1270 B Mi.1418 |
| 40 PLN | |
34230 |
| 40 PLN | |
34231 |
1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr. z błędem na poz.2 "krótka stopa", gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.1270 B1 Mi.1418 |
| 30 PLN | |
34232 |
| 15 PLN | |
34233 |
| 25 PLN | |
34234 |
| 25 PLN | |
34235 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, marginesowa parka znaczków za 60 gr., prawy z błędem na poz.10 "plama pod nogami koszykarza", gwarancja. | Fi.1272 B Mi.1420 |
| 30 PLN | |