The auction will start on 21.06.2024

Auction 116. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
57698

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95BIz.

Fi.Cp111
65 PLN
57699

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5 na całostce 96IIb.

Fi.Cp112III
60 PLN
57700

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5 na całostce 96IIb.

Fi.Cp112III
60 PLN
57701

1949 wydanie prowizoryczne, komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu z czarnym nadrukiem: karta Cp97 z nadrukiem typu 1, karta Cp98 z nadrukiem typu 13; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp113-14
200 PLN
57702

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4.

Fi.Cp115
130 PLN
57703

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, słabszy stan.

Fi.Cp116
45 PLN
57704

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4.

Fi.Cp116
60 PLN
SOLD
57705

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z Łęgu Starościńskiego do Warszawy.

Fi.Cp117
20 PLN
57706

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, stan średni.

Fi.Cp117
30 PLN
57707

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, stan średni.

Fi.Cp117
30 PLN
57708

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem groszy typ 11.

Fi.Cp117
50 PLN
57709

1949 wydanie prowizoryczne, cztery całostki z nadrukiem typ 101 i kompletem różnych ilustracji.

Fi.Cp117 il.1-4
180 PLN
57710

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 6

Fi.Cp118
650 PLN
57711

1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 z czarnym nadrukiem typu 7, wysłana z Gdyni.

Fi.Cp119
30 PLN
57712

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
25 PLN
57713

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
25 PLN
57714

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
40 PLN
57715

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
57716

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
57717

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą VIII47 na kartonie kremowoszarym z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
45 PLN
57718

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą VIII48 na kartonie szarobiałym szorstkim z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
45 PLN
57719

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą VIII47 na kartonie szarobiałym z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
45 PLN
57720

1949 wydanie prowizoryczne, całostki z nadrukiem typ 7 na trzech różnych odmianach kartonu.

Fi.Cp119
150 PLN
57721

1949 wydanie prowizoryczne, całostka hasłem propagandowym 16a na kartonie szarobiałym szorstkim.

Fi.Cp119Ia
70 PLN
57722

1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 na kartonie szarobiałym szorstkim grubym z sygnaturą VIII 48 z czerwonym nadrukiem typu 7 oraz hasłem propagandowym 16b (otuchy); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp119Ib
100 PLN
57723

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 7 i hasłem propagandowym 16b.

Fi.Cp119Ib
45 PLN
57724

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowy 16b.

Fi.Cp119Ib
45 PLN
57725

1949 wydanie prowizoryczne, całostka hasłem propagandowym 16b na kartonie szarobiałym szorstkim.

Fi.Cp119Ib
70 PLN
57726

1949 wydanie prowizoryczne, całostka hasłem propagandowym 16b na kartonie kremowoszarym.

Fi.Cp119Ib
70 PLN
57727

1949 wydanie prowizoryczne, całostka hasłem propagandowym 16b na kartonie szarobiałym szorstkim.

Fi.Cp119Ib
70 PLN
57728

1949 wydanie prowizoryczne, karta 104 z nadrukiem typu 10 wysłana 22.11 z Poznania do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp120
40 PLN
57729

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp120
25 PLN
57730

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp120
25 PLN
57731

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp120
40 PLN
57732

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11.

Fi.Cp120
60 PLN
57733

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8.

Fi.Cp120
60 PLN
57734

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11.

Fi.Cp120
55 PLN
57735

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Leon Wyczółkowski) z nadrukiem typu 15, z obiegu; idealny stan zachowania.

Fi.Cp121
40 PLN
57736

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 15.

Fi.Cp121
60 PLN
57737

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 14.

Fi.Cp121
60 PLN