57458 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 106, grzecznościowo nadana w Krakowie, w papierze naturalna fałdka. | Fi.Cp16IIx |
| 40 PLN | |
57459 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 62. | Fi.Cp16IIx |
| 60 PLN | |
57460 |
| 200 PLN | |
57461 |
| 60 PLN | |
57462 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 33 wysłana z Ropczyc do Krakowa, minimalnie słabszy stan zachowania (ślady archiwizacji, karta w dwóch miejscach przedziurawiona). | Fi.Cp16IIx |
| 80 PLN | |
57463 |
| 50 PLN | |
57464 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 36 z obiegu pocztowego z Krakowa. | Fi.Cp16IIx |
| 100 PLN | |
57465 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65 z obiegu pocztowego z Zakopanego. | Fi.Cp16IIx |
| 100 PLN | |
57466 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 23, wysłana 8.9 z Brzozowa do Krakowa, tekst na odwrocie pisany po hebrajsku; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp16Ix |
| 160 PLN | |
57467 |
| 60 PLN | |
57468 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 19 z obiegu pocztowego z Krakowa. | Fi.Cp16Ix |
| 100 PLN | |
57469 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z podwójnym nadrukiem typ 25, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Cp16IxNp |
| 2 000 PLN | |
57470 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 9. | Fi.Cp16x |
| 40 PLN | |
57471 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 64 z obiegu pocztowego z Krakowa, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp16xII |
| 60 PLN | |
57472 |
1919 wydanie krakowskie, część na odpowiedź karty podwójnej z nadrukiem typu 97 (Fi.180.-), przesłana miejscowo 9.IV w Krakowie, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz | Fi.Cp17IIB |
| 150 PLN | |
57473 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 135 z usterką nadruku "nóżka litery P w POCZTA wyszczerbiona pod brzuszkiem". | Fi.Cp19I |
| 80 PLN | |
57474 |
1919 wydanie krakowskie, całostka na papierze szarym z nadrukiem typ 136 z obiegu pocztowego z Bielska. | Fi.Cp19Iy |
| 80 PLN | |
57475 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 135. | Fi.Cp19Iy |
| 60 PLN | |
57476 |
1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukami typ 134 z silnym abklaczem. | Fi.Cp20 |
| 300 PLN SOLD | |
57477 |
1919 wydanie krakowskie, całostka (część na odpowiedź) z nadrukiem typ 134 z fragmentem przesuniętego nadruku z pierwszej części kartki na odwrocie, osobliwe. | Fi.Cp20IxB |
| 100 PLN | |
57478 |
1919 wydanie prowizoryczne, całostka w walucie halerzowej wysłana z Lublina 5.6.19 do Wiednia, stempel krakowskiej cenzury wojskowej K1, z prawdziwego obiegu pocztowego rzadkie. | Fi.Cp22I |
| 900 PLN | |
57479 |
1919 kartka z Krakowa do Sochaczewa. | Fi.Cp25 |
| 30 PLN | |
57480 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 bez rombu. | Fi.Cs2II |
| 1 000 PLN | |
57481 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 z śladowo widocznym rombem. | Fi.Cs3II |
| 100 PLN | |
57482 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3. | Fi.Cs3II |
| 40 PLN | |
57483 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z lekko przesuniętym nadrukiem typ 5 z szczątkowo widocznym rombem. | Fi.Cs3II |
| 80 PLN | |
57484 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 8, mocno uszkodzony ornament; idealny stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cs3II |
| 150 PLN | |
57485 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z ukośnym nadrukiem typ 14. | Fi.Cs3III |
| 160 PLN | |
57486 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim typem nadruku typ 9 z pojedynczą belką, co ciekawe w środku abklacz nadruku co świadczy o przedrukowywaniu sekretnika w postaci rozłożonej. | Fi.Cs3III |
| 300 PLN | |
57487 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 7, ślad po podlepce widoczny na zdjęciu. | Fi.Cs4II |
| 25 PLN | |
57488 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 7. | Fi.Cs4II |
| 40 PLN | |
57489 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8. | Fi.Cs4II |
| 40 PLN | |
57490 |
| 40 PLN | |
57491 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 3, idealny stan zachowania. | Fi.Cs4II |
| 60 PLN | |
57492 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 - POLSKA POCZTA zamiast POCZTA POLSKA i belka zamiast ornamentu na rzadkim papierze gładkim satynowanym. | Fi.Cs4III |
| 400 PLN | |
57493 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 - POLSKA POCZTA zamiast POCZTA POLSKA i belka zamiast ornamentu, na odwrocie ślad po wklejce. | Fi.Cs4III |
| 180 PLN | |
57494 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 19 "beleczka zamiast ozdobnika", wysłany z Krakowa, datownik odbiorczy Warszawa 24.IV; przesyłka ma wszystkie cechy obiegu, chociaż otworzono ją odrywając tylko tylną część sekretnika, bez treści, ale co było dosyć powszechną praktyką, najpewniej znajdowała się ona na kartce luzem włożonej do środka; stempelek nadawcy "HOTEL POLSKI w KRAKOWIE"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cs4IIIs |
| 400 PLN | |
57495 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 19 "beleczka zamiast ozdobnika", na odwrocie delikatne, praktycznie niewidoczne, ślady kleju. | Fi.Cs4IIIs |
| 120 PLN | |
57496 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 z nadrukiem POLSKA POCZTA zamiast POCZTA POLSKA i belką zamiast ozdobnika, stan idealny. | Fi.Cs4IIIt |
| 350 PLN | |
57497 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik rzadka odmiana z napisem "POLSKA POCZTA" zamiast "POCZTA POLSKA" i dodatkowo z beleczką zamiast ozdobnika, nadruk typu 18, niezaklejony sekretnik z nieoderwanymi brzegami (Fi.4III 1000.-) i pełną oryginalną gumą, skasowany grzecznościowo w Cieszynie; doskonały stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cs4IIIt+s |
| 300 PLN | |