Auction 116. Postal stationery

57458

Fi.Cp16IIx
40 PLN
57459

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 62.

Fi.Cp16IIx
60 PLN
57460

Fi.Cp16IIx
200 PLN
57461

Fi.Cp16IIx
60 PLN
57462

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 33 wysłana z Ropczyc do Krakowa, minimalnie słabszy stan zachowania (ślady archiwizacji, karta w dwóch miejscach przedziurawiona).

Fi.Cp16IIx
80 PLN
57463

Fi.Cp16IIx
50 PLN
57464

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 36 z obiegu pocztowego z Krakowa.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
57465

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65 z obiegu pocztowego z Zakopanego.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
57466

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 23, wysłana 8.9 z Brzozowa do Krakowa, tekst na odwrocie pisany po hebrajsku; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp16Ix
160 PLN
57467

1919 wydanie krakowskie, kartka z Krakowa 28.VII.19 do Wiednia, nadruk typ 19.

Fi.Cp16Ix
60 PLN
57468

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 19 z obiegu pocztowego z Krakowa.

Fi.Cp16Ix
100 PLN
57469

1919 wydanie krakowskie, całostka z podwójnym nadrukiem typ 25, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IxNp
2 000 PLN
57470

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp16x
40 PLN
57471

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 64 z obiegu pocztowego z Krakowa, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp16xII
60 PLN
57472

1919 wydanie krakowskie, część na odpowiedź karty podwójnej z nadrukiem typu 97 (Fi.180.-), przesłana miejscowo 9.IV w Krakowie, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz

Fi.Cp17IIB
150 PLN
57473

Fi.Cp19I
80 PLN
57474

Fi.Cp19Iy
80 PLN
57475

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 135.

Fi.Cp19Iy
60 PLN
57476

Fi.Cp20
300 PLN
57477

Fi.Cp20IxB
100 PLN
57478

Fi.Cp22I
900 PLN
57479

1919 kartka z Krakowa do Sochaczewa.

Fi.Cp25
30 PLN
57480

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 bez rombu.

Fi.Cs2II
1 000 PLN
57481

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 z śladowo widocznym rombem.

Fi.Cs3II
100 PLN
57482

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3.

Fi.Cs3II
40 PLN
57483

Fi.Cs3II
80 PLN
57484

Fi.Cs3II
150 PLN
57485

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z ukośnym nadrukiem typ 14.

Fi.Cs3III
160 PLN
57486

Fi.Cs3III
300 PLN
57487

Fi.Cs4II
25 PLN
57488

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 7.

Fi.Cs4II
40 PLN
57489

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8.

Fi.Cs4II
40 PLN
57490

Fi.Cs4II
40 PLN
57491

Fi.Cs4II
60 PLN
57492

Fi.Cs4III
400 PLN
57493

Fi.Cs4III
180 PLN
57494

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 19 "beleczka zamiast ozdobnika", wysłany z Krakowa, datownik odbiorczy Warszawa 24.IV; przesyłka ma wszystkie cechy obiegu, chociaż otworzono ją odrywając tylko tylną część sekretnika, bez treści, ale co było dosyć powszechną praktyką, najpewniej znajdowała się ona na kartce luzem włożonej do środka; stempelek nadawcy "HOTEL POLSKI w KRAKOWIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cs4IIIs
400 PLN
57495

Fi.Cs4IIIs
120 PLN
57496

Fi.Cs4IIIt
350 PLN
57497

1919 wydanie krakowskie, sekretnik rzadka odmiana z napisem "POLSKA POCZTA" zamiast "POCZTA POLSKA" i dodatkowo z beleczką zamiast ozdobnika, nadruk typu 18, niezaklejony sekretnik z nieoderwanymi brzegami (Fi.4III 1000.-) i pełną oryginalną gumą, skasowany grzecznościowo w Cieszynie; doskonały stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cs4IIIt+s
300 PLN