Auction 113. Overprint editions 1918-1919

12951

Fi.32I
Mi.31
1 800 PLN
12952

Fi.32I
Mi.31
200 PLN
12953

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 h. z nadrukiem pierwszą formą poz.87, ładny stan zachowania", gwarancja Mikstein, z opisem Ćwiertnia.

Fi.32I
Mi.31
170 PLN
12954

Fi.32I
Mi.31
200 PLN
12955

Fi.32I
Mi.31
200 PLN
12956

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwsze formy z poz. 46, gwarancja i oznaczenie Jungjohann.

Fi.32I
Mi.31
160 PLN
12957

Fi.32II
Mi.31
300 PLN
12958

Fi.32II
Mi.31
600 PLN
12959

Fi.32II
Mi.31
750 PLN
12960

Fi.32II
Mi.31
350 PLN
12961

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 2, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
250 PLN
12962

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 h. z nadrukiem formą IIE poz. 23, lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, sygnowany WITKOWSKI, gwarancja Bruba, z opisem Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
360 PLN
12963

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 h. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 15 "cienkie Z" (Fi.1900.-), gwarancja i opis Mikstein, Mikulski.

Fi.33 B1
Mi.32
1 800 PLN
12964

Fi.34
Mi.33
240 PLN
12965

Fi.34
Mi.33
216 PLN
12966

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 h. z nadrukiem pierwszą formą z rzadkim błędem na poz. 73 "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.34 B2
Mi.33
1 200 PLN
12967

Fi.35
Mi.34
220 PLN
12968

Fi.35
Mi.34
100 PLN
12969

Fi.35
Mi.34
100 PLN
12970

Fi.35
Mi.34
250 PLN
12971

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, na środku znaczka niewielkie zagniecenie, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.35
Mi.34
400 PLN
12972

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 h. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 15 "cienkie Z" (Fi. 800,-), piękny stan zachowania, gwarancja firmowa Gryżewski, Mikstein, ćwiertnia, z opisem.

Fi.35 B1
Mi.34
900 PLN
12973

Fi.36
Mi.35
800 PLN
12974

Fi.36
Mi.35
1 100 PLN
12975

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 h. z podniesionym w górę nadrukiem pierwszą formą z usterką na poz. 47 "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja i oznaczenie Łaszkiewicz.

Fi.36
Mi.35
600 PLN
12976

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 h. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.14 "cienkie Z", unieważniony rzadszym na tej wartości kasownikiem TARNÓW, gwarancja i opis Mikstein, Kalinowski.

Fi.36 B1
Mi.35
900 PLN
12977

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem formą IIB poz.30, lekki ślad po podlepce, piękny stan zachowania, sygnowany Berest, gwarancja A.Łaszkiewicz, z opisem i dodatkową sygnaturą SM Mikstein.

Fi.37II
Mi.36
7 000 PLN
12978

Fi.37II, 34, 42, 43
5 000 PLN
12979

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy III, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
25 PLN
12980

Fi.38
Mi.48
25 PLN
12981

1919 wydanie krakowskie, duże podlepki, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
12982

Fi.38
Mi.48
3 000 PLN
12983

1919 wydanie krakowskie - BIELITZ OSTERR.SCHLES., oryginalnie użyty dnia 4.II.19 znaczek za 25/80 hal., dodatkowo niewielkie uszkodzenia nadruku, szczególnie P w POCZTA, gwarancja.

Fi.38
Mi.48
200 PLN
12984

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
12985

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
30 PLN
12986

Fi.38 B
Mi.48
1 000 PLN
12987

1919 wydanie krakowskie, skrajny znaczek za 25/80 hal. z błędem "uszkodzone obie litery P" unieważniony obiegowo w Krakowie, po lewej ślady krawędzi formy przedrukowej, gwarancja.

Fi.38 B
Mi.48
150 PLN
12988

Fi.38 B
Mi.48
1 000 PLN
12989

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.38No
Mi.48K
400 PLN
12990

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 69 z charakterystycznym ściętym od góry rombem, gwarancja Mikstein, Mikulski.

Fi.39a
Mi.37
3 151 PLN