The auction will start on 21.06.2024

Auction 113. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
12831

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
12832

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
12833

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "krótsza litera A w POLSKA", gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

Fi.22aB2
Mi.22A
495 PLN
SOLD
12834

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.22a B4
Mi.22a
60 PLN
12835

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal., lewe z nadrukiem brzegowym: górny z nikłą zniekształconą gwiazdką, dolny z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL." (Fi.960.-); bardzo ładny stan; sygnowany, gwarancja.

Fi.22a B4
580 PLN
12836

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeŁ", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22aB4
Mi.22b
40 PLN
12837

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22aNo
Mi.22aK
300 PLN
12838

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk.

Fi.22aNo
Mi.22aK
180 PLN
12839

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, prawy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie.

Fi.22aNo B4
Mi.22aK
600 PLN
12840

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL", gwarancja Mikulski.

Fi.22aNo B4
Mi.22aK
175 PLN
12841

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 31 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b
240 PLN
12842

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,.

Fi.22b
Mi.22b
400 PLN
12843

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
1 000 PLN
12844

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
450 PLN
12845

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.22b
Mi.22b
500 PLN
12846

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowofioletowym, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

Fi.22b
Mi.22b
320 PLN
12847

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowofioletowym, gwarancja Ryblewski.

Fi.22b
Mi.22b
300 PLN
SOLD
12848

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowofioletowym, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
350 PLN
12849

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem brązowofioletowym, lewy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie.

Fi.22bB4
Mi.22b
1 600 PLN
12850

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej w idealnym stanie, dolny lewy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", fotoatest.

Fi.22b B4
Mi.22b
2 000 PLN
12851

1918 drugie wydanie lubelskie, parka z nadrukiem brązowofioletowym, prawy znaczek z błędem "litery TA obniżone", gwarancja i oznaczenie.

Fi.22bB13
Mi.22b
1 600 PLN
12852

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 000 PLN
12853

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, fotoatest.

Fi.22bNo
Mi.22bK
500 PLN
12854

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w barwie brązowofioletowej, gwarancja.

Fi.22bNo
Mi.22bK
900 PLN
12855

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 dodatkowo z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
340 PLN
12856

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
550 PLN
12857

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
220 PLN
12858

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23A
35 PLN
12859

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Radomia 23.1.19 do Wiednia, na odwrocie stempel odbiorczy, bardzo dobry stan zachowania i prezencja, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23a
3 300 PLN
12860

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Radomia wysłany 12.1.19 do Banku Handlowego w Zawierciu, mieszana frankatura wydania prowizorycznego, definitywnego i austriackiej poczty polowej, na odwrocie stempel odbiorczy z Zawiercia z datą 14.1.19, gwarancja.

Fi.23a, 88A, OA28
3 500 PLN
12861

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk.

Fi.23aNo
Mi.23AK
300 PLN
12862

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Berbeka.

Fi.23aNo
Mi.23AK
200 PLN
12863

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, lewy znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie.

Fi.23aNo B5
Mi.23AK
900 PLN
12864

1918 drugie wydanie lubelskie, niekatalogowany znaczek z silnym abklaczem na odwrocie, ząbkowanie 11,5.

Fi.23b
Mi.23B
180 PLN
12865

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11½, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23b
Mi.23B
50 PLN
SOLD
12866

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
30 PLN
12867

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
80 PLN
12868

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
70 PLN
12869

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.24
Mi.24
20 PLN
12870

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
60 PLN