The new auction will start soon

Auction 113. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
12871

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
120 PLN
12872

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
30 PLN
SOLD
12873

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.24
Mi.24
60 PLN
SOLD
12874

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z błędem "litera A w POLSKA niższe", gwarancja bez oznaczenia błędu Schmutz.

Fi.24B2
Mi.24
110 PLN
SOLD
12875

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem podwójnym - normalnym i drugim po stronie gumowanej, gwarancja Wiatrowski.

Fi.24Ndw
1 900 PLN
12876

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.24No
Mi.24K
150 PLN
12877

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk i Schmutz.

Fi.24No
Mi.26K
200 PLN
12878

1918 drugie wydanie lubelski, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jungjohann.

Fi.25
Mi.25I
50 PLN
12879

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Chęcin nadany 20.1.19 do Kielc, mieszana opłata z znaczkami austriackimi, na odwrocie stempel odbiorczy, fotoatest.

Fi.25
Mi.25I
5 000 PLN
12880

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
12881

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
12882

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.25a
Mi.25I
70 PLN
12883

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.25a
Mi.25I
70 PLN
12884

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
12885

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
12886

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Lublina nadany 24.2.19 do Wiednia, mieszana frankatura ze znaczkami wydania definitywnego, stempel cenzury wojskowej z Krakowa, gwarancja Schmutz.

Fi.25a, 73A
5 000 PLN
12887

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter TA", poziome przyłamanie.

Fi.25aB10
Mi.25I
140 PLN
12888

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja bez oznaczenia błędu Perzyński, Schmutz.

Fi.25aB17
Mi.25I
200 PLN
12889

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
3 900 PLN
12890

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - jednym normalnym i drugim odwróconym po stronie gumowanej, charakterystyczne dla tego błędu zabrudzenie farbą drukarską, bardzo dobry stan zachowania, rzadki błędnodruk znany z jednego pięćdziesięcio znaczkowego arkusza, Fischer 12.000,- zł, fotoatest Schmutz.

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
6 800 PLN
12891

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.25aNo
Mi.25IK
300 PLN
12892

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem odwróconym - typ z beleczkami zasłaniajacymi stary nominał (Fi.450.-), ładny stan, przedwojenne sygnatury, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.25a No
Mi.25I
360 PLN
12893

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja i opis.

Fi.25b
Mi.25I
40 PLN
12894

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i oznaczenie.

Fi.25b
Mi.25I
250 PLN
12895

1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, ładny stan, gwarancja i oznaczenie.

Fi.25b
Mi.25I
50 PLN
12896

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I 
80 PLN
12897

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym z poz. 20 z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25bB10
Mi.25I
150 PLN
12898

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z nadrukiem niebieskoczarnym, prawy znaczek z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja.

Fi.25bB10
Mi.25I
650 PLN
12899

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędem na poz.40 "brak TA i prawej kreski" (Fi.540.-), gwarancja Łaszkiewicz, z opisem Schmutz.

Fi.25b B10
Mi.25I 
380 PLN
12900

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, prawy brzegowy z błędem "brak liter TA" (Fi.1980.-), gwarancja.

Fi.25b B10
Mi.25I 
1 000 PLN
12901

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.26
Mi.25II
90 PLN
SOLD
12902

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na lewym brzegu, gwarancja Mikulski.

Fi.26
Mi.25II 
320 PLN
12903

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "krótsza litera A w POLSKA", gwarancja Wiatrowski.

Fi.26B2
Mi.25II
180 PLN
SOLD
12904

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, dolny znaczek z błędem "uszkodzone PO w POLSKA", gwarancja i oznaczenie pozycji Berbeka.

Fi.26B15 No
Mi.25IIK
432 PLN
SOLD
12905

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.26No
Mi.25IIK
300 PLN
12906

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym w idealnym stanie, znaczek z błędem "krótsza litra A w POLSKA", fotoatest.

Fi.26No (B2)
Mi.25II K
800 PLN
12907

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Krawczyk.

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
12908

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
12909

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
30 PLN
12910

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Lublina nadany 7.2.19 do Genewy, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
4 000 PLN