Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
21974 |
1958 komplet trzech tomów monografii autorstwa Stanisława Żółkiewskiego "Całostki polskie oraz mające obieg na ziemiach polskich / koperty i sekretniki pocztowe" do 1961 roku, tablice z czarno - białymi ilustracjami. | |
| 160 PLN | |
21975 |
1959 III Zjazd PZPR, całostka ostemplowana okolicznościowo 16.3 w Warszawie. | Fi.Cp163 |
| 20 PLN | |
21976 |
1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO. | Fi.Cp165 |
| 20 PLN | |
21977 |
1959 Wyścig Pokoju, całostka bez druku barwy czarnej - brak ceny kartki i sygnatury. | Fi.Cp165MK |
| 500 PLN | |
21978 |
1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE. | Fi.Cp170 |
| 15 PLN | |
21979 |
1959 Zjazd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, karta czysta, temat - POŻARNICTWO. | Fi.Cp172 |
| 20 PLN | |
21980 |
1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart (Fi.24.-). | Fi.Cp173a-b |
| 20 PLN | |
21981 |
1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta. | Fi.Cp174 |
| 10 PLN | |
21982 |
1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet. | Fi.Cp175 |
| 10 PLN SOLD | |
21983 |
1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta. | Fi.Cp176 |
| 10 PLN | |
21984 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (I), karta Gdańsk z błędnym napisem - "ŻÓRAW"; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Fi.220.-). | Fi.Cp178a |
| 180 PLN SOLD | |
21985 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, kartka z błędem w napisie "ŻÓRAW". | Fi.Cp178a |
| 200 PLN | |
21986 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60. | Fi.Cp179 |
| 50 PLN | |
21987 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61. | Fi.Cp179 |
| 50 PLN | |
21988 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29-44 (Fi.96.-). | Fi.Cp179b |
| 80 PLN | |
21989 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60. | Fi.Cp182 |
| 50 PLN | |
21990 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60. | Fi.Cp184 |
| 50 PLN | |
21991 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym. | Fi.Cp184c |
| 10 PLN | |
21992 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą II.60. | Fi.Cp185a |
| 10 PLN | |
21993 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym. | Fi.Cp185b |
| 10 PLN SOLD | |
21994 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańsk z prawidłowym napisem - "ŻURAW"; bardzo dobry stan zachowania (Fi.292.-). | Fi.Cp188-204 |
| 220 PLN | |
21995 |
1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z poprawnym napisem "ŻURAW". | Fi.Cp191 |
| 80 PLN | |
21996 |
1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "ŻÓRAW". | Fi.Cp191I |
| 480 PLN | |
21997 |
1961 koperty 40-lecie Spółdzielni Wydawniczej "Książka i Wiedza", 40 i 60 gr czyste. | Fi.Ck34-35 |
| 30 PLN | |
21998 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, w tym karta z błędem "chmurka", czyste (Fi.589.-). | Fi.Cp205 |
| 440 PLN | |
21999 |
1961 1000-lecie państwa polskiego, komplet całostek z błędem "chmurka w lewym górnym rogu". | Fi.Cp205a-d B1 |
| 100 PLN | |
22000 |
1961 1962 20. rocznica powstania PPR, kartka z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja. | Fi.Cp208MK |
| 100 PLN | |
22001 |
1962 list lotniczy z Warszawy do Kanady, koperta z najrzadszą sygnaturą VIII.61 - 50.000 | Fi.Ck21 |
| 60 PLN | |
22002 |
1962 Warszawa - Stare Miasto - karty ilustrowane - komplet 30 sztuk, czyste (Fi.378.-). | Fi.Cp210 |
| 250 PLN | |
22003 |
1962 karty z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna/ Oddziału Warszawskiego PZF/ 13-20 maja 1962/ Warszawa - Pałac Prymasowski", zestaw dwóch kart. | Fi.Cp210b, c |
| 30 PLN SOLD | |
22004 |
1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart (Fi.32.-). | Fi.Cp219-20 |
| 30 PLN | |
22005 |
1962 50-lecie śmierci Bolesława Prusa, komplet 3 kart z kolorowymi ilustracjami Antoniego Uniechowskiego (Fi.54.-). | Fi.Cp223I-III |
| 40 PLN SOLD | |
22006 |
1963 karty pocztowe czyste, rocznik - 47 sztuk, w tym: Cp232, Cp232I, Cp233, 8xCp233I, Cp233Ia, 4xCp233II, 5xCp239, 5xCp240 (Fi.469.-). | Fi.Cp224-42 |
| 280 PLN | |
22007 |
1963 XX posiedzenie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, karta z dodatkowym napisem. | Fi.Cp232I |
| 20 PLN SOLD | |
22008 |
1963 statek skandynawski, całostka bez hasła propagandowego i drukiem firmowym na odwrocie, całostki z sygnaturą XII.63 z kompletem ośmiu haseł propagandowych i całostki z sygnaturą VI.64 z kompletem czterech haseł propagandowych. | Fi.Cp233, 233I, 233II |
| 60 PLN | |
22009 |
1963 15-lecie zespołu "Mazowsze" - karta wadliwie cięta, napis "Cena 60 gr." częściowo na dole. | Fi.Cp240 MK |
| 100 PLN | |
22010 |
1964 całostki, rocznik: 4 koperty i 22 kart w tym Cp251I (Fi.251.-). | Fi.Ck.38-40, Cp243 -62b |
| 150 PLN | |
22011 |
1964 koperty - 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet - 4 sztuki, czyste (Fi.43.-). | Fi.Ck38-40, 38I |
| 40 PLN | |
22012 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 3 kart (Fi.21.-). | Fi.Cp244-46 |
| 15 PLN | |
22013 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 8 kart (Fi.66.-). | Fi.Cp248-55 |
| 40 PLN | |