The new auction will start soon

Auction 113. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
22054

1976 karty pocztowe, czyste, rocznik - 14 sztuki (Fi.45.-).

Fi.Cp648-61
35 PLN
22055

1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego, kartka z wydrukowanymi tekstem na odwrocie, dodatkowo normalna całostka.

Fi.Cp650, 650I
25 PLN
22056

1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego, kartka z wydrukowanymi tekstem na odwrocie.

Fi.Cp650I
20 PLN
22057

1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego, kartka z wydrukowanymi tekstem na odwrocie.

Fi.Cp650I
30 PLN
22058

1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego na Olimpiadzie w Los Angeles, całostka z dodrukiem na odwrocie z życzeniami.

Fi.Cp650I
30 PLN
22059

1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego na Olimpiadzie w Los Angeles, całostka z dodrukiem na odwrocie z życzeniami.

Fi.Cp650I
40 PLN
22060

1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego, kartka z wydrukowanymi tekstem na odwrocie.

Fi.Cp650I
25 PLN
22061

1977 koperta z sygnaturą XII 77.

Fi.Ck62
40 PLN
22062

1977 koperta z sygnaturą II kw. 1979.

Fi.Ck62
50 PLN
22063

1977 karty pocztowe czyste, rocznik - 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.90.-).

Fi.Cp662-87
60 PLN
22064

1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem z okazji XV-lecia Klubu Olimpijczyka PZF o nakładzie 3.000 sztuk.

Fi.Cp667
40 PLN
22065

1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem z okazji XV-lecia Klubu Olimpijczyka PZF i zaproszeniem na odwrocie o nakładzie 3.000 sztuk.

Fi.Cp667
40 PLN
SOLD
22066

1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem Klubu Olimpijczyka PZF.

Fi.Cp667
30 PLN
22067

1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem Klubu Olimpijczyka PZF.

Fi.Cp667
30 PLN
22068

1977 300-lecie Wilanowa, sygnatura (VI-78).

Fi.Cp668
40 PLN
22069

1977 300-lecie Wilanowa, całostka z sygnaturą V.78.

Fi.Cp668
30 PLN
22070

1977 300-lecie Wilanowa, całostka z sygnaturą V.78.

Fi.Cp668
30 PLN
22071

1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem Klubu Olimpijczyka PZF.

Fi.Cp677
25 PLN
22072

1977 60-lecie Rewolucji Październikowej, kartka z dodrukiem z okazji krajowej wystawy filatelistycznej w Sieradzu, sygnatura X.77.

Fi.Cp680c
15 PLN
22073

1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-)

Fi.Cp688-718
60 PLN
22074

1978 30-lecie WKS Gwardia, karnet.

Fi.Cp702K
70 PLN
22075

1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978" skasowana 6.X wystawowym stemplem okolicznościowym, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp710I
50 PLN
22076

1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978", bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-).

Fi.Cp710I
40 PLN
22077

1978 Zapowiedź Międzynarodowego Roku Dziecka, karta z sygnaturą V.79 i dodatkowym napisem "MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA POKÓJ DZIECIOM Warszawa, czerwiec 1979 r.", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp715II
100 PLN
22078

1978 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp749I
30 PLN
22079

1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50).

Fi.Ck63, Cp719-43
60 PLN
22080

1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-).

Fi.Ck64-6, Cp744-78
70 PLN
22081

1980 Dzień olimpijczyka, całostka z nadrukiem na odwrocie, dodatkowo normalna całostka.

Fi.Cp749, 749I
40 PLN
22082

1980 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem na odwrocie z życzeniami z okazji Dnia Olimpijczyka.

Fi.Cp749I
40 PLN
SOLD
22083

1980 Igrzyska Olimpijskie w Moskwie, całostka z nadrukiem okolicznościowym wystawy filatelistycznej "Moskwa 80" na odwrocie.

Fi.Cp762
40 PLN
SOLD
22084

1980 450. rocznica urodzin Jana Kochanowskiego, całostka z dodrukiem z okazji Biesiady Humorystów w Kostrzynie 81.

Fi.Cp765
40 PLN
22085

1981 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.84.-).

Fi.Ck67, Cp779-805
100 PLN
22086

1981 karta z prywatnym dodrukiem - "Zebranie polarników z okazji 50-lecia spotkania Zeppelin-Małygin Wągrowiec 14.VI.1981 rok" ostemplowana okolicznościowo efektownym stemplem.

Fi.Cp764
30 PLN
22087

1981 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie, dodatkowo normalna całostka.

Fi.Cp780, 780I
50 PLN
22088

1981 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp780I
40 PLN
SOLD
22089

1981 Dzień Olimpijczyka, całostka z drukiem życzeń okolicznościowych na odwrocie.

Fi.Cp780I
50 PLN
22090

1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-).

Fi.Ck68-71, Cp806-20
55 PLN
22091

1982 Dzień Olimpijczyka, kartki z dodrukami na froncie i rewersie, plus zwykła dla porównania (na górze).

Fi.Cp807, 807I, 807II
220 PLN
22092

1982 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem "XX-LECIE KLUBU PZF "OLIMPIJCZYK".

Fi.Cp807I
100 PLN
22093

1982 Dzień Olimpijczyka, kartka z dodrukiem życzeń okolicznościowych na odwrocie.

Fi.Cp807II
80 PLN
SOLD