The auction will start on 21.06.2024

Auction 111. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
51430

1949 wydanie przedrukowe, całostka z nadrukiem typ 12.

Fi.Cp122
38 PLN
51431

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12, gwarancja Rzadkosz.

Fi.Cp122
30 PLN
51432

1950 formularz służbowy na kopercie Generalnej Guberni - Ck2 Wawel, znak opłaty zadrukowany czarną belką, koperta z obiegu nadana z Ministerstwa Poczt i Telegrafów jako przesyłka poufna, dobry stan zachowania, rzadki i dekoracyjny walor, gwarancja Pelczar.

Fi.Cfpu
500 PLN
51433

1950 groszy, koperta z lokalnym nadrukiem groszy z Wielkiej Wsi typ 27B w barwie fioletowej.

Fi.Ck12
120 PLN
51434

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 18 w barwie fioletowej.

Fi.Ck12IB
60 PLN
51435

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 18 w barwie fioletowej.

Fi.Ck12IB
60 PLN
51436

1950 groszy, całostka z nadrukiem lokalnym groszy z Niemodlina typ 31 w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
90 PLN
51437

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 4 w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
40 PLN
51438

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 5 w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
40 PLN
51439

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10 w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
40 PLN
51440

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 18A w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
40 PLN
51441

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 21 w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
40 PLN
51442

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 11 w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
40 PLN
51443

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 9 w barwie czarnej.

Fi.Cp109I
40 PLN
51444

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 24 w barwie fioletowej i doklejonymi znaczkami.

Fi.Cp109I
40 PLN
51445

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10 w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
40 PLN
51446

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 18b w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
40 PLN
51447

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 11 w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
40 PLN
51448

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 21 w barwie czarnej.

Fi.Cp109I
40 PLN
51449

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 18B w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
24 PLN
51450

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10 w barwie fioletowej.

Fi.Cp109II
350 PLN
51451

1950 groszy całostka wydania przedrukowego z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją 23 i nadrukiem groszy typ 23 w barwie fioletowej.

Fi.Cp110IAb
220 PLN
51452

1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 23b w barwie fioletowej.

Fi.Cp117d
140 PLN
51453

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8, kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Kraków - Wrocław.

Fi.Cp120
70 PLN
51454

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 3 w barwie czerwonej.

Fi.Cp121
220 PLN
51455

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10 w barwie fioletowej.

Fi.Cp122
100 PLN
51456

1950 groszy, całostka z nadrukiem lokalnym groszy z Piły typ 41 w barwie fioletowej.

Fi.Cp124
100 PLN
51457

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 2 w barwie fioletowej.

Fi.Cp124
50 PLN
51458

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 14 w barwie niebieskiej.

Fi.Cp124
50 PLN
SOLD
51459

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 8 w barwie fioletowej.

Fi.Cp124
50 PLN
51460

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 21 w barwie fioletowej.

Fi.Cp124
35 PLN
51461

1951 formularz służbowy na kopercie Generalnej Guberni - Ck2 Wawel, znak opłaty zasmarowany czarnym tuszem, koperta z obiegu nadana z Ministerstwa Poczt i Telegrafów jako przesyłka polecona, dobry stan zachowania, rzadki i dekoracyjny walor, gwarancja Pelczar.

Fi.Cfpu
500 PLN
51462

1951 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą VI.50 i hasłem propagandowym 19.

Fi.Cp124
20 PLN
51463

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych) z sygnaturami XI.51 - dopłata 200%, na karcie Cp128 na odwrocie dwa delikatne ślady po podlepkach (Fi. 276,-).

Fi.Cp125-30
220 PLN
51464

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta ostemplowana okolicznościowo 21.III w pierwszym dniu obiegu (Myślicki 51 009).

Fi.Cp126
20 PLN
51465

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
20 PLN
51466

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
20 PLN
51467

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
20 PLN
51468

1951 Propaganda PKO, na odwrocie prawie niewidoczne ślady podlepek).

Fi.Cp130
15 PLN
51469

1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi z sygnaturą XI-51, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.180.-).

Fi.Ck13
150 PLN