The new auction will start soon

Auction 111. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
51630

1971 całostki, rocznik: 2 koperty (Ck53 i 53I) i 45 kart (Fi.154.-).

Fi.Ck53-53I, Cp467-511
70 PLN
51631

1971 koperta odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", skasowana okolicznościowo 8.X.1971.

Fi.Ck53I
20 PLN
51632

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 00093; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck54
120 PLN
51633

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 00610, koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku, dobry stan zachowania.

Fi.Ck54
120 PLN
51634

1971 25-lecie ORMO, całostka z przesuniętym drukiem barw czerwonej i czarnej, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp470MK
100 PLN
SOLD
51635

1971 50. rocznica III Powstania Śląskiego, kartka makulaturowa bez druku barwy żółtej, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp488MK
450 PLN
51636

1971 karta z prywatnym dodrukiem - "ZHP ZŁOTY JUBILEUSZ 1921 22/04 1971 BŁĘKITNEJ SZÓSTKI w Siedlcach"; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp491
30 PLN
51637

1971 karta z prywatnym dodrukiem - "ZHP 1921-1971 ZŁOTY JUBILEUSZ Hufca Harcerskiego im. Gen.Karola Świerczewskiego "Waltera" w Siedlcach"; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp491
30 PLN
51638

1971 turystyka - Siedlce, całostka z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp491MK
40 PLN
SOLD
51639

1971 osiągnięcia urbanistyki polskiej, całostka z silnie przesuniętym w górę drukiem barwy zielonej, dla porównania właściwie wydrukowana całostka poniżej, gwarancja i opis Wysocki.

Fi.Cp492 MK
600 PLN
51640

1972 Wydanie Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie, dla ofiarodawców krajowych wydano kopertę bez znaku opłaty z napisami wyłącznie w języku polskim, w miejscu znaku opłaty sylwetka Zamku i dwuwierszowy napis "OPŁATA POCZTOWA/ ZRYCZAŁTOWANA", koperta przesłana 2.12.72 miejscowo w Warszawie, okolicznościowy datownik urzędu Warszawa 40 "ODBUDOWA ZAMKU KRÓLEWSKIEGO W WARSZAWIE"; rzadki walor w dobrym stanie zachowania.

Fi.Cfk1
100 PLN
51641

1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.127,50).

Fi.Ck55-6, Cp512-50
60 PLN
51642

1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą I.73.

Fi.Ck56
50 PLN
51643

1972 XVII Generalny Zjazd Międzynarodowej Unii Radiowej, kartka makulaturowa bez druku barwy niebieskiej, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp526aMK
550 PLN
51644

1972 XVII Generalny Zjazd Międzynarodowej Unii Radiowej, kartka makulaturowa bez druku barwy niebieskiej, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp526bMK
550 PLN
51645

1972 Mikołaj Kopernik, całostka z sygnaturą I.73.

Fi.Cp547
40 PLN
51646

1972 Mikołaj Kopernik, całostka z sygnaturą I.75.

Fi.Cp547
50 PLN
SOLD
51647

1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.196,50).

Fi.Ck57-9, Cp551-96
70 PLN
51648

1973 20-lecie Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk, koperta z brakiem druku barwy szarej i niebieskiej, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck58B2
800 PLN
51649

1973 20-lecie Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk, druk dwustronny, na froncie z brakiem druku wszystkich barw, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck58MK
1 000 PLN
51650

1973 X Kongres Stronnictwa Demokratycznego, karnet dla delegatów.

Fi.Cp551K
300 PLN
51651

1973 Międzynarodowy Młodzieżowy Maraton Filatelistyczny, całostka z brakiem druku barw, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp552MK
500 PLN
51652

1973 XI Walny Zjazd Delegatów PZF, kolor czerwony przesunięty (prostokąt wewnątrz samolociku) poziomo w lewo, dodatkowo lekko widoczny zaróżowiony ślad suchego - bez właściwego pokrycia farbą, uderzenia matrycy; gwarancja.

Fi.Cp596 MK
500 PLN
51653

1973 XI Walny Zjazd Delegatów PZF, kolor czarny przesunięty (nominał, napisy i kontur samolociku) poziomo w lewo, dodatkowo widoczny zaróżowiony ślad uderzenia matrycy bez właściwego nawilżenia farbą; gwarancja.

Fi.Cp596 MK
500 PLN
51654

1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.79,50).

Fi.Cp597-625
70 PLN
51655

1974 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp599I
30 PLN
51656

1974 alert ZHP, całostka z szczątkowym odwróconym drukiem barwy czarnej, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp604
800 PLN
51657

1974 WF "Warszaw XXX", kartka makulaturowa z odwróconym drukiem barwy czarnej, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp613MK
800 PLN
51658

1974 30-lecie SB i MO, kartka makulaturowa bez druku barwy jasnoniebieskiej, kartka zaplamiona w narożniku, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp618MK
400 PLN
51659

1974 100-lecie urodzin Józefa Brudzińskiego, całostka z częściowym nie dodrukiem barwy czarnej - uszkodzony znak opłaty, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp624MK
100 PLN
51660

1975 karty pocztowe, czyste, rocznik - 24 sztuki w tym 635I i 635II (Fi.117.-).

Fi.Cp626-47
95 PLN
51661

1975 pierwszy złoty medal polskiej reprezentacji na Olimpiadzie, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp629I
30 PLN
51662

1975 ochrona zabytków - Wieliczka, całostka z sygnaturą IV.76.

Fi.Cp633
40 PLN
51663

1975 ochrona zabytków - Wieliczka, całostka z sygnaturą IX.75.

Fi.Cp633
40 PLN
51664

1975 ochrona zabytków - Zamość, całostka z sygnaturą IX.75.

Fi.Cp634
40 PLN
51665

1975 30-lecie Dnia Zwycięstwa, karta z napisem 5-wierszowym "XXX ROCZNICA ZWYCIĘSTWA NAD FASZYZMEM WYSTAWA FILATELISTYCZNA 9-18 V.1975 Warszawa" skasowana 6.06 wystawowym stemplem okolicznościowym, będąca jednocześnie mandatem delegata Walne Zebranie Sprawozdawcze Okręgu Warszawskiego PZF (na odwrocie dodatkowy tekst; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp635II
40 PLN
51666

1975 karta z prywatnym dodrukiem - "V OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE CZŁONKÓW KLUBU PZF DRUH ŁÓDŹ 23.XI.1975", ostemplowana okolicznościowo 23.XI w Łodzi; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp640
20 PLN
51667

1976 POSTLOT, koperta lotnicza z sygnaturą (1978) 1.040.000.

Fi.Ck61
40 PLN
SOLD
51668

1976 karty pocztowe, czyste, rocznik - 14 sztuki (Fi.45.-).

Fi.Cp648-61
35 PLN
51669

1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego, kartka z wydrukowanymi tekstem na odwrocie.

Fi.Cp650I
20 PLN