51670 |
| 30 PLN | |
51671 |
1976 ochrona zabytków - drzwi płockie, całostka z sygnaturą VIII.77. | Fi.Cp658 |
| 40 PLN | |
51672 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą II kw. 1979. | Fi.Ck62 |
| 50 PLN | |
51673 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą XII 1976. 6000.000. | Fi.Ck62 |
| 40 PLN | |
51674 |
1977 ochrona zabytków - Lublin, całostka z sygnaturą VII.77. | Fi.Cp662 |
| 40 PLN | |
51675 |
| 60 PLN | |
51676 |
1977 ochrona zabytków - Olsztyn, całostka z sygnaturą VII.77. | Fi.Cp663 |
| 40 PLN | |
51677 |
1977 ochrona zabytków - zamek książąt pomorskich w Szczecinie, całostka z sygnaturą III.79. | Fi.Cp664 |
| 50 PLN | |
51678 |
1977 ochrona zabytków - Szczecin, całostka z sygnaturą X.77. | Fi.Cp664 |
| 40 PLN | |
51679 |
1977 ochrona zabytków - Szczecin, całostka z sygnaturą VII.77. | Fi.Cp664 |
| 40 PLN | |
51680 |
| 40 PLN | |
51681 |
| 40 PLN | |
51682 |
| 30 PLN | |
51683 |
1977 300-lecie Wilanowa, sygnatura II-78, słabszy stan zachowania. | Fi.Cp668 |
| 20 PLN | |
51684 |
1977 300-lecie Wilanowa, całostka z sygnaturą II.78. | Fi.Cp668 |
| 40 PLN | |
51685 |
1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-) | Fi.Cp688-718 |
| 60 PLN | |
51686 |
1978 karta z prywatnym dodrukiem - "II Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Filatelistyczny GEOGRAFIA POLSKI Olsztyn 17-30 VII 1978 r.". | Fi.Cp691 |
| 20 PLN | |
51687 |
1978 30-lecie WKS Gwardia, karnet. | Fi.Cp702K |
| 80 PLN | |
51688 |
| 70 PLN | |
51689 |
1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978" skasowana 6.X wystawowym stemplem okolicznościowym, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp710I |
| 50 PLN | |
51690 |
1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978", bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-). | Fi.Cp710I |
| 40 PLN | |
51691 |
| 30 PLN | |
51692 |
1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50). | Fi.Ck63, Cp719-43 |
| 60 PLN | |
51693 |
1979 całostka z dodrukiem za zgodą Ministerstwa Łączności z okazji odsłonięcia pomnika Janusza Kusocińskiego. | Fi.Cp741 |
| 50 PLN | |
51694 |
1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-). | Fi.Ck64-6, Cp744-78 |
| 70 PLN | |
51695 |
1980 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanym tekstem na odwrocie. | Fi.Cp749I |
| 40 PLN | |
51696 |
| 40 PLN SOLD | |
51697 |
1980 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna bratnich miast; Kraków - Bratysława - Kijów, karnet. | Fi.Cp753K |
| 40 PLN SOLD | |
51698 |
1980 30 lat Polskiego Związku Filatelistów, unikalna makulaturowa całostka z drukiem podwójnym w kolorze szarym i pomarańczowym na odwrocie prawidłowo wydrukowanej kartki. Gwarancja i opis Mk J.Berbeka PZF. | Fi.Cp755Is |
| 900 PLN | |
51699 |
1980 30-lecie PZF, karnet. | Fi.Cp755K |
| 90 PLN SOLD | |
51700 |
1980 wystawa projektów polskiego znaczka pocztowego, karnet. | Fi.Cp766K |
| 150 PLN | |
51701 |
1981 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.84.-). | Fi.Ck67, Cp779-805 |
| 100 PLN | |
51702 |
| 40 PLN | |
51703 |
1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-). | Fi.Ck68-71, Cp806-20 |
| 55 PLN | |
51704 |
1982 koperta lotnicza podwójnie złożona i sklejona, koperta składa się z dwóch złożonych kopert. | Fi.Ck70 |
| 200 PLN | |
51705 |
1982 karta z prywatnym dodrukiem - "MŁODZIEŻOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA WARSZAWA 31.V-27.VI.1982 - 10 WARSZAWSKA DRUŻYNA HARCERSKA IM.EUGENIUSZA STASIECKIEGO PIOTRA POMIANA"; czysta; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp805 |
| 30 PLN | |
51706 |
1982 karta z prywatnym dodrukiem - "POLSKI ZWIĄZEK FILATELISTÓW MUZEUM NARODOWE PEDAGOGICZNE STUDIUM TECHNICZNE IM.M.KONARSKIEGO MŁODIEŻOWY KONKURS FILATELISTYCZNY POLSCY MISTRZOWIE PĘDZLA I DŁUTA"; czysta; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp805 |
| 20 PLN | |
51707 |
1982 Dzień Olimpijczyka, kartki z dodrukami na froncie i rewersie, plus zwykła dla porównania. | Fi.Cp807, 807I, 807II |
| 240 PLN | |
51708 |
1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-). | Fi.Ck72-6, Cp821-58 |
| 70 PLN | |
51709 |
1983 90 lat ruchu filatelistycznego w Polsce, karnet. | Fi.Cp826K |
| 15 PLN | |