Auction 111. Postal stationery

51190

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym 13,

Fi.Cp81
30 PLN
51191

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938.

Fi.Cp83
50 PLN
51192

1938 całostka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp84
40 PLN
51193

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47.

Fi.Cp86
35 PLN
51194

Fi.Cp86
50 PLN
51195

Fi.Cp86
50 PLN
51196

Fi.Cp86
50 PLN
51197

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 58 - Stanisław Noakowski "Wizja pałacu Ujazdowskiego w Warszawie"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
51198

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 59 - Klasycyzm BEJSCE; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
51199

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 60 - Gotyk ORAWKA; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
51200

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 51 - Barok Berezwecz; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
51201

Fi.Cp86
50 PLN
51202

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
51203

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 41 w dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
51204

Fi.Cp86
50 PLN
51205

Fi.Cp86
50 PLN
51206

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 12 - Cyprian Norwid; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
51207

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38 - Józef Chełmoński; minimalnie słabszy stan zachowania (niewielkie przebarwienie w rzeczywistości praktycznie niewidoczne).

Fi.Cp86
40 PLN
51208

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46.

Fi.Cp86
50 PLN
51209

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 49.

Fi.Cp86
60 PLN
51210

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51.

Fi.Cp86
60 PLN
51211

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39.

Fi.Cp86
60 PLN
51212

Fi.Cp86
60 PLN
51213

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 52.

Fi.Cp86
60 PLN
51214

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60.

Fi.Cp86
60 PLN
51215

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 48.

Fi.Cp86
60 PLN
51216

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp86
60 PLN
51217

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp86
60 PLN
51218

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp86
60 PLN
51219

Fi.Cp86
60 PLN
51220

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 43.

Fi.Cp86
60 PLN
51221

Fi.Cp86
60 PLN
51222

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 54.

Fi.Cp86
60 PLN
51223

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 53.

Fi.Cp86
60 PLN
51224

Fi.Cp86
60 PLN
51225

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 41.

Fi.Cp86
60 PLN
51226

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 42.

Fi.Cp86
60 PLN
51227

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 47.

Fi.Cp86
60 PLN
51228

Fi.Cp86
60 PLN
51229

Fi.Cp86
60 PLN