The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 111. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
51030

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 27 - Hel, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
51031

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 30 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
SOLD
51032

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32 - Orłowo Morskie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
51033

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, długa sygnatura IX-1931, stan dobry.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
SOLD
51034

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, długa sygnatura IX-1931, stan dobry.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
51035

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, długa sygnatura IX-1931, stan dobry.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
51036

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, długa sygnatura IX-1931, stan dobry.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
51037

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 1, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura długa.

Fi.Cp50IIc
35 PLN
51038

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura długa.

Fi.Cp50IIc
35 PLN
51039

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura długa.

Fi.Cp50IIc
35 PLN
51040

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 2, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
51041

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 26 z obiegu pocztowego, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
40 PLN
51042

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15 z obiegu pocztowego, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
30 PLN
51043

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 2 z obiegu pocztowego, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
30 PLN
SOLD
51044

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15 - Czorsztyn, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w słabszym stanie zachowania (prawy dolny róg nadgięty).

Fi.Cp50Ia
65 PLN
SOLD
51045

1931 ROZMYTE LITERY NAPISÓW DRUKOWANYCH ROTOGRAWIURĄ mogące sprawiać wrażenie podwójnego druku, Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w słabszym stanie zachowania (prawy dolny róg nadgięty).

Fi.Cp50Ia
120 PLN
SOLD
51046

1931 Henryk Sienkiewicz, WZÓR - dla celów okazowych i reklamowych część kart pierwszego nakładu oznaczono na znaku opłaty stemplem WZÓR w barwie karminowoczerwonej, karta z ilustracją nr 26 - Dunajec w Pieninach; bardzo rzadki walor w dobrym stanie zachowania; gwarancja Schmutz.

Fi.Cp50Ia
2 000 PLN
51047

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 1 - Lublin, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w minimalnie słabszym stanie zachowania (rogi delikatnie zaokrąglone).

Fi.Cp50Ia
105 PLN
SOLD
51048

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22a - HALA GĄSIENICOWA Schronisko, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w minimalnie słabszym stanie zachowania (rogi delikatnie zaokrąglone).

Fi.Cp50Ia
120 PLN
51049

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32 - ORŁOWO MORSKIE, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w minimalnie słabszym stanie zachowania (rogi delikatnie zaokrąglone).

Fi.Cp50Ia
100 PLN
SOLD
51050

1931 wydanie ilustrowane - Henryk Sienkiewicz, parka nie rozciętych całostek z arkusza drukarskiego zawierającego całostki z wszystkimi ilustracjami, z ilustracjami nr 19 i 23 z sygnaturą VII-1931 z stemplem "WZÓR" na znakach opłaty, kartki z tym nadrukiem wydała poczta polska dla celów okazowo - reklamowych, minimalne zagniecenia, same takie całostki są rzadkie, a nierozcięta parka unikatowa, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp50Ia WZÓR
3 000 PLN
51051

1931 kartka ilustrowana ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, próba całostki z wykorzystaniem ilustrowanej kartki pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie z ilustracją - Warszawa most Poniatowskiego, bardzo rzadkie, znane pojedyncze egzemplarze, charakterystyczny stempelek "Wzór !", lewy brzeg kartki ślady po archiwizacji, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp50P1
2 500 PLN
51052

1932 kartka z Gniezna do Berlina, sygnatura I-1932, hasło propagandowe F.

Fi.Cp48I
10 PLN
51053

1932 całostka z sygnaturą III-1933 i hasłem propagandowym 1 z obiegu pocztowego z a agencji pocztowej Przeciszów.

Fi.Cp51
20 PLN
51054

1932 całostka z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym 5 z obiegu pocztowego z Kamienia Koszyckiego.

Fi.Cp51
30 PLN
51055

1932 kartka w sprawach żywnościowych z sygnaturą VII-1932.

Fi.Cp53
30 PLN
SOLD
51056

1932 druk w sprawach żywnościowych, sygnatura VII-1932, wysłany 11.X.33 z Łodzi do Żywca, całostka z oryginalnego obiegu bardzo rzadko spotykana, doskonały stan zachowania.

Fi.Cp53
400 PLN
51057

1932 karta w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp54
45 PLN
SOLD
51058

1932 druk w sprawach żywnościowych - wieśniaczka (Fi.60.-).

Fi.Cp54
50 PLN
51059

1932 kartka w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp 54
40 PLN
51060

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6.

Fi.Cp55
80 PLN
51061

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 22.

Fi.Cp55
80 PLN
51062

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 31.

Fi.Cp55
80 PLN
SOLD
51063

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 28 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp55
30 PLN
51064

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9.

Fi.Cp55
100 PLN
51065

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 14 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp55
30 PLN
51066

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 25 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp55
30 PLN
51067

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 12 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp55
30 PLN
51068

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 24 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp55
30 PLN
51069

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 28, na odwrocie ślady po podlepkach.

Fi.Cp56
80 PLN