Auction 111. Postal stationery

50910

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 4.

Fi.Cs3II
40 PLN
50911

Fi.Cs3II
30 PLN
50912

Fi.Cs3II
150 PLN
50913

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3.

Fi.Cs4II
40 PLN
50914

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8.

Fi.Cs4II
40 PLN
50915

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8, gwarancja Kronenberg.

Fi.Cs4II
50 PLN
50916

Fi.Cs4II
40 PLN
50917

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8 - śladowy romb.

Fi.Cs4II
40 PLN
50918

Fi.Cs4II
40 PLN
50919

Fi.Cs4II
40 PLN
50920

Fi.Cs4II
60 PLN
50921

Fi.Cs4III
280 PLN
50922

Fi.Cs4III
50 PLN
50923

Fi.Cs4III
400 PLN
50924

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 19 "beleczka zamiast ozdobnika", wysłany z Krakowa, datownik odbiorczy Warszawa 24.IV; przesyłka ma wszystkie cechy obiegu, chociaż otworzono ją odrywając tylko tylną część sekretnika, bez treści, ale co było dosyć powszechną praktyką, najpewniej znajdowała się ona na kartce luzem włożonej do środka; stempelek nadawcy "HOTEL POLSKI w KRAKOWIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cs4IIIs
400 PLN
50925

Fi.Cs4IIIs
120 PLN
50926

Fi.Cs4IIIs
200 PLN
50927

1919 wydanie krakowskie, sekretnik rzadka odmiana z napisem "POLSKA POCZTA" zamiast "POCZTA POLSKA" i dodatkowo z beleczką zamiast ozdobnika, nadruk typu 18, niezaklejony sekretnik z nieoderwanymi brzegami (Fi.4III 1000.-) i pełną oryginalną gumą, skasowany grzecznościowo w Cieszynie; doskonały stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cs4IIIt+s
300 PLN
50928

Fi.Ct2
150 PLN
50929

Fi.Ct2
150 PLN
50930

1919 wydanie krakowskie, pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem typ II.

Fi.Ct3
700 PLN
50931

Fi.Ct6II
250 PLN
50932

1919 wydanie krakowskie, pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem typ III.

Fi.Ct6III
150 PLN
50933

Fi.Ct6II Np
2 400 PLN
50934

1919 wydanie krakowskie, formularz przekazu paczkowego.

Fi.Fa3
300 PLN
50935

1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z Krakowa do Jasła, na odwrocie stemple odbiorcze.

Fi.Fa5
60 PLN
50936

1920 list z Radomia do Warszawy.

Fi.Ck6
80 PLN
50937

1920 kartka do korespondencji krajowej.

Fi.Cp30
40 PLN
50938

Fi.Cp31
100 PLN
50939

1920 kartka z hasłem propagandowym, cztery wyrazy pogrubione.

Fi.Cp32
30 PLN
50940

1920 całostka z hasłem propagandowym z czterema wyrazami pogrubionymi.

Fi.Cp32
40 PLN
50941

1920 całostka z hasłem propagandowym bez pogrubionego druku wyrazów.

Fi.Cp32
50 PLN
50942

Fi.Cp33
100 PLN
50943

Fi.Cp33
40 PLN
50944

1920 całostka do korespondencji zagranicznej z hasłem propagandowym.

Fi.Cp33
40 PLN
50945

Fi.Cp33
35 PLN
50946

Fi.Cp33
50 PLN
50947

1920 orzeł między wiązkami liktorskimi, całostka z hasłem propagandowym.

Fi.Cp33
45 PLN
50948

Fi.Cp35I
40 PLN
50949

1920 kartka wydania obiegowego bez hasła propagandowego.

Fi.Cp35I
40 PLN