Auction 110. Overprint editions 1918-1919

32601

1919 wydanie krakowskie, duże podlepki, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
32602

1919 wydanie krakowskie, gwarancja.

Fi.38
Mi.48
100 PLN
32603

1919 wydanie krakowskie - KROSNO, oryginalnie użyty kasowany znaczek za 25/80 hal., gwarancja i opis kasownika.

Fi.38
Mi.48
60 PLN
32604

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
32605

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
30 PLN
32606

Fi.38
Mi.48
400 PLN
32607

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.38No
Mi.48K
400 PLN
32608

Fi.40
Mi.38
500 PLN
32609

Fi.40
Mi.38
200 PLN
32610

Fi.40
Mi.38
200 PLN
32611

Fi.40
Mi.38
100 PLN
32612

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem „uszkodzone A”, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

Fi.40 B3
Mi.38
600 PLN
32613

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. - klasyczne fałszerstwo nadruku z charakterystycznymi złamaniami liter O i Z w POCZTA, wielokrotnie opisywane i publikowane, bardzo ciekawe.

Fi.40 FFi
Mi.38
200 PLN
32614

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z odwróconym nadrukiem pierwszą formą poz.78, piękny stan, sygnowany SM, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.40 No
Mi.38
5 500 PLN
32615

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein.

Fi.40B1
Mi.38
600 PLN
32616

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", ślady po trzech podlepkach, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.40B3
Mi.38
600 PLN
32617

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym pierwszej formy z poz. 66, znaczek w bardzo ładnym stanie, gwarancja Mikstein.

Fi.40No
Mi.38K
4 200 PLN
32618

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym pierwszej formy z poz. 12, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Miksten, Schmutz.

Fi.40No
Mi.38K
4 500 PLN
32619

Fi.41
Mi.39
50 PLN
32620

Fi.41
Mi.39
70 PLN
32621

Fi.41
Mi.39
80 PLN
32622

Fi.41
Mi.39
70 PLN
32623

Fi.41
Mi.39
60 PLN
32624

Fi.41
Mi.39
50 PLN
32625

Fi.41
Mi.39
70 PLN
32626

Fi.41
Mi.39
70 PLN
32627

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 92, słabszy stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.41
Mi.39
35 PLN
32628

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.66, ładny stan, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.41
Mi.39
70 PLN
32629

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.59, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.41
Mi.39
40 PLN
32630

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z rzadkim błędem na poz.30 "uszkodzone A", z dobrze widocznym od strony gumy odciskiem błędu, lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, sygnatura SM, gwarancja i opis pozycji Mikstein.

Fi.41 B3
Mi.39
500 PLN
32631

1919 wydania krakowskie i Komisji Rządzącej - rzadka w obiegu kombinacja wydań; znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz. 62 i znaczek za 25 hal. na wycinku ze skartu, unieważnione datownikiem Łańcut w dniu 9.III.19, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.41, 62
Mi.39, 61
500 PLN
32632

Fi.41B1
Mi.39
90 PLN
32633

Fi.41B1
Mi.39
100 PLN
32634

Fi.41B1
Mi.39
70 PLN
32635

Fi.41B1
Mi.39
120 PLN
32636

Fi.41B1
Mi.39
70 PLN
32637

Fi.41B1
Mi.39
75 PLN
32638

Fi.41B1
Mi.39
80 PLN
32639

Fi.41B1
Mi.39
75 PLN
32640

1919 wydanie markowe, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.41B3
Mi.39
300 PLN