The auction will start on 19.04.2024

Auction 110. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
32481

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.25a
Mi.25I
70 PLN
32482

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Lublina do Wiednia, list prawidłowo opłacony w wysokości 90 hal. zgodną z podwyższoną taryfą pocztową obowiązującą w grudniu 1918, na froncie stempel cenzury wojskowej i odbiorczy na odwrocie.

Fi.25a
Mi.25I
5 000 PLN
32483

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
32484

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
32485

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter ZTA", gwarancja z oznaczeniem.

Fi.25aB9
Mi.25I
180 PLN
SOLD
32486

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z przesuniętym w górę nadrukiem i błędem "brak TA i prawej kreski", gwarancja.

Fi.25a B10
Mi.25I
80 PLN
32487

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter TA", poziome przyłamanie.

Fi.25aB10
Mi.25I
140 PLN
32488

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja bez oznaczenia błędu Perzyński, Schmutz.

Fi.25aB17
Mi.25I
200 PLN
32489

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
3 900 PLN
32490

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - jednym normalnym i drugim odwróconym po stronie gumowanej, charakterystyczne dla tego błędu zabrudzenie farbą drukarską, bardzo dobry stan zachowania, rzadki błędnodruk znany z jednego pięćdziesięcio znaczkowego arkusza, Fischer 12.000,- zł, fotoatest Schmutz.

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
6 800 PLN
32491

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.25aNo
Mi.25IK
300 PLN
32492

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikulski.

Fi.25a No
Mi.25IK
200 PLN
32493

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym, gwarancja Schmutz, fotoatest

Fi.25aNon
Mi.25IDD
3 800 PLN
32494

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja i opis.

Fi.25b
Mi.25I
40 PLN
32495

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i oznaczenie.

Fi.25b
Mi.25I
250 PLN
32496

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem barwie niebieskoczarnej, gwarancja i oznaczenie.

Fi.25b
Mi.25I
300 PLN
SOLD
32497

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I 
80 PLN
32498

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym z poz. 20 z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25bB10
Mi.25I
150 PLN
32499

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z nadrukiem niebieskoczarnym, prawy znaczek z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja.

Fi.25bB10
Mi.25I
650 PLN
32500

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.26
Mi.25II
90 PLN
32501

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja.

Fi.26
Mi.25II
35 PLN
32502

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na lewym brzegu, gwarancja Mikulski.

Fi.26
Mi.25II 
320 PLN
32503

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "krótsza litera A w POLSKA", gwarancja Wiatrowski.

Fi.26B2
Mi.25II
200 PLN
32504

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.26No
Mi.25IIK
300 PLN
32505

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Berbeka.

Fi.26B15 No
Mi.25IIK
480 PLN
32506

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym w idealnym stanie, znaczek z błędem "krótsza litra A w POLSKA", fotoatest.

Fi.26No (B2)
Mi.25II K
800 PLN
32507

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Krawczyk.

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
32508

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
32509

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
32510

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
30 PLN
32511

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.27a
Mi.26
70 PLN
32512

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Berbeka.

Fi.27a
Mi.26
140 PLN
32513

1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 50/60 hal. z rzadkim błędem "brak górnej części napisu POCZTA POLSKA", gwarancja Krawczyk.

Fi.27a B
Mi.26
150 PLN
32514

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 37 z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Schmutz.

Fi.27a B5
Mi.26
180 PLN
32515

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie.

Fi.27aB5
Mi.26
40 PLN
32516

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie.

Fi.27aB5
Mi.26
250 PLN
32517

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z błędem "brak kropki po hal".

Fi.27aB5
Mi.26
200 PLN
32518

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z błędem "brak kropki po hal", gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

Fi.27aB5
Mi.26
200 PLN
32519

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 9 z błędem "HAI zamiast HAL", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.27aB6
Mi.26
108 PLN
SOLD
32520

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "prawa gwiazdka zniekształcona", lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.27aB7
Mi.26
225 PLN
SOLD