Auction 110. Overprint editions 1918-1919

32441

Fi.22b B
300 PLN
32442

Fi.22b B4
Mi.22b
2 000 PLN
32443

Fi.22bB4
Mi.22b
1 600 PLN
32444

Fi.22bB13
Mi.22b
1 600 PLN
32445

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 000 PLN
32446

Fi.22bNo
Mi.22bK
500 PLN
32447

Fi.22bNo
Mi.22bK
900 PLN
32448

Fi.22b No
Mi.22bK
810 PLN
32449

Fi.23No
Mi.23K
340 PLN
32450

Fi.23No
Mi.23K
550 PLN
32451

Fi.23No
Mi.23K
220 PLN
32452

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23A
35 PLN
32453

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej gwiazdki i litery P w POCZTA, gwarancja Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A
50 PLN
32454

Fi.23a
Mi.23a
3 300 PLN
32455

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z brzegowym niedodrukiem lewej części nadruku i błędem na poz.1 "uszkodzona gwiazdka oraz litery P i O", ze względu na brak znaczków obiegowych wszystkie makulaturowe egzemplarze dopuszczono do obiegu, znaczek w bardzo ładnym stanie, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23a B
500 PLN
32456

Fi.23a No
Mi.23A
250 PLN
32457

Fi.23aNo
Mi.23AK
300 PLN
32458

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.23aNo
Mi.23AK
150 PLN
32459

Fi.23aNo
Mi.23AK
200 PLN
32460

Fi.23aNo B5
Mi.23AK
900 PLN
32461

Fi.23b
Mi.23B
180 PLN
32462

Fi.23b
Mi.23B
80 PLN
32463

Fi.24
Mi.24
30 PLN
32464

Fi.24
Mi.24
80 PLN
32465

Fi.24
Mi.24
70 PLN
32466

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.24
Mi.24
20 PLN
32467

Fi.24
Mi.24
60 PLN
32468

Fi.24
Mi.24
120 PLN
32469

Fi.24
Mi.24
30 PLN
32470

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.24
Mi.24
60 PLN
32471

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z odwróconym nadrukiem, cień śladu po podlepce, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Schmutz.

Fi.24 No
110 PLN
32472

Fi.24B2
Mi.24
120 PLN
32473

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z błędem "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.24B16
Mi.24
200 PLN
32474

Fi.24Ndw
1 900 PLN
32475

Fi.24No
Mi.24K
150 PLN
32476

Fi.24No
Mi.26K
200 PLN
32477

Fi.24No (B2)
Mi.24K
1 000 PLN
32478

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
32479

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
32480

Fi.25a
Mi.25I
70 PLN