The new auction will start soon

Auction 108. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
11517

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków skasowana na kopercie 15.I.1919 w Chęcinach; znaczek za 10 hal z błędem "cztery szpony orła w lewej nodze", gwarancja.

Fi.17 B1, 18-19
120 PLN
11518

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria na wycinkach.

Fi.17-9
Mi.17-9
40 PLN
11519

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria na podlepkach, gwarancje i ostatni znaczek Schmutz.

Fi.17-9
Mi.17-9
50 PLN
11520

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria stemplowana, gwarancja Schmutz.

Fi.17-9
Mi.17-9
40 PLN
11521

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków z odwróconymi nadrukami (Fi.470.-), gwarancja Schmutz.

Fi.17-19 No
450 PLN
11522

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków z odwróconymi nadrukami (Fi.470.-), gwarancja podwójna Roszkowski, Kwaśniewski i Ryblewski, Schmutz.

Fi.17-19 No
450 PLN
11523

1918 pierwsze wydanie lubelskie, kasowana seria znaczków z odwróconymi nadrukami, gwarancja Schmutz.

Fi.17-19 No
280 PLN
11524

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.18
Mi.18
50 PLN
11525

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.18No
Mi.18K
100 PLN
11526

1918 pierwsze wydanie lubelskie, czworobok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.18No
Mi.18K
400 PLN
11527

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z dolnego rzędu nadruków z niedobitym napisem POCZTA, dwie podlepki, gwarancja.

Fi.18No
Mi.18K
120 PLN
11528

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikulski, Wiatrowski.

Fi.18No
Mi.18K
240 PLN
11529

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.19
Mi.19
50 PLN
11530

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.19
Mi.19
100 PLN
11531

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.19No
Mi.19K
90 PLN
11532

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.19No
Mi.19K
80 PLN
11533

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.19No
Mi.19K
200 PLN
11534

1918 drugie wydanie lubelskie, seria podstawowa bez odmian stemplowana grzecznościowo na kopercie kasownikiem Lublina z datą 15.1.19.

Fi.20-9
Mi.20-8
300 PLN
11535

1918 drugie wydanie lubelskie, seria podstawowa bez odmian, różne gwarancje.

Fi.20-9
850 PLN
11536

1918 drugie wydanie lubelskie, seria kasowana (Fi. 350,-), znaczek za 50/60 hal z błędem "brak kropki po HAL", sygnatury Rachmanow, Witkowski, gwarancja Schmutz, Krawczyk, Mikstein.

Fi.20-29 (27a B6)
Mi.20-28
330 PLN
11537

1918 drugie wydanie lubelskie, seria czysta, każdy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, kilka tańszych z prawie niewidocznym cieniem śladu po podlepce, reszta w bardzo ładnym stanie, gwarancja Gryżewski.

Fi.20-29 B
Mi.20-28 
1 500 PLN
11538

1918 drugie wydanie lubelskie, komplet podstawowych znaczków z nadrukami odwróconymi, w tym bardzo rzadki znaczek za 3/3 hal. - ten w bardzo ładnym stanie z fotoatestem, trzy znaczki z lekkimi śladami po podlepkach - Fi.21, Fi.25, Fi. 28, pozostałe bez śladów podlepek, wszystkie znaczki z różnymi gwarancjami.

Fi.20-29No
Mi.20-28K
16 000 PLN
11539

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.20a
Mi.20A
100 PLN
11540

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jendroszek.

Fi.20a
Mi.20A
120 PLN
11541

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski, Schmutz.

Fi.20a
Mi.20A
100 PLN
11542

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.20a
Mi.20A
250 PLN
11543

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.20a
Mi.20a
250 PLN
11544

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.20a
Mi.20a
180 PLN
11545

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z rzadkim nadrukiem odwróconym, znaczek w dobrym stanie zachowania, fotoatest.

Fi.20aNo
Mi.20A K
14 000 PLN
11546

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem ZL 11½, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.20b
Mi.20B
320 PLN
11547

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
60 PLN
11548

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
15 PLN
11549

1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
20 PLN
11550

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
60 PLN
11551

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
120 PLN
11552

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Krawczyk.

Fi.21
Mi.21
18 PLN
SOLD
11553

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21 
20 PLN
11554

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z odwróconym (Fi.300.-) i uszkodzonym nadrukiem brzegowym "brak P i gwiazdki", pod uszkodzonym nadrukiem pas delikatnych naturalnym zmatowień na gumie, taniej liczony, gwarancja Falkowski.

Fi.21 No
135 PLN
SOLD
11555

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym po stronie gumowanej, gwarancja Schmutz, fotoatest

Fi.21Ndwo
Mi.21DD
2 900 PLN
11556

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.21No
Mi.21K
240 PLN