The new auction will start soon

Auction 108. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
11597

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
70 PLN
11598

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.24
Mi.24
20 PLN
11599

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
60 PLN
11600

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
120 PLN
11601

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
30 PLN
11602

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem podwójnym - normalnym i drugim po stronie gumowanej, gwarancja Wiatrowski.

Fi.24Ndw
1 900 PLN
11603

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem podwójnym - normalnym i po stronie gumy w idealnym stanie, znaczki z błędem "uszkodzone PO w POLSKA" i "uszkodzone P w POLSKA", fotoatest.

Fi.24Ndw B15, B16
Mi.24DD
2 000 PLN
SOLD
11604

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, mini fotoatest Wiatrowski.

Fi.24No
Mi.24K
700 PLN
11605

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk i Schmutz.

Fi.24No
Mi.26K
200 PLN
11606

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym w idealnym stanie, znaczek z błędem "krótsza litra A w POLSKA", fotoatest.

Fi.24No (B2)
Mi.24K
1 000 PLN
11607

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
11608

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
11609

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Chęcin nadany 27.01.19 do Kielc, opłata znaczkiem za 45 hal. i 5 hal. w gotówce co odnotowano na froncie koperty, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
3 000 PLN
11610

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
11611

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
11612

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Lublina nadany 24.2.19 do Wiednia, mieszana frankatura ze znaczkami wydania definitywnego, stempel cenzury wojskowej z Krakowa, gwarancja Schmutz.

Fi.25a, 73A
5 000 PLN
11613

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
3 900 PLN
11614

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - jednym normalnym i drugim odwróconym po stronie gumowanej, charakterystyczne dla tego błędu zabrudzenie farbą drukarską, bardzo dobry stan zachowania, rzadki błędnodruk znany z jednego pięćdziesięcio znaczkowego arkusza, Fischer 12.000,- zł, fotoatest Schmutz.

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
6 800 PLN
11615

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.25aNo
Mi.25IK
300 PLN
11616

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem odwróconym - typ z beleczkami zasłaniajacymi stary nominał (Fi.450.-), ładny stan, przedwojenne sygnatury, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.25a No
Mi.25I
360 PLN
11617

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym, gwarancja Schmutz, fotoatest

Fi.25aNon
Mi.25IDD
3 800 PLN
11618

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja i opis.

Fi.25b
Mi.25I
40 PLN
11619

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i oznaczenie.

Fi.25b
Mi.25I
250 PLN
11620

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem barwie niebieskoczarnej, gwarancja i oznaczenie.

Fi.25b
Mi.25I
400 PLN
11621

1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, ładny stan, gwarancja i oznaczenie.

Fi.25b
Mi.25I
50 PLN
11622

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I 
80 PLN
11623

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym z poz. 20 z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25bB10
Mi.25I
150 PLN
11624

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędem na poz.40 "brak TA i prawej kreski" (Fi.540.-), gwarancja Łaszkiewicz, z opisem Schmutz.

Fi.25b B10
Mi.25I 
380 PLN
11625

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, prawy brzegowy z błędem "brak liter TA" (Fi.1980.-), gwarancja.

Fi.25b B10
Mi.25I 
1 000 PLN
11626

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.26
Mi.25II
90 PLN
11627

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na lewym brzegu, gwarancja Mikulski.

Fi.26
Mi.25II 
320 PLN
11628

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.26No
Mi.25IIK
300 PLN
11629

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym w idealnym stanie, znaczek z błędem "krótsza litra A w POLSKA", fotoatest.

Fi.26No (B2)
Mi.25II K
800 PLN
11630

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Krawczyk.

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
11631

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
11632

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
11633

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
30 PLN
11634

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.27a
Mi.26
10 PLN
SOLD
11635

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Lublina nadany 7.2.19 do Genewy, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
4 000 PLN
11636

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.27a
Mi.26
70 PLN