7330 |
1971 rocznik kopert FDC (bez bl.: 77, 78, 79-86, 87; Fi.82,30). | Fi.1903-94 Mi.2050-2141 |
| 45 PLN | |
7331 |
1971 rocznik znaczków czystych (Fi.177,40). | Fi.1903-94 Mi.2050-2141 |
| 150 PLN | |
7332 |
1971 zamki polskie, znaczek z silnie przesuniętym drukiem kolorów z dolnym marginesem, nie katalogowane, gwarancja Walocha. | Fi.1912MK Mi.2059 |
| 650 PLN | |
7333 |
1971 zamki polskie, znaczek z przesuniętą perforacją w dół na napisy pod znaczkiem. | Fi.1918 Mi.2065 |
| 25 PLN SOLD | |
7334 |
1971 Poczta konna szlakiem Mikołaja Kopernika, I etap, koperta ofrankowana specjalnym dodatkowym znaczkiem opłaty za 3zł (ornament z prawej strony) przewieziona na trasie Olsztyn-Lidzbark Warmiński; efektowna całość w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.1941 Mi.2089 |
| 50 PLN | |
7335 |
1971 wycinanki ludowe, znaczek z usterką od zalania nadmiarem farby drukarskiej "otwarte u dołu O", gwarancja Petriuk. | Fi.1949 |
| 45 PLN | |
7336 |
1971 Dzień Znaczka - kobieta w malarstwie polskim, zestaw czystych znaczków z przywieszkami z prawej i lewej strony (Fi.44.-). | Fi.1963-70 Mi.2110-17 |
| 40 PLN | |
7337 |
1971 Badanie kosmosu - "Łunochod 1", znaczek za 2,50 zł z błędem na poz.46 "wcięcie u dołu z prawej strony w literze O wyrazu POLSKA", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1975 B1 Mi.2122 |
| 50 PLN | |
7338 |
1971 badanie kosmosu - Apollo 15, arkusik z gwiazdką rozdzielającą napisy APOLLO 15 i LIPIEC 1971 szpicem do góry, gwarancja i oznaczenie. | Fi.1976 ark.II |
| 95 PLN | |
7339 |
1971 VI Zjazd PZPR, pasek 3 znaczków z przywieszką i bloczek skasowane 6.XII stemplami okolicznościowymi na specjalnych pamiątkowych kartach w Warszawie. | Fi.1977-78, bl.87 Mi.2124-25, Bl.50 |
| 40 PLN | |
7340 |
1971 VI Zjazd PZPR, seria: pasek trzech znaczków z pustopolem z prawej strony, dwa sześciobloki z pustopolami u góry i u dołu, czyste (Fi.58.-). | Fi.1977-84 Mi.2124-31 |
| 60 PLN | |
7341 |
1971 pakiet reklamowy - FABRYKA MASZYN ŻNIWNYCH W PŁOCKU. | Fi.1979-84 Mi.2124-29 |
| 30 PLN | |
7342 |
1971 Badanie kosmosu - "Łunochod 1" i "Apollo 15", komplet 3 arkusików w tym "Apollo 15" w dwóch katalogowanych odmianach - gwiazdka rozdzielająca napisy APOLLO 15 i LIPIEC 1971 szpicem do dołu i szpicem do góry, czyste (Fi.170.-), bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ark.1975-76, 1976II Mi.Bl.47-48 |
| 140 PLN SOLD | |
7343 |
1971 50. rocznica III Powstania Śląskiego, blok ostemplowany okolicznościowo, z pełną oryginalną gumą. | Fi.bl.77(40) Mi.Bl.45 |
| 25 PLN | |
7344 |
1971 XI Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Szczecinie, blok ostemplowany okolicznościowo 10.11 na kopercie. | Fi.bl.78 Mi.Bl.46 |
| 20 PLN | |
7345 |
1971 Dzień Znaczka - kobieta w malarstwie polskim - komplet bloków, do niedawna katalogowanych jako arkusiki, niezbędnych do skompletowania rocznika, kasowane z pełną gumą, o wiele rzadsze od czystych. | Fi.bl.79-86 Mi.Klb.2110-17 |
| 60 PLN | |
7346 |
1971 XXIV Wyścig Pokoju, komplet 4 ilustrowanych kopert ostemplowanych na starcie etapów rozgrywanych w Polsce: Warszawa, Włocławek, Poznań, Szczecin; temat - KOLARSTWO. | |
| 30 PLN | |
7347 |
1972 karnet - III OGÓLNOPOLSKI "PRZEGLĄD FILMÓW (AMATORSKICH) O ZABYTKACH ŚWIDNICA ŚL.1", złamany górny narożnik tylnej okładki. | Fi.1856 Mi.2001 |
| 50 PLN SOLD | |
7348 |
1972 Poczta konna szlakiem Mikołaja Kopernika, II etap, koperta ofrankowana specjalnym dodatkowym znaczkiem opłaty za 3zł (ornament z lewej strony) przewieziona na trasie Lidzbark Warmiński-Pieniężno, dodatkowo arkusik zawierający 4 znaczki i 1 przywieszkę; bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.1941 Mi.2089 |
| 80 PLN | |
7349 |
1972 karnet - "XXX ROCZNICA POWSTANIA PPR". | Fi.1995 Mi.2142 |
| 20 PLN | |
7350 |
1972 rocznik znaczków czystych (Fi.121,50). | Fi.1995-2084 Mi.2142-2231 |
| 80 PLN | |
7351 |
1972 rocznik kopert FDC (Fi.148,40). | Fi.1995-2084 Mi.2142-2231 |
| 100 PLN | |
7352 |
1972-1973 TOM X JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 282 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1995-2147 Mi.2142-2295 |
| 220 PLN | |
7353 |
1972 karnet - "XXV WYŚCIG POKOJU - WYSTAWA ZNACZKÓW SPORTOWYCH". | Fi.2011 Mi.2158 |
| 30 PLN | |
7354 |
| 20 PLN | |
7355 |
| 25 PLN | |
7356 |
| 130 PLN | |
7357 |
1972 zwierzęta z ogrodów zoologicznych, znaczek z lekko przesuniętym w górę drukiem barwy żółtej. | Fi.2015 Mi.2162 |
| 15 PLN | |
7358 |
1972 zwierzęta z ogrodów zoologicznych, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów. | Fi.2017MK Mi.2164 |
| 10 PLN | |
7359 |
| 15 PLN | |
7360 |
| 30 PLN | |
7361 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, znaczek za 3,40 zł z błędem na poz.13 w 3 sektorze "kropka przed 3", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2046 B1 Mi.2185 |
| 50 PLN | |
7362 |
1972 Turystyka - schroniska górskie, 40 gr arkusz sprzedażny, z błędami na: poz.4 "2 gwiazdki na niebie", poz.5 "kropka pod gr", poz.22 "gwiazdka na niebie", poz.29 "gwiazdka za górą", poz.34 "ukośna kreska przekreślająca litery LSK w POLSKA" (pokazane w powiększeniu); czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja. | Fi.2057 B Mi.2204 |
| 120 PLN | |
7363 |
1972 Schroniska górskie, 2 wartości z serii tylko na nich występują pustopola, 60 gr z pustopolem u dołu, 1,65 zł z pustopolem u dołu i u góry (widać wyraźną różnicę w kolorze znaczków); czyste. | Fi.2058, 2060 Mi.2205, 2207 |
| 100 PLN | |
7364 |
1972 Turystyka - schroniska górskie, 1,55 zł arkusz sprzedażny, z błędami na: poz.37 "ślady na śniegu" w A w POLSKA", poz.38 "ślady na śniegu" pod SK w POLSKA", poz.49 "plamka na zaśnieżonym dachu" (pokazane w powiększeniu); czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja. | Fi.2059 B Mi.2206 |
| 100 PLN | |
7365 |
1972 karnet - "25 LAT AKADEMII SZTABU GENERALNEGO". | Fi. Fi.1266 Mi.1414 |
| 30 PLN | |
7366 |
| 30 PLN | |
7367 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, arkusz drukarski obejmujący dziesięć bloków. | Fi.bl.90 Mi.Bl.52 |
| 120 PLN | |
7368 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, arkusz bloków; czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.bl.90 (45) Mi.Bl.52 |
| 100 PLN | |
7369 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, blok z błędem "podwójne moletowanie WA w WYSTAWA"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.bl.90 B1 Mi.Bl.52 |
| 40 PLN | |