7050 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczki za 6,50 zł w czworobloku, prawy dolny błędem na poz."dwie gwiazdki pod Z w ZESPOŁOWY", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1269 B1 Mi.1417 |
| 40 PLN | |
7051 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr z błędem "krótka stopa" z poz.2 w 6 sektorze na kopercie FDC; gwarancja i opis. | Fi.1270 B1 Mi.1418 |
| 40 PLN | |
7052 |
| 15 PLN | |
7053 |
| 25 PLN | |
7054 |
1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "krótka stopa", gwarancja i opis Walocha. | Fi.1270B1 |
| 20 PLN | |
7055 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "1863 zamiast 1963". | Fi.1272B1 Mi.1420 |
| 10 PLN | |
7056 |
| 50 PLN | |
7057 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5,60 zł z błędem "uszkodzone O w EUROPY", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.1275 B1 Mi.1423 |
| 20 PLN | |
7058 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, arkusz znaczka za 5,60 zł, w tym znaczek z błędem "uszkodzone O w EUROPY". | Fi.1275 ark. (1275B1) Mi.1423 |
| 100 PLN | |
7059 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczki za 60 gr w czworobloku, lewy dolny z powtarzalnym błędem "czerwona kropka nad kabiną", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1279 B Mi.1427 |
| 60 PLN | |
7060 |
1963 XX-lecie LWP, czworoblok znaczka za 60 gr., lewy górny z błędem na poz.13 "dwóch pilotów", gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.1279 B2 Mi.1427 |
| 80 PLN | |
7061 |
| 35 PLN | |
7062 |
| 40 PLN | |
7063 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczki za 1,35 zł w czworobloku, prawy dolny z rzadkim błędem na poz.20 "wcięcie u górnej podstawy noska 1" (dawniej "odmienna jedynka w nominale"), czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1281 B1 Mi.1429 |
| 150 PLN SOLD | |
7064 |
1963 XX-lecie LWP, czworoblok znaczka za 2,50 zł., prawy dolny z błędem na poz.20 "uszkodzone O", gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.1283 B1 Mi.1431 |
| 80 PLN | |
7065 |
| 30 PLN | |
7066 |
1963 XX-lecie LWP, znaczek za 3 zł, niespasowanie barw - znaczek z przesunięciem pionowym barwy oliwkowej (hełm i kołnierz żołnierza, w mieczu: głownia, jelec i głowica), dla porównania znaczek wydrukowany normalnie; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1284 MK Mi.1432 |
| 300 PLN | |
7067 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku w lewo. | Fi.1286 Mi.1434 |
| 30 PLN | |
7068 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczki za 40 gr w marginesowej parce, dolny błędem na poz.9 "ukośna kreska na hełmie pod pierwszym C w CCCP", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1286 B Mi.1434 |
| 80 PLN | |
7069 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1287 B2 Mi.1435 |
| 40 PLN | |
7070 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1287 B2 Mi.1435 |
| 50 PLN | |
7071 |
| 25 PLN | |
7072 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, dolny lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ". | Fi.1287B2 Mi.1435 |
| 25 PLN | |
7073 |
| 20 PLN | |
7074 |
1963 zdobywanie kosmosu, narożny czworoblok znaczków za 30 gr. na papierze żeberkowanym pionowo, gwarancja. | Fi.1289x Mi.1437 |
| 120 PLN | |
7075 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek za 40 gr. na papierze żeberkowanym pionowo, gwarancja. | Fi.1290x Mi.1438 |
| 30 PLN | |
7076 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze żeberkowanym, gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.1290x1 |
| 30 PLN | |
7077 |
| 35 PLN | |
7078 |
| 40 PLN | |
7079 |
1963 zdobywanie kosmosu, czworoblok znaczków za 1,55 zł., lewy dolny z błędem z poz.16 "wgięta kopuła", gwarancja Falkowski. | Fi.1295 B1 Mi.1443 |
| 40 PLN | |
7080 |
| 25 PLN | |
7081 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem z poz.11 "ogonek przy 9" na kopercie FDC; gwarancja i opis. | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 50 PLN | |
7082 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9". | Fi.1296B2 Mi.1444 |
| 15 PLN | |
7083 |
| 10 PLN | |
7084 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.1296B2 |
| 25 PLN | |
7085 |
1963 zdobywanie kosmosu, górny lewy znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9". | Fi.1296B2 |
| 30 PLN | |
7086 |
1963 zdobywanie kosmosu, nierozerwana parka znaczków z bloku. | Fi.1297+98 Mi.1445+46 |
| 80 PLN | |
7087 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczki z bloku, z marginesem z nazwą wydania. | Fi.1297+1298 |
| 75 PLN | |
7088 |
1963 Konie polskie, trzy wartości znaczków w parkach tête-bêche, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1299-1301 Mi.1447-49 |
| 20 PLN | |
7089 |
1963 konie polskie, zdwojony druk barwy żółtej - od niedawna katalogowane. Barwa żółta jest dość jasną więc mimo że błąd jest dość intensywny nie wygląda tak efektownie jak np. na barwie czarnej. | Fi.1303 MK Mi.1451 |
| 27 PLN SOLD | |