Auction 106. Communist Poland 1945-1952

42898

1948 Europejska Konferencja Rozkładów Jazdy w Krakowie, parka znaczków z podwójna perforacja poziomą na górnym marginesie, duża rzadkość, gwarancja.

Fi.469MK
Mi.504
650 PLN
42899

1948 Bolesław Bierut, znaczek za 2 zł, parka legitymacyjna z oznaczeniem walca N.1.W.I. - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.470
Mi.518
40 PLN
42900

Fi.470
Mi.518
30 PLN
42901

1948 Bolesław Bierut, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie.

Fi.470
Mi.518
20 PLN
42902

Fi.470
Mi.518
30 PLN
42903

1948 Bolesław Bierut, znaczek z numerem walca na marginesie.

Fi.470
Mi.518
25 PLN
42904

Fi.470
Mi.518
10 PLN
42905

1948 Bolesław Bierut, parka z numerem walca na marginesie.

Fi.470
Mi.519
15 PLN
42906

Fi.470
Mi.621
35 PLN
42907

Fi.470
Mi.621
30 PLN
42908

Fi.470
20 PLN
42909

1948-49 Bolesław Bierut, znaczek za 2 zł. z błędem na poz.8 "biała plama na klapie marynarki", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.470 B1
Mi.518
40 PLN
42910

1948 Bolesław Bierut, seria czysta bardzo dobry stan zachowania (Fi. 65.-).

Fi.470-78
Mi.518-26
50 PLN
42911

Fi.470B1
Mi.518
30 PLN
42912

1948 Bolesław Bierut, środkowy znaczek z błędem "biała plama na klapie marynarki".

Fi.470B1
Mi.518
40 PLN
42913

1948 Bolesław Bierut, znaczek z błędem "biała plama na klapie marynarki".

Fi.470B1
Mi.518
25 PLN
42914

Fi.470t
Mi.518
100 PLN
42915

1948 Bolesław Bierut, znaczek za 3 zł, parka legitymacyjna z oznaczeniem walca N.1.W.V. - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.471
Mi.519
40 PLN
42916

Fi.471
Mi.519
35 PLN
42917

Fi.471
Mi.519
30 PLN
42918

Fi.471
Mi.519
30 PLN
42919

Fi.471
Mi.519
30 PLN
42920

Fi.471
Mi.519
70 PLN
42921

1948 Bolesław Bierut, narożny znaczek z numerem walca na marginesie.

Fi.471
Mi.519
30 PLN
42922

1948 Bolesław Bierut, dolna część arkusza z numerem walca na dolnym marginesie, pod 90 i 100 znaczkiem

Fi.471
Mi.519
60 PLN
42923

1948 Bolesław Bierut, blok legitymacyjny.

Fi.471
Mi.519
15 PLN
42924

1948 Bolesław Bierut, czworoblok z numerem walca na marginesie.

Fi.471
25 PLN
42925

Fi.472
Mi.520
50 PLN
42926

Fi.472
Mi.520
50 PLN
42927

Fi.472
Mi.520
45 PLN
42928

Fi.472
Mi.520
30 PLN
42929

Fi.472
Mi.520
45 PLN
42930

Fi.472
Mi.520
40 PLN
42931

1948 Bolesław Bierut, znaczek z numerem walca na dolnym marginesie.

Fi.472
Mi.520
30 PLN
42932

Fi.473
Mi.521
30 PLN
42933

Fi.473
Mi.521
35 PLN
42934

1948 Bolesław Bierut, 6 zł znaczek legitymacyjny wydrukowany na załamanym papierze z oznaczeniem walca N.1.W.II. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.473
Mi.521
80 PLN
42935

Fi.473
Mi.624
30 PLN
42936

Fi.474
Mi.522
30 PLN
42937

Fi.474
Mi.522
30 PLN