Auction 104. Polish People's Republic 1952-1989

24795

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I
500 PLN
24796

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych we Wrocławiu przy okazji XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, komplet 4 numerowanych arkusików nalepek wystawowych ciętych i ząbkowanych, skasowanych stemplami okolicznościowymi; bardzo dobry stan zachowania.

200 PLN
24797

1964 karnet - "XX LAT PRL".

Fi.132-1326, 1355-13
Mi.1473-1474, 1503-1
40 PLN
24798

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
60 PLN
24799

1964 rocznik znaczków czystych (Fi.317.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
270 PLN
24800

1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 627 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1309-1503
Mi.1457-1652
400 PLN
24801

Fi.1310 B1
Mi.1458
30 PLN
24802

Fi.1310B1
Mi.1458
20 PLN
24803

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym".

Fi.1310B1
Mi.1458
20 PLN
24804

Fi.1311B1
Mi.1459
10 PLN
24805

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, parka pozioma z bloku, czysta.

Fi. 1314+131 (bl.41)
Mi.1462B+1464B
50 PLN
24806

1964 20-lecie PRL, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów.

Fi.1326
Mi.1474
25 PLN
24807

1964 "XV LAT WYDAWNICTW NAUKOWO TECHNICZNYCH W SŁUŻBIE TECHNIKI POLSKIEJ" - koperta i reprint (nr.0436) dzieła "OFFICINA FERRARIA" Walentego Roździeńskiego z 1612 roku, ze znaczkami skasowanymi okolicznościowo.

Fi.1326, 1382a, b
Mi.1474, 1530-31
80 PLN
24808

1964 koty, znaczek z błędem "krótszy wąs".

Fi.1328B2
Mi.1476
20 PLN
24809

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, parka znaczków za 40 gr (król Kazimierz Wielki) z podwójnym moletowaniem liter na: lewym AZ, na prawym KAZ w KAZIMIERZ"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1337 B1
Mi.1485
100 PLN
24810

Fi.1337-41
Mi.1485-9
25 PLN
24811

Fi.1337-41, 1337 B1
Mi.1485-89
40 PLN
24812

Fi.1337B1
Mi.1485
50 PLN
24813

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, znaczek z błędem "podwójne moletowanie AZ w słowie KAZIMIERZ".

Fi.1337B1
Mi.1485
40 PLN
24814

Fi.1337s
Mi.1485
30 PLN
24815

1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v.

Fi.1342-50
Mi.1490-8
50 PLN
24816

Fi.1342MK
Mi.1490
200 PLN
24817

Fi.1344MK
Mi.1492
100 PLN
24818

1964 karnet "IV ZJAZD PZPR".

Fi.1351-54
Mi.1499-1502
30 PLN
24819

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
80 PLN
24820

Fi.1365 ark. (1365 B1, B2, B5)
Mi.1513
60 PLN
24821

1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365B1
Mi.1513
10 PLN
24822

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365B2
Mi.1513
10 PLN
24823

Fi.1365B2
Mi.1513
15 PLN
24824

Fi.1365B5
Mi.1513
10 PLN
24825

Fi.1365s
Mi.1513
20 PLN
24826

Fi.1365t
Mi.1513
20 PLN
24827

1964 XVIII Igrzyska Olimpijskie w TOKIO, parka znaczków za 5,60 zł., lewy z niekatalogowanym błędem "Ó w KORÓLKIEWICZ", gwarancja i opis.

Fi.1372 B
Mi.1520
60 PLN
24828

Fi.1372-3
Mi.1520-1
50 PLN
24829

Fi.1375 B1
Mi.1513
10 PLN
24830

1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.1379 ark.
Mi.1527
50 PLN
24831

Fi.1384
Mi.1533
50 PLN
24832

Fi.1384-8
Mi.1533-7
280 PLN
24833

Fi.1384-88Pw
Mi.1533-37Zf
30 PLN
24834

1964 badanie kosmosu, znaczek z ciekawą usterką "PÓLSKA".

Fi.1408
25 PLN