The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 104. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
24715

1963 wielcy Polacy, stemplowana seria w parkach rozdzielonych pustopolem.

Fi.1263-6
Mi.1411-4 
40 PLN
24716

1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami, kasowane z pełną oryginalną gumą (Fi.48.-).

Fi.1263-66
Mi.1411-14
30 PLN
24717

1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami (Fi.80.-), czyste.

Fi.1263-66
Mi.1411-14 
60 PLN
24718

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" z poz.7 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B1
Mi.1416
40 PLN
24719

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" z poz.7; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1268 B1
Mi.1416
30 PLN
24720

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem na poz.7 "trzy gwiazdki", gwarancja.

Fi.1268 B1
Mi.1416 
20 PLN
24721

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B2
Mi.1416
40 PLN
24722

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, parka znaczków za 60 gr, lewy z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1268 B2
Mi.1416
40 PLN
24723

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "kropka w S w POLSKA" z poz.4 w 4 sektorze na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B3
Mi.1416
50 PLN
24724

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "0 w 60 gr uszkodzone z lewej" z poz.1 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B4
Mi.1416
40 PLN
24725

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "3 gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416
10 PLN
24726

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416
25 PLN
24727

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416 
10 PLN
24728

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOSMOSIŁ".

Fi.1268t
Mi.1416 
25 PLN
24729

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr z błędem "krótka stopa" z poz.2 w 6 sektorze na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1270 B1
Mi.1418
40 PLN
24730

1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr. z błędem na poz.2 "krótka stopa", gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.1270 B1
Mi.1418 
30 PLN
24731

1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, górny prawy znaczek z błędem "krótsza stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418
15 PLN
24732

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418
15 PLN
24733

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418
10 PLN
24734

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy górny znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418 
25 PLN
24735

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, pasek makulatury znaczków za 50 gr., wszystkie ze znacznym skośnym przesunięciem koloru zielonego, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i oznaczenie.

Fi.1271 MK
Mi.1419
2 100 PLN
SOLD
24736

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "1863 zamiast 1963".

Fi.1272B1
Mi.1419
10 PLN
24737

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "1863 zamiast 1963".

Fi.1272B1
Mi.1420
10 PLN
24738

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek makulaturowy z silnie przesuniętym drukiem barwy czarnej w prawo, gwarancja Wysocki.

Fi.1272MK
Mi.1420
530 PLN
SOLD
24739

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5,60 zł z błędem "uszkodzone O w EUROPY" z poz.12 na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1275 B1
Mi.1423
50 PLN
24740

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5,60 zł z błędem "uszkodzone O w EUROPY", gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.1275 B1
Mi.1423
20 PLN
24741

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, arkusz znaczka za 5,60 zł, w tym znaczek z błędem "uszkodzone O w EUROPY".

Fi.1275 ark. (1275B1)
Mi.1423
100 PLN
24742

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "uszkodzone O w EUROPY".

Fi.1275B1
Mi.1423
20 PLN
24743

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, arkusz znaczka za 20 gr.

Fi.1277 ark.
85 PLN
SOLD
24744

1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, dolny znaczek z błędem "rozmazany rysunek na środku rakiety".

Fi.1277B
50 PLN
24745

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, arkusz znaczka za 40 gr.

Fi.1278 ark.
80 PLN
24746

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
Mi.1427
40 PLN
24747

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, lewy znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
Mi.1427
70 PLN
24748

1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
40 PLN
24749

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, makulatura znaczków za 1,55 zł. z obróconym kolorem czerwonym - napis POLSKA lekko skośnie idzie ku górze, a w cyfrach nominału kolor czerwony ucieka pozostawiając coraz więcej białego, gwarancja i oznaczenie.

Fi.1282 MK
Mi.1430
400 PLN
24750

1963 20-lecie LWP, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO".

Fi.1283B1
Mi.1431
30 PLN
24751

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO".

Fi.1283B1
Mi.1431
40 PLN
24752

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku w lewo.

Fi.1286
Mi.1434
30 PLN
24753

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, seria w arkuszach sprzedażnych, arkusz znaczka za 6,50 zł z pustopolami na górnym marginesie, znaczki z błędami: 1286 B1+B2, 1287 B1+B2+B3+B4, 1288 B1.

Fi.1286-8 ark.
Mi.1434-36
330 PLN
24754

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, seria z pustopolami na górze i dodatkowo znaczek, rzadko spotykany na aukcjach - za 60 gr. z pustopolem na dole.

Fi.1286-88
Mi.1415-17 
800 PLN