The new auction will start soon

Auction 104. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
24755

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1287 B2
Mi.1416
40 PLN
24756

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1287B1
Mi.1435
20 PLN
24757

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
Mi.1435
25 PLN
24758

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, dolny lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
Mi.1435
25 PLN
24759

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
20 PLN
24760

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z pustopolem na dolnym marginesie.

Fi.1288
Mi.1417
20 PLN
24761

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, dolny znaczek z błędem "dwie gwiazdki pod Z w ZESPOŁOWY".

Fi.1288B1
Mi.1417
15 PLN
24762

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 30 gr na papierze żeberkowanym pionowo od strony gumy; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1289x
Mi.1437
30 PLN
24763

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze prążkowanym, gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1290x1
30 PLN
24764

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze prążkowanym x2, gwarancja i opis.

Fi.1290x2
Mi.1438
35 PLN
24765

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,55 zł z błędem z poz.16 "wgięta kopuła" na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1295 B1
Mi.1443
40 PLN
24766

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295B1
Mi.1443
15 PLN
24767

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295B1
Mi.1443
20 PLN
24768

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295s
Mi.1443 
25 PLN
24769

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem z poz.11 "ogonek przy 9" na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1296 B2
Mi.1444
50 PLN
24770

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9".

Fi.1296B2
Mi.1444
15 PLN
24771

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9".

Fi.1296B2
Mi.1444
25 PLN
24772

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9".

Fi.1296B2
Mi.1444
35 PLN
24773

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9".

Fi.1296B2
Mi.1444
10 PLN
24774

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1296B2
25 PLN
24775

1963 zdobywanie kosmosu, komplet parek z bloku.

Fi.1297+A1298
Mi.1445+1446
150 PLN
24776

1963 zdobywanie kosmosu, list lotniczy z Jawora wysłany 10.2.67 do Argentyny.

Fi.1298
Mi.1446
100 PLN
24777

1963 Konie polskie, trzy wartości znaczków w parkach tête-bêche, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1299-1301
Mi.1447-49
20 PLN
24778

1963 konie polskie, znaczek z "schmitzdrukowym" zdwojeniem napisu "Polska".

Fi.1303 MK
Mi.1451
20 PLN
24779

1963 konie polskie znaczek z silnie przesuniętą perforacją wchodzącą na rysunek znaczka.

Fi.1307MK
30 PLN
24780

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, marginesowy znaczek za 3 zł. z niedawno odkrytym spektakularnym błędem "orzełek na hełmie żołnierza", na zwykłym nic nie ma - dziwne, że błąd pozostawał niezauważony przez pięćdziesiąt lat, gwarancja i opis.

Fi.1384 B
Mi.1432
150 PLN
SOLD
24781

1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, stemplowany blok.

Fi.bl.38
Mi.Bl.29
45 PLN
24782

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok kasowany z pełną oryginalną gumą (Fi.65.-).

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
45 PLN
24783

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, trzy niekatalogowane odmiany bloków, pierwsza o numerze 49293 na białym papierze o grubości 0,105 mm z kremową błyszczącą gumą , druga o numerze 40990 na białym papierze o grubości 0,095 mm z białą matową gumą i trzecia - najbardziej odmienna, o numerze 15512 na kremowoszarym papierze o grubości 0,10 mm z kremową matową gumą, UWAGA - są też różnice w kolorach, ostrości rysunku i napisów, podobny zestaw sprzedał się na jednej z ostatnich aukcji.

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
800 PLN
24784

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok - rzadka odmiana na kremowoszarym papierze o grubości 0,10 mm z kremową matową gumą, dodatkowo z błędem na znaczku za 1,15 zł. poz.3 "fałda na udzie zawodnika", gwarancja i opis.

Fi.bl.38 B1 (27)
Mi.Bl.29
500 PLN
24785

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok z błędem "fałda na udzie zawodnika".

Fi.bl.38B1
Mi.Bl.29
300 PLN
24786

1963 zdobywanie kosmosu, blok z bardzo niskim dwucyfrowym numerem.

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
160 PLN
SOLD
24787

1963 zdobywanie kosmosu, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
180 PLN
24788

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem (Fi.220.-).

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
170 PLN
24789

1963 Zdobywanie kosmosu, blok z przeperforowanym górnym marginesem na kopercie FDC.

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
240 PLN
24790

1963 Zdobywanie kosmosu, blok kasowany okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu.

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
150 PLN
24791

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem (Fi.220.-).

Fi.bl.40I (29I)
Mi.Bl.31I
180 PLN
24792

1963 zdobywanie kosmosu, blok z nie przeperforowanym górnym marginesem w idealnym stanie.

Fi.bl.40II
Mi.Bl.31II
320 PLN
24793

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty bez perforacji górnego marginesu na żeberkowanym papierze (Fi.500.-), ładny stan zachowania, gwarancja i opis.

Fi.bl.40IIx (29)
Mi.Bl.31II
500 PLN
24794

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z perforowanym górnym marginesem na żeberkowanym papierze (Fi.350.-), ładny stan zachowania, gwarancja i opis.

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I
320 PLN