Auction 104. Polish People's Republic 1952-1989

24635

Fi.1117
Mi.1261
40 PLN
24636

Fi.1121
Mi.1265
70 PLN
24637

Fi.1123
Mi.1268
240 PLN
24638

Fi.1131
Mi.1276
160 PLN
24639

1961 owady chronione, seria z odmianami papieru.

Fi.1132-43
Mi.1277-88
130 PLN
24640

1961 Owady chronione, seria na kartach maksimum.

Fi.1132-43
Mi.1277-88
400 PLN
24641

1961 Owady chronione, seria czysta (Fi.100.-).

Fi.1132-43
Mi.1277-88
60 PLN
24642

Fi.1132-43
Mi.1277-88
20 PLN
24643

1961 FDC - "Owady chronione", 6 kopert (Fi.110.-).

Fi.1132-43
Mi.1277-88
60 PLN
24644

Fi.1137
Mi.1282
30 PLN
24645

1961 owady ochronne, znaczek ze zdwojonym drukiem barwy brązowej, gwarancja Walocha.

Fi.1139MK2
Mi.1284
200 PLN
24646

1961 Owady chronione, znaczek za 5,60 zł z błędem "chorągiewka przy literze Ł w ZŁ" na poz.13; kasowane z pełną gumą, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1143 B1
Mi.1288
50 PLN
24647

Fi.1143 B1
Mi.1288
150 PLN
24648

1961 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna Miast Targowych "Intermess II", blok typu I na papierze ze znakiem wodnym III.5 skasowany dwoma stemplami okolicznościowymi wystawy na liście poleconym wyałanym 3.8 do Warszawy, dodatkowo dwie nalepki wystawowe; datownik odbiorczy na odwrocie.

Fi.bl.29I
Mi.Bl.25
30 PLN
24649

1961 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna Miast Targowych Intermess II, bloki w odmianach I i II.

Fi.bl.29I, II
Mi.Bl.25
20 PLN
24650

1961 960-lat Chełma, dwie pamiątkowe winietki w formie bloczków.

30 PLN
24651

Fi.943
Mi.1088
30 PLN
24652

1962 rocznik kopert FDC (w tym 2 x 1149-51a, b + 2 x bl.30(24); Fi.170,50).

Fi.1144-1221
Mi.1289-1369
150 PLN
24653

1962 rocznik znaczków czystych (bez bl.31-33 (ark.1149-51a); Fi.226,80).

Fi.1144-1221
Mi.1289-1369
190 PLN
24654

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, komplet trzech arkusików w doskonałym stanie.

Fi.1149-51 ark.
Mi.1297-9 KB
280 PLN
24655

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, znaczki za 40 gr w parce pionowej, dolny z błędem na poz.29 "wcięcie w koszulce startowej drugiej zawodniczki"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i oznaczenie Kalinowski.

Fi.1149b B1
Mi.1297
60 PLN
24656

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, znaczek z niespasowanym drukiem barw w stosunku suchego tłoczenia.

Fi.1151
Mi.1296
45 PLN
24657

1962 XV Wyścig Pokoju, znaczek za 60 gr. z błędem "kreska zamiast kropki pomiędzy PRAGA i WARSZAWA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.1158 B1
Mi.1306
30 PLN
24658

Fi.1158B1
Mi.1306
15 PLN
24659

1962 Wyścig Pokoju, dolny znaczek z błędem "kreska zamiast kropki między PRAGA i WARSZAWA".

Fi.1158B1
Mi.1306
20 PLN
24660

1962 Wyścig Pokoju, znaczek z błędem "kreska zamiast kropki między PRAGA i WARSZAWA".

Fi.1158B1
Mi.1306
15 PLN
24661

1962 50. rocznica pobytu Lenina w Polsce, rzadki czarnodruk serii znaczków wydany w formie zaproszenia z okazji wystawy filatelistycznej "Lenin jego idea", nakład 300 sztuk, bardzo rzadkie zaproszenie wypisane dla "Wróbel Stanisław" o numerze 271, doskonały stan zachowania.

Fi.1161-3 ND
Mi.1309-11 SD
8 000 PLN
24662

1962 wielcy Polacy, znaczek z przesuniętym drukiem barwy tła, napisy pod znaczkiem częściowo juz tle.

Fi.1164
Mi.1312
40 PLN
24663

Fi.1166-69
Mi.1314-16
160 PLN
24664

Fi.1169B1
Mi.1316I
600 PLN
24665

1962 wielcy Polacy, Konopnicka z "broszką".

Fi.1169B1
Mi.1316I
120 PLN
24666

Fi.1181MK
85 PLN
24667

1962 karta maksimum - "Zatruta Studnia" obraz Jacka Malczewskiego na karcie i znaczku wydanym z okazji Dnia Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej, kasownik okolicznościowy z 20.6.1963 "DNI OCHRONY ZABYTKÓW".

Fi.1189
Mi.1337
30 PLN
24668

1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, parka rozdzielona pustopolem.

Fi.1202
Mi.1350
25 PLN
24669

Fi.1202-03
Mi.1350-51
25 PLN
24670

Fi.1202-3
Mi.1350-1
40 PLN
24671

1962 Pierwszy zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 2,50 zł z klasycznym rzadkim błędem występującym na poz.11 w małej części nakładu "brak napisu PWPW na marginesie", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.1203 B1
Mi.1351
100 PLN
24672

1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, lewy znaczek z błędem "brak napisu PWPW w sygnaturze".

Fi.1203B1
Mi.1351
60 PLN
24673

Fi.1203B1
Mi.1351I
40 PLN
24674

Fi.1203B1
Mi.1351I
90 PLN