33838 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem z poz.11 "ogonek przy 9" na kopercie FDC; gwarancja i opis. | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 50 PLN | |
33839 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9". | Fi.1296B2 Mi.1444 |
| 15 PLN | |
33840 |
| 25 PLN | |
33841 |
1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9". | Fi.1296B2 Mi.1444 |
| 35 PLN | |
33842 |
1963 Konie polskie, trzy wartości znaczków w parkach tête-bêche, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1299-1301 Mi.1447-49 |
| 20 PLN | |
33843 |
| 20 PLN | |
33844 |
1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, stemplowany blok. | Fi.bl.38 Mi.Bl.29 |
| 45 PLN | |
33845 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok kasowany z pełną oryginalną gumą (Fi.65.-). | Fi.bl.38 (27) Mi.Bl.29 |
| 45 PLN | |
33846 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, trzy niekatalogowane odmiany bloków, pierwsza o numerze 49293 na białym papierze o grubości 0,105 mm z kremową błyszczącą gumą , druga o numerze 40990 na białym papierze o grubości 0,095 mm z białą matową gumą i trzecia - najbardziej odmienna, o numerze 15512 na kremowoszarym papierze o grubości 0,10 mm z kremową matową gumą, UWAGA - są też różnice w kolorach, ostrości rysunku i napisów, podobny zestaw sprzedał się na jednej z ostatnich aukcji. | Fi.bl.38 (27) Mi.Bl.29 |
| 800 PLN | |
33847 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce i Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, dwa bloki skasowane stemplami okolicznościowymi we Wrocławiu: 2.10 "EUROPEJSKA WYSTAWA ZNACZKÓW SPORTOWYCH KLUB TPPR" (startująca rakieta) i 11.10 "EUROPEJSKA WYSTAWA ZNACZKÓW SPORTOWYCH DOM ZWIĄZKÓW TWÓRCZYCH" (samolot); pełna oryginalna guma, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.bl.39 (28) Mi.Bl.30 |
| 60 PLN | |
33848 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok z bardzo niskim dwucyfrowym numerem. | Fi.bl.40I Mi.Bl.31I |
| 150 PLN | |
33849 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem (Fi.220.-). | Fi.bl.40I Mi.Bl.31I |
| 170 PLN | |
33850 |
| 150 PLN | |
33851 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem (Fi.220.-). | Fi.bl.40I (29I) Mi.Bl.31I |
| 180 PLN | |
33852 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok z nie przeperforowanym górnym marginesem w idealnym stanie. | Fi.bl.40II Mi.Bl.31II |
| 340 PLN | |
33853 |
| 150 PLN | |
33854 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok na papierze żeberkowanym (Fi.350.-), zwraca uwagę bardzo niski numer bloku - to egzemplarz z pierwszej setki, gwarancja i opis. | Fi.bl.40Ix (29) Mi.Bl.31I |
| 500 PLN | |
33855 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem na żeberkowanym papierze (Fi.350.-), ładny stan zachowania, gwarancja i opis. | Fi.bl.40Ix (29) Mi.Bl.31I |
| 350 PLN | |
33856 |
| 320 PLN | |
33857 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych we Wrocławiu, komplet 4 arkusików z winietkami wystawowymi (po dwa ząbkowane i nieząbkowane) w kolorach zielonym i brązowym; na kartach albumowych; bardzo dobry stan zachowania. | |
| 200 PLN | |
33858 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych we Wrocławiu, brak ząbkowania poziomego - wadliwie wykonany ząbkowany arkusik winietek wystawowych w kolorze brązowym; na karcie albumowej; bardzo rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | |
| 500 PLN | |
33859 |
1964 rocznik kopert FDC (bez bl.: 41(30), 42(31); Fi.124.50). | Fi.1309-1411 Mi.1457-1560 |
| 60 PLN | |
33860 |
1964 rocznik znaczków czystych (Fi.316.40). | Fi.1309-1411 Mi.1457-1560 |
| 170 PLN | |
33861 |
1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 627 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1309-1503 Mi.1457-1652 |
| 400 PLN | |
33862 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr z błędem "brak pionowych białych tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1310 B1 Mi.1458 |
| 30 PLN | |
33863 |
1964 zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, prawy znaczek z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym". | Fi.1310B1 Mi.1458 |
| 20 PLN | |
33864 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym". | Fi.1310B1 Mi.1458 |
| 20 PLN | |
33865 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek z błędem "numer startowy powyżej środka". | Fi.1311B1 Mi.1459 |
| 10 PLN | |
33866 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, parka pozioma z bloku, czysta. | Fi. 1314+131 (bl.41) Mi.1462B+1464B |
| 50 PLN | |
33867 |
1964 20-lecie PRL, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięcie druku barwy niebieskiej w dół. | Fi.1326 Mi.1474 |
| 25 PLN | |
33868 |
1964 koty, znaczek z błędem "krótszy wąs". | Fi.1328B2 Mi.1476 |
| 20 PLN | |
33869 |
1964 koty, znaczek z usterką w postaci kółka na górnej ramce. | Fi.1330 |
| 15 PLN | |
33870 |
| 25 PLN | |
33871 |
1964 karnet - "600-LECIE UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO". | Fi.1337-41, 1337 B1 Mi.1485-89 |
| 30 PLN | |
33872 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, oba znaczki z błędem w postaci podwójnego moletowania liter AZ w KAZIMIERZ. | Fi.1337B1 Mi.1485 |
| 50 PLN | |
33873 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, znaczek z błędem "podwójne moletowanie AZ w słowie KAZIMIERZ". | Fi.1337B1 Mi.1485 |
| 40 PLN | |
33874 |
| 30 PLN | |
33875 |
1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v. | Fi.1342-50 Mi.1490-8 |
| 50 PLN | |
33876 |
1964 ptaki wodne, makulaturowa parka z rozmazanym drukiem lewej strony znaczków (z klejem), gwarancja Wiatrowski. | Fi.1342MK Mi.1490 |
| 200 PLN | |
33877 |
1964 ptaki wodne, znaczek makulaturowy z dużą białą plamą, gwarancja. | Fi.1343MK Mi.1491 |
| 100 PLN SOLD | |