The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 100. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
33758

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem - FIS, komplet bloków, czyste (Fi. 450,-).

Fi.bl.31-33
Mi.1297-9
250 PLN
33759

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem - FIS, komplet bloków, czyste (Fi.450.-).

Fi.bl.31-33
Mi.1297-99
300 PLN
33760

1962 narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, blok.

Fi.bl.32
Mi.1295
70 PLN
33761

1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej, blok czysty (Fi.85.-).

Fi.bl.34
Mi.Klb.1337
50 PLN
33762

1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, blok skasowany 25.VIII stemplem okolicznościowym w pierwszym dniu obiegu.

Fi.bl.34
Mi.Klb.1337
70 PLN
33763

1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ".

Fi.bl.35 B1
Mi.Bl.27
20 PLN
33764

1962 walka z malarią, blok z błędem "WALKA zamiast WALKĄ".

Fi.bl.35B1
Mi.Bl.27
30 PLN
33765

1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ".

Fi.bl.35B1
Mi.Bl.27
20 PLN
33766

1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ", blok na papierze ze znakiem wodnym Zn.W. III.1.

Fi.bl.35B1 Zn.W III.1
Mi.Bl.27
80 PLN
33767

1962 V Kongres Związków Zawodowych, blok ze znakiem wodnym III.1 z pełną oryginalną gumą, skasowany 26.XI stemplem okolicznościowym w pierwszym dniu obiegu.

Fi.bl.37
Mi.1363
30 PLN
33768

1962 plakietka cegiełka na budowę warszawskiego klubu filatelisty o rysunku zbliżonym do znaczka Fi.1296 wydanego rok później.


15 PLN
33769

1962-65 zestaw znaczków na papierze białym, gwarancja i opis Weźranowski.


50 PLN
33770

1962-65 zestaw znaczków na papierze szarym, gwarancja i opis Weźranowski.


70 PLN
33771

1963 zeszycik znaczkowy - wydanie OUPT Warszawa 1, na okładce goniec pocztowy na koniu i napisy "POCZTA GŁÓWNA WARSZAWA", na klapce hasło: "NA TWOJE LISTY CZEKAJĄ KREWNI, BLISCY I ZNAJOMI"; znaczki 10x1239, 10x1240; idealny stan zachowania.

Fi.2
400 PLN
33772

1963 zeszycik znaczkowy - wydanie OUPT Warszawa 1, na okładce dyliżans czterokonny i napis w jednym wierszu "ZNACZKI POCZTOWE", na klapce hasło: "LISTY ZBLIŻAJĄ LUDZI I NARODY"; znaczki 10x1239, 10x1240; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.4a
400 PLN
33773

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, bardzo rzadki jako kasowany okolicznościowo czarnodruk.

Fi.1054 ND
Mi.1210 ND
400 PLN
33774

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, czarnodruk ostemplowany okolicznościowo na kopercie, dodatkowo odciśnięty okolicznościowy stempelek polecenia; dekoracyjny i rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.1054 ND
Mi.1210 ND
420 PLN
33775

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, czarnodruk z serii "Historyczne Miasta Polski" (Fi.320.-), dekoracyjny walor w pięknym stanie zachowania.

Fi.1054 ND
Mi.1210 ND
300 PLN
33776

1963 rocznik kopert FDC (bez bl: 38(27), 40I(29I), 40II(29II); Fi.162.-).

Fi.1222-1308
Mi.1370-1456
80 PLN
33777

1963 rocznik znaczków czystych (Fi.459,40).

Fi.1222-1308
Mi.1370-1456
250 PLN
33778

1963 Walka z głodem na świecie, znaczek za 2,50 zł z błędem "wydłużona pionowa kreska litery E wyrazu GŁODEM" na poz.15, znak wodny III.5; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1225 B1
Mi.1373
50 PLN
33779

1963 karnet - "RASY PSÓW".

Fi.1226-34
Mi.1374-82
40 PLN
33780

1963 20. rocznica powstania getcie warszawskim, narożny wieloblok z numerem walca w narożniku na papierze ze znakiem wodnym III.5, gwarancja i oznaczenie.

Fi.1243 III.5
Mi.1394 
100 PLN
33781

1963 100. rocznica Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, parka tete - beche połączona dołem.

Fi.1244
Mi.1392
15 PLN
33782

1963 gady i płazy, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów.

Fi.1245
Mi.1393
30 PLN
33783

1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, dwa znaczki z bloku.

Fi.1259A, 1261A
Mi.1407B, 1409B
35 PLN
33784

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek za 1,15 zł z błędem na poz.4 "fałda na udzie zawodnika", na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1260 B1
Mi.1408
50 PLN
33785

1963 XVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek z błędem "fałda na udzie zawodnika".

Fi.1260B1
Mi.1408
15 PLN
33786

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek z błędem "fałda na udzie zawodnika".

Fi.1260B1
Mi.1408
20 PLN
33787

1963 XVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczki z błędem "dwukrotnie przerwana szpada".

Fi.1261B2
Mi.1409
20 PLN
33788

1963 wielcy Polacy, seria w czworoblokach rozdzielonych międzypolem.

Fi.1263-6
Mi.1411-4
90 PLN
SOLD
33789

1963 Wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych pustopolem.

Fi.1263-6
Mi.1411-4
65 PLN
33790

1963 wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych pustopolem.

Fi.1263-6
Mi.1411-4
60 PLN
33791

1963 wielcy Polacy, stemplowana seria w parkach rozdzielonych pustopolem.

Fi.1263-6
Mi.1411-4 
40 PLN
33792

1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami, kasowane z pełną oryginalną gumą (Fi.40.-).

Fi.1263-66
Mi.1411-14
30 PLN
33793

1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami (Fi.64.-), czyste.

Fi.1263-66
Mi.1411-14 
60 PLN
33794

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" z poz.7 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B1
Mi.1416
40 PLN
33795

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "E jak Ł w KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B2
Mi.1416
40 PLN
33796

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "kropka w S w POLSKA" z poz.4 w 4 sektorze na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B3
Mi.1416
50 PLN
33797

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "0 w 60 gr uszkodzone z lewej" z poz.1 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B4
Mi.1416
40 PLN