33798 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "3 gwiazdki". | Fi.1268B1 Mi.1416 |
| 10 PLN | |
33799 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1268B1 Mi.1416 |
| 25 PLN | |
33800 |
| 10 PLN | |
33801 |
| 25 PLN | |
33802 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr z błędem "krótka stopa" z poz.2 w 2 sektorze na kopercie FDC; gwarancja i opis. | Fi.1270 B1 Mi.1418 |
| 40 PLN | |
33803 |
| 15 PLN | |
33804 |
1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy znaczek z błędem "krótka stopa". | Fi.1270B1 Mi.1418 |
| 15 PLN | |
33805 |
1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "krótka stopa". | Fi.1270B1 Mi.1418 |
| 10 PLN | |
33806 |
| 25 PLN | |
33807 |
1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "1863 zamiast 1963". | Fi.1272B1 Mi.1419 |
| 10 PLN | |
33808 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "1863 zamiast 1963". | Fi.1272B1 Mi.1420 |
| 10 PLN | |
33809 |
| 60 PLN | |
33810 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5,60 zł z błędem "uszkodzone O w EUROPY" z poz.12 na kopercie FDC; gwarancja i opis. | Fi.1275 B1 Mi.1423 |
| 50 PLN | |
33811 |
1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "uszkodzone O w EUROPY". | Fi.1275B1 Mi.1423 |
| 20 PLN | |
33812 |
1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, dolny znaczek z błędem "rozmazany rysunek na środku rakiety". | Fi.1277B |
| 50 PLN | |
33813 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, unikalna parka pionowa nowo skatalogowanych znaczków za 40 gr. wydrukowanych na bezdrzewnym białym papierze o grubości 0,10 mm, górny margines górnego znaczka jest nieco poziomo zgięty poza rysunkiem, zachowane są w dobrym stanie z prawdziwą i nienaruszoną gumą, bez podlepek ani ich śladów, szczegółowy fotoatest Schmutz. | Fi.1278 nz Mi.1426 |
| 12 000 PLN | |
33814 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, narożna parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem na poz.20 "rozdwojony czub orła", gwarancja. | Fi.1279 B1 Mi.1427 |
| 200 PLN | |
33815 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z błędem "dwóch pilotów", gwarancja. | Fi.1279 B2 Mi.1427 |
| 50 PLN | |
33816 |
1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "rozdwojony czub na głowie orła". | Fi.1279B1 |
| 80 PLN | |
33817 |
| 40 PLN | |
33818 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, lewy znaczek z błędem "dwóch pilotów". | Fi.1279B2 Mi.1427 |
| 70 PLN | |
33819 |
| 40 PLN | |
33820 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2.50 zł. z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO", gwarancja. | Fi.1283 B1 Mi.1431 |
| 50 PLN | |
33821 |
1963 20-lecie LWP, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO". | Fi.1283B1 Mi.1431 |
| 30 PLN | |
33822 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO". | Fi.1283B1 Mi.1431 |
| 40 PLN | |
33823 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku. | Fi.1286 Mi.1434 |
| 30 PLN | |
33824 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "E jak Ł w KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1287 B2 Mi.1435 |
| 40 PLN | |
33825 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1287B1 Mi.1435 |
| 20 PLN | |
33826 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1287B1 |
| 15 PLN | |
33827 |
| 25 PLN | |
33828 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, dolny lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ". | Fi.1287B2 Mi.1435 |
| 25 PLN | |
33829 |
| 20 PLN | |
33830 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, pierwszy znaczek z błędem "uszkodzone 0 w nominale". | Fi.1287B4 Mi.1435 |
| 25 PLN | |
33831 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z pustopolem na dolnym marginesie. | Fi.1288 Mi.1417 |
| 20 PLN | |
33832 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, dolny znaczek z błędem "dwie gwiazdki pod Z w ZESPOŁOWY". | Fi.1288B1 Mi.1417 |
| 15 PLN | |
33833 |
| 35 PLN | |
33834 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,55 zł z błędem z poz.16 "wgięta kopuła" na kopercie FDC; gwarancja i opis. | Fi.1295 B1 Mi.1443 |
| 40 PLN | |
33835 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "wklęsła kopuła". | Fi.1295B1 Mi.1443 |
| 15 PLN | |
33836 |
1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "wklęsła kopuła". | Fi.1295B1 Mi.1443 |
| 20 PLN | |
33837 |
| 25 PLN | |