Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
31262

1971 statki pod polską banderą, znaczek z pustopolem na dolnym marginesie.

40 PLN40 PLN
31277

20 PLN20 PLN
31289

20 PLN20 PLN
31331

1973 polska motoryzacja, znaczek z błędem "żółta kreska z lewej strony auta", gwarancja i opis Walocha.

30 PLN30 PLN
31346

1974 karnet - "V KONGRES ZBoWiD" - komplet: okolicznościowa koperta, legitymacja uczestnika i dwa zaproszenia na kolejne dni kongresu.

120 PLN120 PLN
31347

1974 X Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w RFN, znaczki za 4,90 zł w czworobloku, prawy dolny z błędem "uszkodzone P w POLSKA" na poz.50; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

80 PLN72 PLN
31360

1975 zeszycik znaczkowy 10 zł (4x2175 + 4x2185) zawierający znaczki z serii X Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Lublinie i XIX Międzynarodowy Kongres Ogrodnictwa w Warszawie (ogórki); czyste, bardzo dobry stan zachowania.

80 PLN80 PLN
31361

1975 zeszycik znaczkowy 10 zł (4x2246 + 4x2247) zawierający znaczki z serii telewizyjne filmy dziecięce; czyste, dobry stan zachowania.

60 PLN60 PLN
31363

1975 nowodruk z okazji XXV-lecia PZF.

15 PLN15 PLN
31372

1975 Międzynarodowy Rok Ochrony Zabytków, pasek znaczków z rolki do automatów.

120 PLN120 PLN
31374

1975 XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna "Łódź '75", arkusz czysty (3 sektor).

80 PLN80 PLN
31391

50 PLN50 PLN
31427

1978 lotnictwo współczesne, parka znaczków za 50 zł w kolorze różowolila typu II (jasna jezdnia w prawym dolnym rogu); ta odmiana znacznie różni się od nakładu (typu) I; była drukowana w arkuszach trzysektorowych zamiast jak typ I w dwusektorowych, nie ma oznaczeń na marginesach, ma ząbkowanie grzebieniowe zamiast ramkowego, jest w kolorze różowolila zamiast czerwonolila (wiśniowego), ma grubszy mięsisty papier i białą błyszczącą gumę, a przede wszystkim wykazuje różnice w rysunku jezdni; znaczek jest zdecydowanie niedoceniany, nie było go w abonamencie, a ze względu na inflację wzrosło zapotrzebowanie na wysokie nominały i w większości zużyto go pocztowo; czyste, bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN60 PLN
31440

160 PLN144 PLN
31483

1979 Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków w Lublinie, arkusz sprzedażny.

40 PLN75 PLN
31493

1979 60-lecie PKOl, czarnodruk z numerem po lewej stronie.

100 PLN90 PLN
31496

20 PLN20 PLN
31511

1980 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Lake Placid, znaczek z błędem "krótszy kijek".

20 PLN20 PLN
31538

1981 działacze polskiego ruchu robotniczego, pasek znaczków z arkusza z przesuniętą perforacją, fotoatest z opisem Wysocki.

625 PLN565 PLN
31592

1982 list z polskiej placówki wojskowej w ramach ONZ w Syrii.

15 PLN15 PLN
31610

1983 750-lecie nadania praw miejskich Toruniowi, blok skasowany stemplem okolicznościowym "750 LAT TORUNIA", pełna guma; bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN50 PLN
31617

1984 XIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Sarajewie i XXIII Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, seria w 30-znaczkowy arkuszach sprzedażnych, czyste; bardzo dobry stan zachowania (arkusze nie zgięte, ani nie złamane).

800 PLN720 PLN
31619

30 PLN30 PLN
31636

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności.

30 PLN30 PLN
31641

1986 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Meksyku, czworoblok z górnym marginesem znaczków za 25 zł, lewy dolny z błędem na poz.7 "żółta plama na spodenkach" występującym w części nakładu; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

50 PLN45 PLN
31656

10 PLN10 PLN
31664

1987 sportowe sukcesy Polaków, znaczek z silnie przesuniętą w pionie perforacją poziomą, ładny narożnikowy egzemplarz doskonale prezentujący błąd.

300 PLN310 PLN
31687

1988 głowy wawelskie, znaczek makulaturowy z przesuniętym drukiem głowy, gwarancja. Błąd występuje w dwóch odmianach - przesunięcia w poziomie i przesunięcia w pionie. O ile przesunięcie w poziomie jest silniejsze to rzadsze jest przesunięcie druku w pionie.

125 PLN125 PLN
31691

1988 Ważki polskie, znaczek za 15 zł (ważka czteroplama) z błędem "ścięty nosek 1" na poz.27; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

40 PLN40 PLN
31705

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, znaczek z podobizna Wojciecha Korfantego bez druku barwy czerwonej i czarnej.

500 PLN530 PLN
31726

1989 poczet królów i książąt polskich, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

60 PLN60 PLN
31727

60 PLN60 PLN
31765

1989 20. rocznica pierwszego lądowania na księżycu, ząbkowany blok z błędem "żółta plama miedzy nogami kosmonauty".

20 PLN20 PLN
31814

1991 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem przesuniętym w dół, rzadkie w tym wydaniu.

50 PLN50 PLN
31818

1991 750. rocznica bitwy pod Legnicą, znaczek bez druku nominału i z przesuniętymi napisami.

350 PLN315 PLN
31832

1991 Światowa Wystawa Filatelistyczna PHILA NIPPON '91, blok z przesuniętym w lewo drukiem hologramu.

175 PLN175 PLN
31840

1992 Rok historii Armii Krajowej, arkusz sprzedażny.

60 PLN117 PLN
31907

1995 Boże Narodzenie, dwie parki znaczków za 35 i 45 gr. z nadrukiem WZÓR.

20 PLN20 PLN
32024

2010 150 lat polskiego znaczka pocztowego, blok z limitowanej edycji z dodatkowym nadrukiem z okazji 60-lecia Polskiego Związku Filatelistów.

35 PLN35 PLN
32032

2011 100. rocznica urodzin Stefana Kisielewskiego, karnet Poczty Polskiej zawierający znaczek i kopertę pierwszego dnia obiegu.

50 PLN50 PLN