Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
28443

1944 Goznak, kartka z Radomia do Tomaszowa Mazowieckiego, znaczek użyty dwukrotnie - wycięty z poprzedniego listu na którym był użyty i wklejony na wycinku ponownie, stempel cenzury wojskowej nr 1744, osobliwe podwójne użycie.

90 PLN90 PLN
28447

1944 Goznak, kartka z Bochni 2.IV.45 do Zakopanego ze stemplem cenzury wojskowej nr 545, kartka złamana w połowie.

50 PLN60 PLN
28452

1944 Goznak, list firmowy z Lublina nadany 28.09.44 do Lubartowa.

80 PLN70 PLN
28457

1944 Goznak, list z Będzina nadany 17.12.45 do Otwocka, list opłacony znaczkiem wydania Goznak za 50 gr. wycofanym z obiegu, wyłapane przez pocztę i stempelek "T" dopłaty.

60 PLN60 PLN
28466

1944 Goznak, znaczek bez perforacji pionowej na prawym marginesie.

600 PLN600 PLN
28471

65 PLN65 PLN
28497

1944 K.R.N., znaczek z przesuniętym w pionie nadrukiem, gwarancja Jungjohann, Wiatrowski.

40 PLN40 PLN
28500

2 400 PLN2 400 PLN
28507

1944 P.K.W.N., kasowany znaczek za 2 zł./25 gr. z błędem na znaczku podstawowym z II walca na poz.96 "kropka pod P w POCZTA", gwarancja Krawczyk.

30 PLN30 PLN
28509

1944 P.K.W.N., znaczek za 2 zł./25 gr. na prawidłowo opłaconej poleconej karcie pocztowej wysłanej 26.III z Lublina do Warszawy, dodatkowo znaczek za 50 gr Goznak; jako formularza użyto całostki Generalnego Gubernatorstwa za 12 gr. widoki zabytkowych budowli (sygn.I.44); okupacyjna nalepka polecenia "Lublin 1"; stempelek cenzury wojskowej 161; nie inspirowane filatelistycznie przesyłki prawidłowo opłacone znaczkami tego wydania należą do bardzo rzadkich; walor w dobrym stanie zachowania (karta pionowo zgięta); gwarancja.

1 500 PLN1 500 PLN
28510

1944 wydanie rocznicowe, list polecony z Zarządu Młyna w Rozwadowie 16.2.45 do Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu, na odwrocie stempel cenzury wojskowej nr 166, koperta rozcięta do ekspozycji, gwarancja Schmutz.

1 400 PLN2 051 PLN
28513

1944 P.K.W.N., znaczek z poz. 20 z błędem "uszkodzona druga cyfra 4", gwarancja i opis Walocha.

30 PLN45 PLN
28516

1944 P.K.W.N., znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein, Schmutz.

3 000 PLN3 000 PLN
28528

1944 R.T.R.P., parka znaczków z poz. 65-66, prawy znaczek z błędem "przerwana prawa kreska", gwarancja i opis Walocha.

45 PLN65 PLN
28529

1944 R.T.R.P., znaczek z poz. 75 z błędem "uszkodzona prawa kreska i spacja pod literą P", gwarancja i opis Walocha.

35 PLN55 PLN
28530

1944 R.T.R.P., znaczek z poz. 40 z błędem "wcięcie w cyfrze 4", gwarancja i opis Walocha.

35 PLN50 PLN
28532

1944 R.T.R.P., znaczek podstawowy z błędem "kropka przy literze A", gwarancja i opis Walocha.

50 PLN50 PLN
28547

1944 URUCHOMIENIE PIERWSZEGO URZĘDU LUBELSKIEGO, okupacyjny formularz kartkowy z trzywierszowym stempelkiem "Opłata pocztowa/ uiszczona gotówką/ ______ gr." z dopisaną liczbą 50 i numerem kolejnym przesyłki "Nr 97", ostemplowany 5.8.44 w dniu uruchomienia urzędu Lublin 1 datownikiem LUBLIN 1 z wyróżnikiem "r"; bardzo dobry stan zachowania (bez tekstu na odwrocie).

120 PLN120 PLN
28563

1945 82. rocznica Powstania Styczniowego, znaczek w barwie czerwonawobrązowej, gwarancja i z opis Schmutz.

270 PLN243 PLN
28603

1945 wyzwolenie miast, znaczek podstawowy z błędem "kropka przy literze A", gwarancja i opis Walocha.

80 PLN80 PLN
28610

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 3 z błędem "uszkodzone litery z i drugie o", gwarancja i opis Walocha.

80 PLN80 PLN
28620

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 99 z błędem "ścięta litera z i grubsze o", gwarancja i opis Walocha.

80 PLN80 PLN
28630

80 PLN80 PLN
28649

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 7 z błędem "węższa litera z i uszkodzona litera a", gwarancja i opis Walocha.

80 PLN80 PLN
28669

1945 wyzwolenie miast, czworoblok z poz. 27/38, prawy górny znaczek z błędem "uszkodzona cyfra 4", gwarancja i opis Walocha.

160 PLN160 PLN
28704

70 PLN70 PLN
28714

1945 wyzwolenie miast, znaczek poz. 28 z błędem "uszkodzona cyfra 4", gwarancja i opis Walocha.

80 PLN80 PLN
28729

1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 74 z błędem "brak noska cyfry 1", fotoatest Walocha.

1 800 PLN1 800 PLN
28732

1945 "Gniezno" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z niekatalogowanym błędem znaczka podstawowego na poz.43 "kropka przed P w POLSKA" i dodatkowo błędem nadruku na poz.43/93 "n uszkodzone po lewej", gwarancja i opis.

60 PLN60 PLN
28733

1945 "Gniezno" - wyzwolenie dziesięciu miast, marginesowa parka pionowa znaczków za 3 zł/25 gr, górny znaczek z błędem na poz.34/84 "oderwany górny szeryf cyfry I"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Krawczyk.

80 PLN80 PLN
28734

1945 "Gniezno" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. ze znacznie przesuniętym w poziomie nadrukiem - to dużo rzadsze niż przesunięcie w pionie, wyraźnym abklatschem i błędem na poz.28 "cyfra 4 uszkodzona z lewej strony", trzy błędy na jednym znaczku, gwarancja i opis Schmutz.

300 PLN300 PLN
28736

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 1 z błędem "zamknięte e", gwarancja i opis Walocha.

70 PLN70 PLN
28737

1945 wyzwolenie miast, znaczek poz. 7 z błędem "wąska litera z", gwarancja i opis Walocha.

70 PLN130 PLN
28738

80 PLN80 PLN
28739

1945 wyzwolenie miast, znaczek poz. 1 z błędem "zamknięta litera e", gwarancja i opis Walocha.

70 PLN70 PLN
28743

1945 wyzwolenie miast, znaczek poz. 67 z błędem "zamknięta litera e i uszkodzona litera n", gwarancja i opis Walocha.

70 PLN70 PLN
28745

1945 wyzwolenia miast, znaczek z poz. 27 z przesuniętym w górę nadrukiem, gwarancja i oznaczenie Walocha.

40 PLN40 PLN
28753

1945 "Bydgoszcz" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z błędem na poz.26/76 "wąskie g" i dodatkowo na znaczku podstawowym "prawe skrzydło przekreślone długą skośną linią", gwarancja.

100 PLN100 PLN
28774

1945 wyzwolenia miast, znaczek z poz. 6 z lekko przesuniętym nadrukiem", gwarancja i oznaczenie Walocha.

40 PLN40 PLN
28785

1945 wyzwolenie miast, znaczek poz. 47 z błędem "ścięta litera z", gwarancja i opis Walocha.

80 PLN80 PLN