Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
33208

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 26 z obiegu pocztowego, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

40 PLN40 PLN
33213

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

110 PLN96 PLN
33214

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

120 PLN120 PLN
33216

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

120 PLN120 PLN
33218

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 11 - Kraków Kościół Panny Marji i Sukiennice, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; dofrankowana i wysłana 12 IV 32 z Radomia d Wierzbnika; dobry stan zachowania.

30 PLN30 PLN
33219

30 PLN30 PLN
33220

1931 wydanie ilustrowane - Henryk Sienkiewicz, parka nie rozciętych całostek z arkusza drukarskiego zawierającego całostki z wszystkimi ilustracjami, z ilustracjami nr 19 i 23 z sygnaturą VIII-1931 z stemplem "WZÓR" na znakach opłaty, kartki z tym nadrukiem wydała poczta polska dla celów okazowo - reklamowych, minimalne zagniecenia, same takie całostki są rzadkie, a nierozcięta parka unikatowa, gwarancja Pelczar.

3 000 PLN2 850 PLN
33260

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 7, plamki przy znaku opłaty.

150 PLN150 PLN
33261

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 16, plamki.

150 PLN150 PLN
33262

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 17, nadruk typ I.

350 PLN360 PLN
33267

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 15, nadruk typ II.

350 PLN796 PLN
33268

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 2.

450 PLN486 PLN
33279

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 14.

300 PLN300 PLN
33312

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa.

100 PLN80 PLN
33316

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa Poczta Główna, wysłana 6 V 36 ze Lwowa do Warszawy, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym "POCZTA PRZYJMUJE LISTY WAGI DO 2 KG" + "ROZMOWY MIĘDZYNARODOWE PO 3 MIN KAŻDA NASTĘPNA MINUTA TYLKO 1/3 OPŁATY" Lwów 2 z wyróżnikiem "*a*" (Myślicki 36 104); bardzo dobry stan zachowania.

40 PLN40 PLN
33318

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 2 z obiegu pocztowego.

50 PLN50 PLN
33320

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 6 z obiegu pocztowego Gołańcz - Inowrocław.

40 PLN40 PLN
33329

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 2 z obiegu pocztowego Hnizdyszów Kochawina na Kresach

50 PLN50 PLN
33344

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 29 - Grodno.

100 PLN100 PLN
33349

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia.

160 PLN160 PLN
33352

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 2.

200 PLN200 PLN
33357

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe 12 (dawniej R) - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODROŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM; bardzo dobry stan zachowania.

20 PLN28 PLN
33360

40 PLN40 PLN
33361

40 PLN40 PLN
33363

40 PLN40 PLN
33369

50 PLN50 PLN
33372

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51.

60 PLN60 PLN
33373

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39.

60 PLN60 PLN
33375

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 52.

60 PLN60 PLN
33379

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10.

60 PLN60 PLN
33381

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej; bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN60 PLN
33384

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 50 - Barok (budownictwo świeckie): WILNO Fragment Uniwersytetu Stefana Batorego i kościoła Św.Jana.; doskonały stan zachowania.

140 PLN140 PLN
33385

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 59 - Klasycyzm: BEJSCE (woj. kieleckie) Dwór z końca XVIII wieku - widok od strony zajazdu; doskonały stan zachowania.

100 PLN100 PLN
33387

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 43.

60 PLN60 PLN
33388

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60.

60 PLN66 PLN
33389

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 54.

60 PLN60 PLN
33390

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 53.

60 PLN65 PLN
33395

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 49.

60 PLN60 PLN
33407

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11.

200 PLN200 PLN
33408

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 12.

150 PLN150 PLN