Die Auktion endet am 06.05.2024

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
27618

1970 karnet - "5 LAT WSPÓŁPRACY FILATELISTYCZNEJ BYDGOSZCZ-SCHWERIN".

40 PLN36 PLN
27619

1970 karnet - zaproszenie "WOP NA STRAŻY GRANIC PRL".

30 PLN27 PLN
27622

1970 karnet - "25. ROCZNICA WYZWOLENIA WARSZAWY" wersja ekskluzywna na papierze czerpanym z biało-czerwonym sznurem.

150 PLN135 PLN
27623

1970 karnet - "25. ROCZNICA WYZWOLENIA WARSZAWY" i "XXV ROCZNICA ZWYCIĘSTWA NAD FASZYZMEM".

40 PLN36 PLN
27630

1970 karnet - "WYSTAWA FILATELISTYCZNA 100 ROCZNICA URODZIN LENINA".

30 PLN27 PLN
27632

1970 25. rocznica zjednoczenia Ziem Zachodnich i Północnych, znaczek z błędem "zniekształcona korona".

15 PLN13 PLN
27649

1971 karnet - "X-LECIE KOŁA PZF NR.72".

30 PLN27 PLN
27712

60 PLN54 PLN
27714

1973 karnet okolicznościowy z Światowej Wystawy Filatelistycznej POLSKA 73 w Poznaniu z nowodrukiem bloku i czterema kasownikami okolicznościowymi wystawy.

120 PLN108 PLN
27716

1974 karnet zaproszenie - "IX ZJAZD TOWARZYSTWA PRZYJAŹNI POLSKI-RADZIECKIEJ".

40 PLN36 PLN
27728

1974 kartka i fragment drugiej z cenzurą zakładu karnego w tarnowskich Górach.

80 PLN70 PLN
27732

30 PLN27 PLN
27734

1975 zeszycik znaczkowy 15 zł (6x2154 + 6x2239) zawierający znaczki z serii polskie budownictwo drewniane i eksperymentalny lot "Apollo"-"Sojuz"; czyste, bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN45 PLN
27789

1978 karnet - "60 LAT SIŁ ZBROJNYCH ZSRR NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU - POKAZ ZNACZKA WARSZAWA".

30 PLN27 PLN
27818

1978 50-lecie warszawskiego ZOO, górny znaczek z błędem "uszkodzone h w Elephas".

25 PLN23 PLN
27826

1978 30. rocznica zjednoczenia polskiego ruchu młodzieżowego, blok z błędem "przerwana pionowa kreska z prawej strony litery D w ZMD".

20 PLN18 PLN
27883

1980 warszawskie pojazdy konne, seria z pustopolami na górnym marginesie.

50 PLN45 PLN
27886

1980 list nadany z strajku sierpniowego w stoczni w Gdyni, stemple poczty strajkowej.

120 PLN105 PLN
27887

1981 SOLIDARNOŚĆ, 1 Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ "SOLIDARNOŚĆ", okolicznościowa całość z "drugiego obiegu"; koperta firmowa: "KOMISJA ZAKŁADOWA w STOCZNI GDAŃSKIEJ im.LENINA".

50 PLN45 PLN
27889

1981 XIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Lake Placid i XXII Letnie Igrzyska w Moskwie, znaczek za 6,50 zł z błędem "krótszy kijek" na poz.6; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

40 PLN40 PLN
27890

1981 XIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Lake Placid i XXII Letnie Igrzyska w Moskwie, znaczek za 8,40 zł z błędem "przerwana siatka po lewej stronie" na poz.36; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

40 PLN40 PLN
27943

2 000 PLN2 000 PLN
27946

1983 750-lecie nadania praw miejskich Toruniowi, znaczki z pustopolem na górnym marginesie.

12 PLN10 PLN
27950

1983 Kobiece stroje ludowe, znaczek za 6 zł z błędem na poz.35 "uszkodzone m w warmiński"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

30 PLN25 PLN
27970

1985 Rozwój pojazdów pożarniczych, trzy znaczki za 20 zł w pasku pionowym, górny z błędem "uszkodzone G w MAGIRUS" na poz.36 i dolny z błędem "uszkodzone ZŁ"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

80 PLN70 PLN
27971

1985 Rozwój pojazdów pożarniczych, parka znaczków za 30 zł, prawy z błędem na poz.29 "uszkodzone A w SIKAWKA"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

40 PLN36 PLN
28000

1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H. Arctowskiego, lewy znaczek z błędem "biała plama w dziobie pingwina".

40 PLN141 PLN
28034

1988 głowy wawelskie, znaczek makulaturowy z przesuniętym drukiem głowy, gwarancja. Błąd występuje w dwóch odmianach - przesunięcia w poziomie i przesunięcia w pionie. O ile przesunięcie w poziomie jest silniejsze to rzadsze jest przesunięcie druku w pionie.

125 PLN125 PLN
28046

1988 światowy Dzień Poczty, znaczek makulaturowy z silnie przesuniętą perforacją przechodzącą przez napisy na prawej stronie znaczka, gwarancja Walocha.

100 PLN100 PLN
28051

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, znaczek makulaturowy z silnie przesuniętą perforacją - dolny tekst na górze znaczka, gwarancja Walocha.

80 PLN80 PLN
28056

1988 statki pożarnicze, cztery arkusze sprzedażne (niepełna seria).

50 PLN60 PLN
28071

1989 Konie, 30 zł - drugi najdroższy znaczek w serii - arkusz sprzedażny (złożony poziomo), czysty (Fi.87,50).

40 PLN40 PLN
28075

1989 45-lecie MO i SB, parka znaczków z błędem perforacji poziomej - brak jednego dziurkowania.

25 PLN25 PLN
28076

1989 45-lecie MO i SB, KPN Pomnik morderców 200.000 Polaków w PRL i ZSRR w latach 1944-1956 czarny nadruk propagandowy Konfederacji Polski Niepodległej.

70 PLN70 PLN
28086

1989 Rośliny lecznicze - dzika róża, BRAK FARBY DRUKARSKIEJ, pasek znaczków z miejsca skończenia się farby drukarskiej, po lewej znaczki bez rysunku, w środku znaczek z częściowym brakiem rysunku gwarancja, po prawej znaczki wydrukowane resztką farby, dodatkowo przesunięcie ząbkowania pionowego w prawo na wszystkich znaczkach.

800 PLN800 PLN
28093

1989 20. rocznica pierwszego lądowania na Księżycu, nieząbkowany znaczek z bloku, czysty (Fi.30.-).

30 PLN27 PLN
28141

1990 Ślimaki i małże, seria znaczków z pustopolami u dołu, czyste.

150 PLN150 PLN
28156

1991 rośliny lecznicze, znaczki z pustopolami na dolnym i górnym marginesie.

15 PLN13 PLN
28173

1992 kartka okolicznościowa 365. lecia bitwy pod Oliwą.

10 PLN10 PLN
28209

1994 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Lillehammer, seria w arkuszach, czyste (Fi.180.-).

160 PLN144 PLN