Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
29677 |
1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 14 w barwie fioletowej. | 60 PLN | 60 PLN | |
29679 |
1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 3A w barwie fioletowej. | 60 PLN | 70 PLN | |
29681 |
1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 3A w barwie fioletowej. | 60 PLN | 87 PLN | |
29686 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 16A w barwie czarnej. | 40 PLN | 40 PLN | |
29688 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 19 w barwie fioletowej. | 40 PLN | 40 PLN | |
29694 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 9 w barwie fioletowej. | 40 PLN | 40 PLN | |
29698 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 3A w barwie fioletowej. | 40 PLN | 40 PLN | |
29731 |
1952 Plan 6-letni Elektryfikacja, zakończenie klapy ostre, koperta na papierze x z hasłem propagandowym F. | 30 PLN | 25 PLN | |
29733 |
1952 Plan 6-letni Elektryfikacja, zakończenie klapy ostre, koperta na papierze y z hasłem propagandowym C. | 30 PLN | 25 PLN | |
29737 |
1952 koperta z podwójnym nadrukiem - normalnym i odwróconym nowej wartości, unikalne, gwarancja Pelczar. | 2 400 PLN | 2 000 PLN | |
29755 |
1953 koperta z hasłem propagandowym E, klapa okrągła. | 80 PLN | 80 PLN | |
29765 |
1954 koperta lotnicza z sygnatura VI-1954. | 25 PLN | 25 PLN | |
29766 |
1954 koperta lotnicza z sygnatura VII-1955. | 50 PLN | 40 PLN | |
29775 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 1. | 200 PLN | 200 PLN | |
29777 |
1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą V.58 i plamą pod napisem POCZTOWA. | 60 PLN | 60 PLN | |
29778 |
1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą IX.57. | 40 PLN | 40 PLN | |
29779 |
1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą III.57. | 40 PLN | 40 PLN | |
29780 |
1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą VI.56. | 40 PLN | 113 PLN | |
29781 |
1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą VI.56. | 40 PLN | 40 PLN | |
29782 |
1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą IX.56. | 40 PLN | 117 PLN | |
29813 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (I), karta Gdańsk z błędnym napisem - "ŻÓRAW"; wysłana 12.2.67 z miejscowości Postolin do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania (Fi.160.-). | 140 PLN | 140 PLN | |
29820 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VI.60. | 50 PLN | 118 PLN | |
29823 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62. | 50 PLN | 40 PLN | |
29825 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61. | 50 PLN | 40 PLN | |
29827 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60. | 50 PLN | 40 PLN | |
29828 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VI.60. | 50 PLN | 50 PLN | |
29831 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62. | 50 PLN | 50 PLN | |
29835 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VI.60. | 80 PLN | 130 PLN | |
29837 |
29839 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61. | 100 PLN | 80 PLN | |
29840 |
29841 |
29843 |
29844 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60. | 50 PLN | 40 PLN | |
29850 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62. | 50 PLN | 40 PLN | |
29852 |
29854 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VI.60. | 40 PLN | 40 PLN | |
29874 |
1963 koperta koga fryzyjska, koperta z sygnaturą X.63. | 40 PLN | 50 PLN | |
29888 |
1965 VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, koperta z sygnaturą I.1967. | 80 PLN | 70 PLN | |
29893 |
1965 700-lecie Warszawy, całostka z sygnaturą VIII.65 i hasłem propagandowym 63. | 30 PLN | 30 PLN |