Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
29213 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 1 - oznaczenie nominału "hal" występujące tylko na dwóch typach nadruku, gwarancja Rzadkosz. | 400 PLN | 340 PLN | |
29221 |
1919 wydanie krakowskie, pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem typ II. | 250 PLN | 250 PLN | |
29231 |
1920 makulaturowa całostka z drukiem trzykrotnym - podwójnym i odwróconym, gwarancja i oznaczenie Pelczar. | 400 PLN | 400 PLN | |
29234 |
1920 całostka z hasłem propagandowym b. | 100 PLN | 100 PLN | |
29246 |
1921-1922 karta do obrotu krajowego 4 mk, forma I - długość napisu KARTKA POCZTOWA 98,5 mm (Fi.50.-). | 40 PLN | 40 PLN | |
29247 |
1921 orzeł na tarczy barokowej, całostka krótkim napisem "KARTKA POCZTOWA". | 80 PLN | 187 PLN | |
29264 |
1923 pokwitowanie telegraficzne. | 80 PLN | 80 PLN | |
29268 |
1926 kolumna Zygmunta, całostka z sygnaturą Nr 76 z obiegu pocztowego. | 15 PLN | 15 PLN | |
29269 |
1926 kolumna Zygmunta, całostka z sygnaturą XII-926. | 70 PLN | 90 PLN | |
29270 |
1926 kartka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą 753/2. | 150 PLN | 150 PLN | |
29275 |
1928 Henryk Sienkiewicz, całostka bez hasła propagandowego z sygnaturą II-1928. | 70 PLN | 70 PLN | |
29286 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 pierwszego nakładu z sygnaturą VIII-1931. | 80 PLN | 80 PLN | |
29289 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19 pierwszego nakładu z sygnaturą VIII-1931. | 80 PLN | 80 PLN | |
29290 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 pierwszego nakładu z sygnaturą VIII-1931. | 80 PLN | 80 PLN | |
29298 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Tatry, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; bardzo ładny stan zachowania. | 100 PLN | 90 PLN | |
29301 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 1 - Lublin Brama Krakowska, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; dofrankowana i wysłana 30.1.33 z Warszawy do Będzina; minimalnie słabszy stan zachowania. | 30 PLN | 30 PLN | |
29321 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9. | 80 PLN | 80 PLN | |
29332 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 15. | 100 PLN | 100 PLN | |
29333 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 12. | 100 PLN | 100 PLN | |
29334 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 11. | 100 PLN | 100 PLN | |
29336 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16. | 100 PLN | 100 PLN | |
29355 |
1934 całostka wydania prowizorycznego z opłaconą odpowiedzią. | 200 PLN | 200 PLN | |
29360 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22 i nadrukiem typ II. | 350 PLN | 420 PLN | |
29367 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 12 i nadrukiem typ I. | 450 PLN | 585 PLN | |
29368 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 25 i nadrukiem typ I. | 450 PLN | 487 PLN | |
29369 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22 i nadrukiem typ I. | 450 PLN | 605 PLN | |
29371 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 17 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | 50 PLN | 50 PLN | |
29375 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 32 i nadrukiem typ III z obiegu pocztowego. | 50 PLN | 50 PLN | |
29381 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 6 z obiegu pocztowego. | 40 PLN | 40 PLN | |
29387 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18 z obiegu pocztowego. | 50 PLN | 50 PLN | |
29399 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 9 - Tatry. | 100 PLN | 90 PLN | |
29415 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 32 - PIENINY Sokolica, wysłana 11.II.37 z Proszowic do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania. | 30 PLN | 30 PLN | |
29428 |
1937 Zamek w Mirze, karta za 30 gr, sygnatura XI-1936. | 60 PLN | 60 PLN | |
29430 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań. | 100 PLN | 100 PLN | |
29431 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec. | 100 PLN | 100 PLN | |
29432 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków. | 100 PLN | 115 PLN | |
29433 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk. | 100 PLN | 100 PLN | |
29434 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 12 - Wilno. | 100 PLN | 100 PLN | |
29435 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej. | 100 PLN | 100 PLN | |
29436 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 14 - Głochów. | 100 PLN | 100 PLN |