49565 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 17, nadruk typ II, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp89II |
| 120 PLN | |
49566 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr. 1 Jan Długosz, gwarancja Wysocki. | Fi.Cp89II |
| 180 PLN | |
49567 |
| 211 PLN VERKAUFT | |
49568 |
1945 formularz służbowy na przedwojennej kartce pocztowej Kazimierz Jagiellończyk (Cp83) z zadrukowanym znakiem opłaty, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Rzadkosz. | Fi.CfpU4 |
| 240 PLN | |
49569 |
| 160 PLN | |
49570 |
1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 2 - "WRACAMY NAD POLSKIE MORZE", karta wysłana 12.VII z Poznania do Grodziska Mazowieckiego (Fi.200.-), znak opłaty skasowany datownikiem POZNAŃ 2 z wyróżnikiem "cc"; stempelek cenzury wojskowej nr.1616; bardzo dobry stan zachowania (karta w rzeczywistości prezentuje się znacznie lepiej niż na skanie, chodzi o przebarwienia). | Fi.Cp92II |
| 150 PLN | |
49571 |
| 140 PLN | |
49572 |
| 350 PLN | |
49573 |
1945 pomnik Władysława Jagiełły w Krakowie, całostka na kartonie seledynowym. | Fi.Cp93 |
| 65 PLN | |
49574 |
| 40 PLN | |
49575 |
1945 Belweder, dwie całostki na dwóch odmianach kartonu o różnych długościach sygnatur. | Fi.Cp94A typ1, 2 |
| 90 PLN | |
49576 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym na kartonie szarym. | Fi.Cp94B |
| 80 PLN | |
49577 |
| 200 PLN | |
49578 |
| 35 PLN | |
49579 |
| 35 PLN | |
49580 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie kremowobiałym. | Fi.Cp95AIIxa |
| 35 PLN | |
49581 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie kremowobszarym. | Fi.Cp95AIIy |
| 50 PLN | |
49582 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie kremowoszarym. | Fi.Cp95AIy |
| 60 PLN | |
49583 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie ciemnoszarym. | Fi.Cp95AIz |
| 60 PLN | |
49584 |
1945 Belweder, dwie całostki na dwóch odmianach kartonu z nadrukiem firmowym na odwrocie. | Fi.Cp95IIA y, z |
| 120 PLN | |
49585 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp96IA |
| 40 PLN | |
49586 |
| 30 PLN | |
49587 |
1945 zwrotny formularz kartkowy Polskiego Czerwonego Krzyża. | |
| 120 PLN | |
49588 |
1946 Belweder, całostka sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp96IA |
| 30 PLN | |
49589 |
1946 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym. | Fi.Cp96IB |
| 40 PLN | |
49590 |
1946 Belweder, całostka z napisem "Ob." z hasłem propagandowym 12. | Fi.Cp96IIa |
| 40 PLN | |
49591 |
1947 całostki wydania dla upamiętnienia ofiar obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu. | Fi.70 |
| 70 PLN | |
49592 |
1947 Belweder, całostka z sygnaturą nonparelem. | Fi.Cp95AIIz |
| 70 PLN | |
49593 |
1947 Belweder, całostka z sygnaturą nonparelem, usterka nominału. | Fi.Cp95AIy |
| 40 PLN | |
49594 |
1947 Belweder, całostka z sygnaturą nonparelem. | Fi.Cp95Ax |
| 35 PLN | |
49595 |
1947 Belweder, całostka na kartonie kremowoszarym. | Fi.Cp96III |
| 40 PLN | |
49596 |
1947 Belweder, całostka z hasłem propagandowym 13. | Fi.Cp96IIa |
| 50 PLN | |
49597 |
| 40 PLN | |
49598 |
| 80 PLN | |
49599 |
1947 ofiary obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, komplet dwóch całostek. | Fi.Cp97-8 |
| 60 PLN | |
49600 |
1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu, ostemplowanych pamiątkowo 14 i 16.6 (Fi.140.-). | Fi.Cp97-98 |
| 80 PLN | |
49603 |
| 100 PLN | |
49604 |
| 50 PLN | |
49605 |
1947 Belweder. całostka z smugą z procesu drukowania. | Fi.Cp99 |
| 60 PLN | |
49606 |
1947 Belweder, całostki ilustrowane. | Fi.Cp99-100 |
| 90 PLN | |