49485 |
1935 całostka z przepiękną japońską ręcznie malowaną grafiką na odwrocie, wykonaną na zlecenie polskiego ambasadora w Japonii w 1936 roku. Ciekawe i unikalne. | Fi.Cp68 |
| 2 500 PLN | |
49486 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 25 - Kraków, z obiegu pocztowego z Złakowa Kościelnego do Warszawy, pionowe złamanie. | Fi.Cp68 |
| 90 PLN | |
49487 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 7 - ŻABIE Kapela huculska, wysłana 6 VII 36 ze Krakowa do Warszawy, znak opłaty skasowany wirnikiem propagandowym "ZAPISZ SIĘ NA CZŁONKA L.O.P.P." (wyróżnik "b"); dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
49488 |
1935 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią w idealnym stanie. | Fi.Cp71 |
| 150 PLN VERKAUFT | |
49489 |
1936 zamek w Mirze, całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp75 |
| 40 PLN | |
49490 |
1937 koperta Belweder, koperta z sygnaturą VI-1938 z oryginalnym papierem listowym w środku, stan idealny. | Fi.Ck7 |
| 190 PLN VERKAUFT | |
49491 |
1937 koperta z obiegu pocztowego z Rożniatowa. | Fi.Ck8 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
49492 |
1937 koperta gen. Rydz Śmigły, koperta z oryginalnym papierem listowym w środku, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck9 |
| 70 PLN | |
49493 |
1937 koperta lotnicza "Śmigły-Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.60.-). | Fi.Ck9 |
| 40 PLN | |
49494 |
1937 M/S Piłsudski, karta podwójna - część na odpowiedź, sygnatura M.P.i T.(I-1936)1.000.000., wysłana 21.I.37 z miejscowości Dołhobyczów do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp71B |
| 50 PLN | |
49495 |
1937 całostka na odpowiedź odesłana zwrotnie z Niemiec do Polski, polska całostka i znaczek stemplowane w niemieckim Friedrichstal. | Fi.Cp71B |
| 300 PLN | |
49496 |
1937 kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 7. | Fi.Cp72 |
| 30 PLN | |
49497 |
| 25 PLN | |
49498 |
1937 zamek w Mirze, całostka do obrotu zagranicznego z sygnaturą XI-1936. | Fi.Cp75 |
| 30 PLN | |
49499 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN | |
49500 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp77 |
| 180 PLN VERKAUFT | |
49501 |
1937 zamek w Mirze, całostka do korespondencji zagranicznej z ilustracją nr 31 z obiegu pocztowego z Bydgoszczy do Niemiec. | Fi.Cp77 |
| 300 PLN | |
49502 |
1937 zamek w Mirze, całostka do korespondencji zagranicznej z ilustracją nr 31 z obiegu pocztowego z Tomaszowa do Austrii. | Fi.Cp77 |
| 300 PLN | |
49503 |
1937 zamek w Mirze, całostka do korespondencji zagranicznej z ilustracją nr 11 z obiegu pocztowego z Chorzowa do Stanów Zjednoczonych. | Fi.Cp77 |
| 300 PLN | |
49504 |
1937 zamek w Mirze, całostka do korespondencji zagranicznej z ilustracją nr 31 z ekspresowego obiegu pocztowego z Zduńskiej Woli do warszawy. | Fi.Cp77 |
| 300 PLN | |
49505 |
1938 koperta Kazimierz Jagiellończyk, koperta z oryginalnym papierem listowym w środku, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck10 |
| 80 PLN VERKAUFT | |
49506 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 4. | Fi.Cp78 |
| 20 PLN | |
49507 |
1938 całostka z hasłem propagandowym 10 i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
49508 |
| 20 PLN | |
49509 |
| 20 PLN | |
49510 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe U+W, TELEGRAMY MOŻNA NADAWAĆ W POCIĄGACH POŚPIESZNYCH I SAMOLOTACH + KORZYSTAJCIE W PODROŻY Z RADIOTELEGRAMÓW MIĘDZY LĄDEM A STATKIEM; dobry stan zachowania. | Fi.Cp82 |
| 80 PLN | |
49511 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp83 |
| 40 PLN | |
49512 |
| 50 PLN | |
49513 |
1938 całostka do obrotu zagranicznego. | Fi.Cp83 |
| 40 PLN | |
49514 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp83 |
| 40 PLN | |
49515 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp84 |
| 40 PLN | |
49516 |
| 40 PLN | |
49517 |
| 40 PLN | |
49518 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 51 - Barok Berezwecz; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |
49519 |
| 60 PLN | |
49520 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 49 - Renesans (wnętrze budownictwa kościelnego): Kraków Pomnik biskupa Padniewskiego w kaplicy Potockich na Wawelu dłuta Jana Michałowicza z Urzędowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |
49521 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 12. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
49522 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
49523 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 22. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
49524 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 26. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |