Die Auktion endet am 08.07.2024

Aktuelle Auktion Volksrepublik Polen 1952-1989

35036

1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna Hiszpania 84 w Madrycie, znaczek z błędem "brak apostrofu i części cyfry 8".

Fi.2764B1
Mi.2912
20 PLN
Biete
35037

Fi.2772
Mi.2920
10 PLN
Biete
35038

1984 Wisła w malarstwie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2773-6 ark.
Mi.2921-4
200 PLN
Biete
35039

1984 głowy wawelskie (II) znaczki za 5 zł do automatów drukowane w postaci rolki, pasek pięciu sztuk w tym jeden z numerem na odwrocie wydrukowanym "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków często ulegało uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu.

Fi.2777
Mi.2925
50 PLN
Biete
35040

1984 głowy wawelskie (II), pasek znaczków do automatów drukowanych w postaci rolki, jeden znaczek z numerem odwrotnie wydrukowanym na stronie gumowanej.

Fi.2777
Mi.2925
30 PLN
Biete
35041

1984 40. rocznica Powstania Warszawskiego, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2782-5 ark.
Mi.2930-3
100 PLN
Biete
35042

1984 pomnik Martyrologii Dzieci w Łodzi, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2788 ark.
Mi.2936
50 PLN
Biete
35043

1984 40-lecie MO i SB, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2789-90 ark.
Mi.2937-8
100 PLN
Biete
35044

1984 40-lecie MO i SB, marginesowy czworoblok znaczków za 6 zł, lewy górny z błędem na poz.1 "5-ty punkt na zielonym polu"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha.

Fi.2790 B1
Mi.2938
50 PLN
Biete
35045

1984 40-lecie MO i SB, znaczek z błędem "piaty punkt na zielonym polu".

Fi.2790B1
Mi.2938
25 PLN
Biete
35046

1984 40-lecie MO i SB, lewy górny znaczek z błędem "piąty punkt na zielonym polu".

Fi.2790B1
Mi.2938
30 PLN
Biete
35047

1984 rozwój lotnictwa polskiego, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2791-7 ark.
Mi.2939-45
500 PLN
Biete
35048

1984 Chronione zwierzęta futerkowe, 4 zł arkusz sprzedażny, z błędami na: poz.1,6,11,16,21,26,31,36,41,46 "pionowe kreski od zadu do ogona"; bardzo dobry stan zachowania (arkusz złożony poziomo); znaczki z błędami gwarancja.

Fi.2798
Mi.2946
100 PLN
Biete
35049

Fi.2798-803 ark.
Mi.2946-51
500 PLN
Biete
35050

1984 odnowa zabytków Krakowa, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2804-5 ark.
Mi.2952-3
200 PLN
Biete
35051

1984 architektura sakralna, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2806-11 ark.
Mi.2954-9
300 PLN
Biete
35052

1984-5 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.

30 PLN
Biete
35053

1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.

15 PLN
Biete
35054

1984 wydawnictwo podziemnej Solidarności.

10 PLN
Biete
35055

25 PLN
Biete
35056

1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności Walczącej.

30 PLN
Biete
35057

25 PLN
Biete
35058

Fi.2812-2985
Mi.2960-3133
240 PLN
Biete
35059

Fi.2812-bl.83I
Mi.2960-Bl.97I
70 PLN
Biete
35060

1985 rocznik znaczków czystych (Fi.68,80).

Fi.2812-bl.126II (83II)
Mi.2960-Bl.97II
50 PLN
Biete
35061

1985 Rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek za 4 zł z błędem na poz.5 "kolec na prawym przednim kole"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha.

Fi.2813 B1
Mi.2961
40 PLN
Biete
35062

1985 Rozwój pojazdów pożarniczych, 4 zł połowa arkusza sprzedażnego, z błędami na: poz.5 "kolec na prawym przednim kole", poz.7 "uszkodzona szprycha dużego koła"; bardzo dobry stan zachowania; znaczki z błędami gwarancja.

Fi.2813 B1, B2
Mi.2961
80 PLN
Biete
35063

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, górny znaczek z błędem "otwarte O w słowie DO", gwarancja Kalinowski.

Fi.2815B1
Mi.2963
30 PLN
Biete
35064

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, dolne znaczki z błędami "wcięcia w cyfrze ) nominału", gwarancja Kalinowski.

Fi.2817B2, B3
Mi.2965
60 PLN
Biete
35065

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, górny znaczek z błędem "uszkodzona litera G w słowie MAGIRUS", dolny znaczek z błędem "uszkodzone ZŁ", gwarancja Kalinowski.

Fi.2817B4, B5
Mi.2965
60 PLN
Biete
35066

Fi.2818B1
Mi.2966
25 PLN
Biete
35067

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, dolny lewy znaczek z błędem "uszkodzona litera A w słowie SIKAWKA", gwarancja Kalinowski.

Fi.2818B1
Mi.2966
30 PLN
Biete
35068

Fi.2819 B1, B2, B
Mi.2967
80 PLN
Biete
35069

1985 Panorama Racławicka, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2819 ark.
Mi.2967
50 PLN
Biete
35070

Fi.2819B1
Mi.2967
10 PLN
Biete
35071

1985 Panorama Racławicka, znaczek z błędem "skośny lewy górny szeryf litery K w POLSKA", gwarancja i opis Walocha.

Fi.2819B1
Mi.2967
25 PLN
Biete
35072

1985 40. rocznica powrotu Ziem Zachodnich i Północnych do Macierzy, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2822-4 ark.
Mi.2970-2
200 PLN
Biete
35073

1985 karnet "40. ROCZNICA ZWYCIĘSTWA NAD FASZYZMEM"

Fi.2825
Mi.2973
40 PLN
Biete
35074

1985 dzikie zwierzęta chronione - wilk, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2827-30 ark.
Mi.2975-8
1 000 PLN
Biete
35075

Fi.2831-6 ark.
Mi.2979-84
300 PLN
Biete