Die Auktion endet am 08.07.2024

Aktuelle Auktion Volksrepublik Polen 1952-1989

34796

1976 Polskie porty, seria z pustopolami nad znaczkami.

Fi.2328-35
Mi.2475-82
120 PLN
Biete
34797

1976 Polskie porty, znaczek za 1,50 zł z błędem "uszkodzone A w BAZA" na poz.32; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.2330 B1
Mi.2477
50 PLN
Biete
34798

1976 "MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM. HENRYKA WIENIAWSKIEGO" Poznań, karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 17.XI; temat - MUZYKA.

Fi.Cp537
10 PLN
Biete
34799

Fi.bl.54
Mi.Bl.66
25 PLN
Biete
34800

1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, nowodruk bloku.

Fi.bl.54ND
Mi.Bl.65SD
35 PLN
Biete
34801

1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, czarnodruk bloku.

Fi.bl.98ND
Mi.Bl.65SD
40 PLN
Biete
34802

1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, znaczek z bloku czarnodruku z przekreślonym nominałem.

Fi.bl.98ND (54)
Mi.Bl.65ND
40 PLN
Biete
34803

1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, czarnodruk z przekreślonym nominałem.

Fi.bl.98ND (54)
Mi.Bl.65ND
50 PLN
Biete
34804

1976 list wojskowy z Warszawy do Poznania, stemple polskiej misji wojskowej ONZ na Bliskim Wschodzie.

30 PLN
Biete
34805

1976 list z polskiej jednostki wojskowej w ramach ONZ stacjonującej w Egipcie.

70 PLN
Biete
34806

1977 pośrednictwo pocztowe na statku szkolnym "Dar Pomorza" podporządkowane UPT Gdynia 1, list do Warszawy nadany 31-8 w pośrednictwie, dwa różne stempelki PAQUEBOT, oraz 6 dodatkowych niepocztowych stempli stosowanych w pośrednictwie z okazji rejsów zagranicznych m.in.: "DAR POMORZA ODESSA 1968", "OPERATION SAIL 76 DAR POMORZA GDYNIA NEW YORK", "s/s DAR POMORZA z różą wiatrów i datą 1977", dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.2254
Mi.2401
80 PLN
Biete
34807

1977 Polski Czerwony Krzyż, arkusz sprzedażny zagięty w połowie.

Fi.2336 ark.
Mi.2483
100 PLN
Biete
34808

1977 rocznik znaczków czystych (Fi.102,50).

Fi.2336-92
Mi.2483-2539
90 PLN
Biete
34809

1977 rocznik kopert FDC (bez bl.101(57); Fi.84,90).

Fi.2336-92
Mi.2483-2539
150 PLN
Biete
34810

Fi.2337II
Mi.2484
100 PLN
Biete
34811

1977 lotnictwo współczesne, czworoblok znaczka bez lasu w tle.

Fi.2337II
Mi.2484
80 PLN
Biete
34812

1977 akcja "Stop dziecko na drodze", arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2339 ark.
Mi.2486
50 PLN
Biete
34813

1977 owoce leśne, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2340-7 ark.
Mi.2487-94
800 PLN
Biete
34814

Fi.2340-7 ark.
Mi.2487-94
800 PLN
Biete
34815

Fi.2350MK
Mi.2497
450 PLN
Biete
34816

1977 ochrona środowiska - ginące gatunki zwierząt, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2357-60 ark.
Mi.2504-7
600 PLN
Biete
34817

1977 Ochrona środowiska - ginące zwierzęta (Pustułka), znaczek za 1,50 zł z powtarzalnym błędem na poz.6 "emblemat wyszczerbiony u góry"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.2358 B
Mi.2506
40 PLN
Biete
34818

Fi.2359 B
Mi.2506
50 PLN
Biete
34819

1977 polskie zwyczaje ludowe, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2362-7 ark.
Mi.2509-14
400 PLN
Biete
34820

Fi.2368
Mi.2515
20 PLN
Biete
34821

1977 motyle, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2369-74 ark.
Mi.2516-21
1 000 PLN
Biete
34822

1977 Dzień Znaczka - monety polskie, miejscowy list polecony z Poznania.

Fi.2382
Mi.2529
10 PLN
Biete
34823

1977 20-lecie podboju kosmosu, arkusik sprzedażny z błędami "połowa środkowej anteny słabo zaznaczona" na dwóch pozycjach 1 i 5, gwarancja i opis Walocha.

Fi.2392 ark. (2x2392B2)
Mi.2539KB
40 PLN
Biete
34824

1977 historia kolejnictwa, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2396-403 ark.
Mi.2543-50
1 000 PLN
Biete
34825

1977 20-lecie podboju kosmosu, arkusik z błędem na polu 1 (2 znaczek) "brak połowy środkowej anteny"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.Ark.2392 B1
Mi.2539
30 PLN
Biete
34826

1977 20-lecie podboju kosmosu, arkusik z błędem na polu 5 (4 znaczek) "brak połowy środkowej anteny"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.Ark.2392 B1
Mi.2539
40 PLN
Biete
34827

1977 20-lecie podboju kosmosu, arkusik z błędami na polach: 1 i 5 (2 i 4 znaczek) "brak połowy środkowej anteny"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.Ark.2392 B1
Mi.2539
100 PLN
Biete
34828

1977 400. rocznica urodzin Petera Paula Rubensa, blok z błędem "uszkodzone dolny szeryf litery R w URODZIN" na poz.11; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

Fi.bl.100 B1
Mi.Bl.67
30 PLN
Biete
34829

1977 400. rocznica urodzin Petera Paula Rubensa, czarnodruk bloku.

Fi.bl.100ND
Mi.Bl.67SD
10 PLN
Biete
34830

Fi.bl.100ND
Mi.Bl.67SD
10 PLN
Biete
34831

Fi.bl.101 (57)
Mi.Bl.68
60 PLN
Biete
34832

1978 list lotniczy polecony z Krakowa do kanady, na odwrocie stemple odbiorcze.

Fi.1628, 2152, 2402
10 PLN
Biete
34833

1978 list lotniczy z Pleszewa do Stanów Zjednoczonych.

Fi.2153, 2326, 2401
10 PLN
Biete
34834

1978 list lotniczy z Gołuchowa do Stanów Zjednoczonych.

Fi.2225, 2332, 2401
10 PLN
Biete
34835

1978 rocznik kopert FDC (Fi.71,50).

Fi.2393-2454
Mi.2539-2601
80 PLN
Biete