Die Auktion endet am 08.07.2024

Aktuelle Auktion Volksrepublik Polen 1952-1989

34756

1975 rocznik kopert FDC (bez bl.96(52) i bl.97(53); Fi.93,70).

Fi.2206-73
Mi.2353-2420
150 PLN
Biete
34757

Fi.2207-10
Mi.2354-57
80 PLN
Biete
34758

1975 30. rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, znaczki rozdzielone przywieszką z dodatkowym rzędem znaczków poniżej.

Fi.2215
Mi.2362
120 PLN
Biete
34759

1975 30. rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, górna cześć arkusza z parką znaczków rozdzieloną przywieszką.

Fi.2215
Mi.2362
150 PLN
Biete
34760

1975 Konferencja Międzynarodowej Unii Radioamatorskiej w Warszawie, arkusz sprzedażny zagięty na górnym rzędzie.

Fi.2222 ark.
Mi.2368
50 PLN
Biete
34761

1975 100. rocznica przewodnictwa górskiego w Polsce, parka z pustopolem na lewym marginesie.Rzadkie bez śladów zszywek na pustopolu.

Fi.2223-4
Mi.2370-1
10 PLN
Biete
34762

1975 100. rocznica przewodnictwa górskiego w Polsce, parka z pustopolem.

Fi.2223-4
Mi.2370-1
10 PLN
Biete
34763

Fi.2223-28
Mi.2370-75
50 PLN
Biete
34764

1975 Międzynarodowy Rok Ochrony Zabytków, znaczki za 1 i 1,50 zł do automatów drukowane w postaci rolki, pasek pięciu sztuk w tym jeden z numerem na odwrocie - tu ten sam numer na obydwu wartościach, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków często ulegało uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; rzadko oferowany zestaw w bardzo dobrym stanie zachowania; czyste.

Fi.2266-67
Mi.2413-14
200 PLN
Biete
34765

1975 "IX JUBILEUSZOWE SPOTKANIE KLUBU CZERWONY KRZYŻ" karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 30.XI w Łodzi; temat - CZERWONY KRZYŻ.

Fi.Cp641
10 PLN
Biete
34766

1975 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzO6e
30 PLN
Biete
34767

1975 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzO6f
30 PLN
Biete
34768

1975 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzO6h
30 PLN
Biete
34769

1975 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzO6k
30 PLN
Biete
34770

1975 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzO7b
25 PLN
Biete
34771

1975 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzO7c
25 PLN
Biete
34772

1975 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzO7d
25 PLN
Biete
34773

1975 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzO7e
25 PLN
Biete
34774

1975 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzO7f
25 PLN
Biete
34775

Fi.bl.50 ND ark.
Mi.Bl.61 SD
300 PLN
Biete
34776

Fi.bl.50, bl50ND
Mi.Bl.61, Bl.61 SD
60 PLN
Biete
34777

1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, parka nowodruków.

Fi.bl.50ND
Mi.Bl.61SD
50 PLN
Biete
34778

1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, nowodruk bloku.

Fi.bl.50ND
Mi.Bl.61SD
25 PLN
Biete
34779

Fi.bl.95(50)
Mi.Bl.61
50 PLN
Biete
34780

1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, nowodruk z przekreślonym nominałem w barwie czarnej, drukowany formami dwusektorowymi 3x3 nowodruki

Fi.bl.95(50) ND
Mi.Bl.61 ND
40 PLN
Biete
34781

Fi.bl.96 (52)
Mi.Bl.63
200 PLN
Biete
34782

1975 200. rocznica ogłoszenia niepodległości USA, blok i znaczki z bloku skasowane 28.III.1983 na kopertach stemplem okolicznościowym "40. ROCZNICA AKCJI POD ARSENAŁEM", co ciekawe blok skasowano wcześniej w 1981 roku stemplem drugiego obiegu "81 SOLIDARNOŚĆ, 1 Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ "SOLIDARNOŚĆ", koperty z ilustracją pomnika stoczniowców pomordowanych w grudniu 1970 roku.

Fi.bl.96, 2258-60 Pw
Mi.Bl.63, 2405-07 Zf
120 PLN
Biete
34783

Fi.bl.97
Mi.Bl.64
25 PLN
Biete
34784

1975 FDC - bloku "XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Łódź 75".

Fi.bl.97
Mi.Bl.64
30 PLN
Biete
34785

1975-8 zestaw 16 listów poczty wojskowej z misji polskich żołnierzy na bliskim wschodzie w ramach misji ONZ.

150 PLN
Biete
34786

1976 zeszycik znaczkowy 15 zł (6x2306 + 6x2307) zawierający znaczki wydane z okazji XXI Igrzysk Olimpijskich w Montrealu; na stronie 3 okładki poprawiono czarnym mazakiem opłaty w obrocie zagranicznym z 4,- na 6,- zł i z 2,30 na 4,20 zł; na froncie okładki stempel okolicznościowy "II KRAJOWY ZJAZD DELEGATÓW CENTRALNEGO ZWIĄZKU RZEMIOSŁA"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.7g (2306, 2307)
Mi.2453, 2454
60 PLN
Biete
34787

1976 rocznik kopert FDC (bez bl.99(55); Fi.73,70).

Fi.2274-2335
Mi.2421-2482
45 PLN
Biete
34788

1976 rocznik znaczków czystych (Fi.64,10).

Fi.2274-2335
Mi.2421-2482
60 PLN
Biete
34789

1976-1977 TOM XII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 166 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.2274-2392
Mi.2421-2539
120 PLN
Biete
34790

1976 polska jednostka w siłach zbrojnych ONZ, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2294 ark.
Mi.2441
50 PLN
Biete
34791

1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2305-10 ark.
Mi.2452-7
500 PLN
Biete
34792

1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, znaczek z bloku.

Fi.2311
Mi.2458
10 PLN
Biete
34793

1976 malowidła z waz korynckich, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2314-9 ark.
Mi.2461-6
500 PLN
Biete
34794

Fi.2320-23
Mi.2467-70
20 PLN
Biete
34795

1976 arcydzieła sztuki polskiej, seria w arkuszach sprzedażnych zagiętych w połowie.

Fi.2326-7 ark.
Mi.2473-4
100 PLN
Biete